Yurtdışı Evlilik İlanları

Yurtdışı Evlilik İlanları arayışında olan herkese selamlar. Hazal ben arkadaşlar. Nasılsınız? . Yurtdışı bayan arkadaş ilanları üzerinden geliyorum aslında. Yurtdışında yaşamanın ne kadar güzel olduğunu anlatamam. Ama ülkemi de çok özledim. Her yaz geliyoruz ailece. Sanırım artık kalıcı bir şekilde gelmeye karar verdim. Yaşım 25 ve evlenmek istiyorum ben. Hayatımın geri kalan kısmını ülkemde sevdiğim insanla geçirme düşüncesindeyim. Aslen İzmirliyiz. Ama bu diğer şehirlerde yaşayamam evlenemem anlamına gelmiyor. Doğru insan ile mutlu olduktan sonra inanın en kötü yer bile cennettir.

Yurtdışından Evlenmek İsteyen Bayanlar

Evlenmek isteyen yabancı kadınlar burada çok ama genelde erkekler burada ki kişileri tercih etmiyor, sanırım yaşam tarzlarından olsa gerek. Almanya’da yaşıyorum bu arada. Buradan ya da Türkiye’den gelecek evlilik tekliflerine açığım. Türk koca arayan yabancılar gibi değilim kendi örf ve adetlerimizden birileri olsun istiyorum. Neyse önce arkadaş olmalıyız. Hemen evlenmek olmaz. Tanışacağız, konuşacağız duruma bakacağız. Yurtdışından evlenmek isteyen bayanlar da benim gibi düşünüyor. Kuzenlerimle kalıyorum. Onlar burada ilan aç duruma göre bakalım dediler. Haliyle şansımı denemek istedim. Vardır her şerde bir hayır bakalım bekleyip göreceğiz neler olacağını.

Yabancı evlilik siteleri üzerinden bana gelen çok sayıda arkadaşlık isteği var. Bu konuda kendimi şanslı hissediyorum. Ama önceliğim nedense burası. İnanıyorum ya iyi insanlarla karşılaşacağım. Belki geceler boyu sohbet edip anlaşacağız. Belki de ilk görüşmede daha tanışmadan ayrılacağız. Belki de işte bu dediğim insanı bulacağım bilemiyorum o kısmı düşünmeden hareket etmek istiyorum. Öyle aman aman dünya güzeli biri değilim ama her kadın gibi bende duygusalım. Romantizmi severim. Hele ki kibar erkeklere bayılırım. Hayatı kırmadan incitmeden yaşamak istiyorum.

Yabancı Evlilik Siteleri

Yurtdışından evlenmek isteyenlerin var olduğunu biliyorum. Yurtdışı evlilik ilanları ile beraber karşılaştığım kişiler hep iyi insanlardır. Hatta biriyle sevgili olduk Almanya’da. Ama işleri nedeniyle ayrıldık. Türkiye’ye döndü falan. Kalıcı birini almak istiyorum hayatıma arkadaşlar.

Burada yaşamak isteyenler çok sayıda onu da biliyorum. Ben her gece düşünüyorum. Sevgilim olacak kişi nasıl biri olacak diye. Bu düşünce beni alıp götürüyor. Her zaman aşka inanıyorum. Güzelliğime inanıyorum. İnsanları güzelliğimle asla kandırmam. Karşımdaki ne kadar dürüst olursa ben de o kadar sevgi dolu olurum. Mesajlarınızı atmadan önce tekrar okumalısınız bu yazılarımı. Bunun dışında bir isteğim yok. Huzur verin yeterli.

Ücretsiz Yurtdışı Bayan Evlilik İlanları

Gördüğünüz üzere arkadaşlar söyleyeceklerim tam da bu kadar. Avrupadan evlenmek isteyen bayanlar gibi bende umarım doğru ve anlayışlı insanlarla karşılaşırım. Bu durum canımı sıkmaya başladı çünkü. Her zaman yalnız kalacak değilim ya zaten. Yine de kriterler önemli işte. İki insan birbirine ne kadar yakın olursa sevgi de o kadar çok olur diye düşünüyorum. Siz ne düşünüyorsanız lütfen bana söyleyin ki neyle muhatap olduğumu göreyim. Evet aşık olmak da güzeldir, beraber yaşamak da. Ama çevremde çok kişi var öyle evleniyor falan ama sonuçlar güzel olmuyor 1-2 sene sonra ayrılık kararı alınıyor. Bakalım ya nasip kısmet işleri bunlar. Yaşadığım yer ne kadar güzel olsa da bekar olduktan sonra bir şey değişmiyor açıkçası.

Çevremdeki arkadaşlarımın yarısı evlendi neredeyse. Bu nedenle artık sıra bana geldi. Bekliyorum ya heyecanlı bir şekilde. Umuyorum ve biliyorum ki en iyisiyle karşılaşacağım. Şimdilik sağlıcakla kalın o halde. Lütfen mesajlarınızda yaşınızı da söylemeyi unutmayın olur mu? Gerçekten önemli bu kriter benim için. Aman ya uzatmayayım haydi görüşürüz.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

 • 10000
  Azerbaycan’da Evlenmek İsteyen BayanlarMerhaba herkese. Adımı şimdi paylaşmak istemiyorum. Yalnızca mesaj atacak olanlarla paylaşmanın doğru olduğunu…
  Tags: istiyorum, evlenmek, bayanlar, var, arkadaşlar, isteyen, evlilik, artık, iyi, işte
 • 10000
  Yunanistan’dan Evlenmek İsteyen BayanlarYunanistan’dan evlenmek isteyen bayanlar umarım mutludur. Çünkü ben burayı gördüm ilanımı açmak için…
  Tags: evlenmek, isteyen, bayanlar, evlilik, bayan, güzel, var, istiyorum, sonra, arkadaş
 • 10000
  Bulgaristan’da Evlenmek İsteyen Bayanlarİyi günler dilerim. Bulgaristan’da evlenmek isteyen bayanlar arayanlar için gerçek bir fırsat olduğumu…
  Tags: evlilik, evlenmek, var, bayanlar, isteyen, sanırım, arkadaş, güzel, önce, istiyorum
 • 10000
  Almanya’da Evlenmek İsteyen BayanlarSelam herkese. Ben Senanur. 27 yaşındayım. Aslında Almanya’da evlenmek isteyen bayanlar dan biri…
  Tags: evlenmek, almanya, arkadaşlar, bayanlar, evlilik, falan, o, artık, güzel, burada

Mesajlar


 1. Merhaba benim adım Bayram Almanya’da yaşıyorum Hannover de dürüst ve akılı biri ile tanışmak ve evlenmek istiyorum tanışma gibi bir fırsatınız var mı?

 2. Merhaba ciddi bir ilişki ve yuva kurabilmek için buradayım ailem biraz yoksul olduğundan dolayı evlilik için buraya katıldım ve siz çıktınız karşıma sizinle tanışmak isterim bu şansı verir misiniz bana

 3. Hazal Hanım merhabalar, nasılsınız? Umarım iyisinizdir. Yeni yılınızı şimdiden kutlamak hayırlara vesile olmasını dilemek istiyorum.
  Ben 1967 doğumluyum. Üniversiteyi Londra’da daha sonra da yüksek lisansımı ABD’de yaptım. İyi derecede İngilizce bilmekteyim. Gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında çeşitli şirketlerde profesyonel olarak yöneticilikler yaptım. Sigorta, akaryakıt ve dış ticaret sektörlerinde çalıştım. Şu an kendime ait dış ticaret danışmanlık şirketim var. Ben de sizin hislerinizle huzurlu ve mutlu olabileceğim, hayatı paylaşabileceğim ve benim EŞİM olacak bir hanım bir bayan ile hayatımı birleştirmek istiyorum. Dilerim tanışır hoş sohbet edebiliriz. Saygılarımla.

Daha Fazla Mesaj