Yurtdışı Evlilik İlanları

Yurtdışı Evlilik İlanları arayışında olan herkese selamlar. Hazal ben arkadaşlar. Nasılsınız? . Yurtdışı bayan arkadaş ilanları üzerinden geliyorum aslında. Yurtdışında yaşamanın ne kadar güzel olduğunu anlatamam. Ama ülkemi de çok özledim. Her yaz geliyoruz ailece. Sanırım artık kalıcı bir şekilde gelmeye karar verdim. Yaşım 25 ve evlenmek istiyorum ben. Hayatımın geri kalan kısmını ülkemde sevdiğim insanla geçirme düşüncesindeyim. Aslen İzmirliyiz. Ama bu diğer şehirlerde yaşayamam evlenemem anlamına gelmiyor. Doğru insan ile mutlu olduktan sonra inanın en kötü yer bile cennettir.

Yurtdışından Evlenmek İsteyen Bayanlar

Arkadaşlar Almanya’da yaşıyorum. Buradan ya da Türkiye’den gelecek evlilik tekliflerine açığım. Ama önce arkadaş olmalıyız. Hemen evlenmek olmaz. Tanışacağız, konuşacağız duruma bakacağız. Yurtdışından evlenmek isteyen bayanlar da benim gibi düşünüyor. Kuzenlerimle kalıyorum. Onlar burada ilan aç duruma göre bakalım dediler. Haliyle şansımı denemek istedim. Vardır her şerde bir hayır bakalım bekleyip göreceğiz neler olacağını.

Yabancı evlilik siteleri üzerinden bana gelen çok sayıda arkadaşlık isteği var. Bu konuda kendimi şanslı hissediyorum. Ama önceliğim nedense burası. İnanıyorum ya iyi insanlarla karşılaşacağım. Belki geceler boyu sohbet edip anlaşacağız. Belki de ilk görüşmede daha tanışmadan ayrılacağız. Belki de işte bu dediğim insanı bulacağım bilemiyorum o kısmı düşünmeden hareket etmek istiyorum. Öyle aman aman dünya güzeli biri değilim ama her kadın gibi bende duygusalım. Romantizmi severim. Hele ki kibar erkeklere bayılırım. Hayatı kırmadan incitmeden yaşamak istiyorum.

Yabancı Evlilik Siteleri

Yurtdışından evlenmek isteyenlerin var olduğunu biliyorum. Yurtdışı evlilik ilanları ile beraber karşılaştığım kişiler hep iyi insanlardır. Hatta biriyle sevgili olduk Almanya’da. Ama işleri nedeniyle ayrıldık. Türkiye’ye döndü falan. Kalıcı birini almak istiyorum hayatıma arkadaşlar.

Burada yaşamak isteyenler çok sayıda onu da biliyorum. Ben her gece düşünüyorum. Sevgilim olacak kişi nasıl biri olacak diye. Bu düşünce beni alıp götürüyor. Her zaman aşka inanıyorum. Güzelliğime inanıyorum. İnsanları güzelliğimle asla kandırmam. Karşımdaki ne kadar dürüst olursa ben de o kadar sevgi dolu olurum. Mesajlarınızı atmadan önce tekrar okumalısınız bu yazılarımı. Bunun dışında bir isteğim yok. Huzur verin yeterli.

Ücretsiz Yurtdışı Bayan Evlilik İlanları

Gördüğünüz üzere arkadaşlar söyleyeceklerim tam da bu kadar. Umarım doğru ve anlayışlı insanlarla karşılaşırım. Bu durum canımı sıkmaya başladı çünkü. Her zaman yalnız kalacak değilim ya zaten. Yine de kriterler önemli işte. İki insan birbirine ne kadar yakın olursa sevgi de o kadar çok olur diye düşünüyorum. Siz ne düşünüyorsanız lütfen bana söyleyin ki neyle muhatap olduğumu göreyim. Evet aşık olmak da güzeldir, beraber yaşamak da. Ama çevremde çok kişi var öyle evleniyor falan ama sonuçlar güzel olmuyor 1-2 sene sonra ayrılık kararı alınıyor. Bakalım ya nasip kısmet işleri bunlar. Yaşadığım yer ne kadar güzel olsa da bekar olduktan sonra bir şey değişmiyor açıkçası.

Çevremdeki arkadaşlarımın yarısı evlendi neredeyse. Bu nedenle artık sıra bana geldi. Bekliyorum ya heyecanlı bir şekilde. Umuyorum ve biliyorum ki en iyisiyle karşılaşacağım. Şimdilik sağlıcakla kalın o halde. Lütfen mesajlarınızda yaşınızı da söylemeyi unutmayın olur mu? Gerçekten önemli bu kriter benim için. Aman ya uzatmayayım haydi görüşürüz.

Size Yakın İlanlar

Mesajlar


  1. Öncelikle Allah korkusu olan yalandan dolandan uzak olanlara selam olsun benimde niyetim ileriye dönük bir yuva kurmak ben gibi evini kurmak isteyenler bana ulaşsın niyetim gerçekten bir evlilik yapmak ciddi olanlar arasın beni

    1. Merhaba hanımefendi kabul ederseniz sizinle tanışabilir miyim acaba adım Bayram Türkiye Sakarya merkezde oturuyorum niyetim ciddi bir arkadaşlık ve anlaşabilirsek ileriye dönük bir evlilik boş muhabbet değil evlenip yuva kurmak isterim yaşım 41 sizce sorun olmazsa tanışmak için yazıyorum kabul ederseniz bana mesaj atarsanız memnun olurum saygılar sunarım kendinize iyi bakınız hanımefendi hayırlı geceler

  2. Herkese selam ederim İstanbul’da yaşıyorum yurt dışında yaşayan bir bayanla evlenmek istiyorum yaz 44 yurt dışında şehir fark etmez dul bayandan olur çocuk varsa sahip çıkarım her zaman yeter ki gönüller bir olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir