Yurtdışı Bayan Arkadaş İlanları

Gülhan benim adım. Merhaba. Yurtdışı bayan arkadaş ilanları sayesinde buraya geldim. Bilmem ki nasıl bir arkadaşlık istiyorum. Önce insanları anlamaya çalışıyorum. Çok iyi bir dinleyiciyim. İnsanların düşüncelerine fikirlerine çok saygı duyar onları anlamaya çalışırım. Sonuçta her insanın her kişinin istekleri farklıdır. Önce bir tartar daha sonra karar veririm anlayacağınız. Ciddi bir arkadaşlık her zaman aradığım ilk şeydir. Yurtdışında bana gelen teklifleri de değerlendiriyorum. Yaşım 29 arkadaşlar. Yeteri kadar olgun düşünebiliyorum. Şimdi sırada güzel bir arkadaşlık kurmak var.

Yalnızlıktan sıkılanları mesajlara davet ediyorum arkadaşlar. Tabi ki yorum da yapabilirsiniz. Ancak telefon numaramı vermem için özelden yazmanız daha mantıklı. Düşünsenize yorumun altına numaramı yazıyorum ve her gün yüzlerce kişi arıyor. Bu güzel bir şey değil. Telefon numarası özel olmalıdır. Bu konuda titizim lütfen uygun bir şekilde kendinizi uygun bir dille tanıtıp numaramı isteyebilirsiniz. Aksi durumda saçma sapan şeyler yazanları yasaklayıp numaramı da zaten vermemiş olacağım.

Yurtdışı bayan arkadaş ilanları yalan mı sizce? Bence değil. En azından burada değil sanırım. Ben o kısmı bilemem. Yazarım, kendimi tanıtırım ve gelen mesajlara da bir güzel dönüş yaparım. Sonrası artık ikimiz arasında yaşanır. Yaşadığım yerin önemi yok. Arkadaş olmamız yeterli. Maddi durumum yeteri kadar iyi. Bu yüzden sık sık Avrupa turuna çıkıyorum diyebilirim. Güven verenlerle elbet görüşeceğim ama önce birbirimizi tanıyalım değil mi?

Ben duygusal bir bayanım. Öyle ağlamaklı değilim ama yine de çabuk kırılırım. Kibarlığa aşırı önem gösteririm. Haliyle dürüst ve kibar arkadaşlarla sevgili olacağım. Yani biriyle tabi ki yanlış anlamayın. Yurtdışında evlenmek kolay değil. Aslında güvenilir birini bulursam sanırım ciddi düşüneceğim. Evlenmek güzel çevremde ki arkadaşlarımı görüyorum. Hayatları bir düzen içerisinde insan imreniyor tabi bazen. Bakalım kısmet yaşamadım hiç. Görüşeceğim kişi umarım evleneceğim kişi olur. Bunun dışında oldu bittiye getiremem olayları. Kıskanç biriyim. Sevgilimi paylaşamam öyle herkesle. Anlayacağınız durum bu arkadaşlar. Güzelim merak etmeyin zaten fotoğrafımdan az çok fikir sahibi olabilirsiniz. Biliyorum ki herkes güzel bir sevgiliye sahip olmak ister. O halde mesaj atın görüşelim konuşalım derim.

Ücretsiz Yurtdışı Bayan Arkadaş İlanları

Her ne kadar dedim ya evlilik kolay bir şey değil. Aslında biz korkuyoruz evlenmeye. Erkekler daha çok korkuyor gibi. Sorumluluk almak istemiyorlar sanırım. Bu nedenle hayırlısı diyorum başka da bir şey demiyorum. Günün her saatinde telefon başındayım bildirimlerinizi görür görmez mesajı okuyup telefon numaramı vereceğim kimse merak etmesin. Gerçekten ve umarım doğru kişiyi buluruz da ona göre yolumuza devam ederiz. Hayırlısı demekten başka bir şey de söylenemiyor.

Yalnızlık ne kadar zor olsa da güzel yanları var ama bir yere kadar. Umuyorum ki bana buradan yazacak olan beyefendilerin düşüncesi ciddi olur. Gerçekten süreç hakkında güzel şeyler yaşamak istiyorum artık. Güzelliğimi korumak ve hak eden kişiyle yaşamak istiyorum olay bu yani dediğim gibi. Beni kıskanabilirsiniz, kısıtlamaya da çalışabilirsiniz ancak sonuçta mutlu olmamız gerekiyor. Yani mutluluk için insanlar evlenir falan filan yani. Bazıları da mantık evliliği yapar. Bu hiç etik değil, benim de böyleleriyle işim olmaz. Neyse mesajlarınızı bekliyorum gerçekten de heyecanlıyım.

Size Yakın İlanlar

Mesajlar


  1. 48 yaşındayım en uygun iyi bir eş arıyorum 35 yaşını geçmemiş olacak tabii ki yurt dışından olsun Almanya’dan falan

  2. Merhaba Gülhan 27 yaşındayım seninle gerçekten tanışıp arkadaş olmak isterim tabi ki sende istersen.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir