Yeni Evlilik İlanları

Profil Açıklaması

Yeni evlilik ilanları sayı olarak artmış ne güzel umarım herkes kısmetine kavuşur. Adım Meltem. 31 yaşındayım. Evlilik kararı vermeden önce çok düşündüm açık konuşayım. Doğru insanı bulmak gerekiyor. Biraz heyecan da var çünkü ilk defa evlilik sitesi üzerinden ilan açıyorum. Hayırlısı diyelim. Ben önce kendimle ilgili bilgiler vereyim müsaade ederseniz. Arkadaşlar çalışan bir bayanım. Bu dönemde kendimi sevmeye başladım. Çünkü her geçen gün güzelleşiyorum. En güzel dönemimdeyim sanırım. Bu nedenle artık yeni evlilik ilanları üzerinden bayan arkadaş arıyorum diyenler bana mesaj atabilir.

İnsanlarla iletişimim iyidir. Son dönemlerde aldığım evlilik tekliflerini saymıyorum bile. Tamam biraz kendimi övüyorum ama bunu hak ediyorum. Tanışınca fark edeceksiniz zaten. Hmm başka neler desem diye düşünüyorum da aklıma gelmiyor pek. Laf lafı açacaktır işte mesaj atmazsanız böyle kalırım sessiz sakin şekilde.

Ücretsiz Yeni Evlilik İlanları

Şimdi arkadaşlar diğer ilanlara baktım da herkes hobilerinden falan bahsetmiş. Ben de eksik kalmayayım. Yaz aylarında denize girmek en büyük hobimdir. Duramıyorum yerimde adeta. Bahar aylarını ayrıca severim. Kitap okur, müzik dinler ve gerçekten güzel anlaşırım insanlarla. Her neyse bu kadarla da sınırlı değil. Arkadaşlar güzel bakan güzel görür. Haliyle ben her zaman insanlara candan bağlıyım. Arkadaşım da olsa sevgilim de olsa bağlı kalırım.

Geçenlerde bu konuyla ilgili sorular geldi bana. Ama yanıtlamadım. Çünkü tanımıyorum karşımdakini. Ama buradan mesaj atarak kendinizi tanıtırsanız belki güzel bir başlangıç yapabiliriz. Sessiz bir bayanım aslında. Bakışlarım her şeyi anlatır siz merak etmeyin. O zaman ben gidiyorum ufaktan. Gelsin bakalım mesajlar kimler neler yazacak hep birlikte görelim, sohbetimize başlayalım. Kendinize bu süreçte çok iyi bakın. Umarım eş adayımı bulurum da güzel bir sürece giriş yaparız.

Mesaj Gönderin


Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Mesajlar


  1. Hakkınızda yazdıklarınızı okudum size uygun bir aday olacağımı düşünüyorum sizde kabul ederseniz tanışabilir miyiz? Adım Tayfun 30 yaşındayım
    İstanbul’da oturuyorum

Daha Fazla Mesaj