Yaşlı Dul Bayanlar

Profil Açıklaması

Merhabalar herkese. Yaşlı dul bayanlar mı dersiniz ne dersiniz bilmiyorum ama ben kendimi yaşlı hissetmiyorum. 45 yaşındayım. Hala bakımlı ve güzelim kimse kusura bakmasın. Neyse bunları tartışmak için gelmedim zaten önce kendimi tanıtayım da bakalım gelen mesajlar nasıl olacak. Talibim olacak mı diye merak ediyorum o yüzden biraz stresli girdim konuya sanırım.

Yaşlı bayan arkadaş sahibi olmak isteyenler illa ki vardır. Öncelikle ben evli değilim. Bu özel konuları mesajlarda konuşuruz yani sorabilirsiniz ben de hemen yanıtlarım. Bunun dışında günümüzdeki aşkların neden bittiğini çok iyi biliyorum. Karşılıklı güven yok sanırım. Neden yok? Çünkü insanların gönlü hep başkasına kayıyor. Böyle birine ihtiyacım yok benim. Yaşlı dul bayanlar konusunda iletişim kurmak için mesaj yazmanızı rica ediyorum. Yine bu süreçte kendimden bazı örnekler vereyim. Çalışan bir kadınım.

Yaşlı Dul Bayanlar İlanları

Laf yine aynı yere geliyor ama yaşlı değilim o gözle bakmayın. Yaşım biraz büyük olduğu için buraya açtım mecburen konuyu. Son zamanlarda gelen teklifler hep arkadaşlık üzerine. Bakıyorum ve değerlendiriyorum tabi.

Erkek arayan yaşlı bayanlar da burada sanırım. Onlar da okuyacaklar bu yazdıklarımı. Geçmişimle ilgili bazı şeyler de söylemek istiyorum. Dulum ben evet. Evli değilim derken anlamanız gerekiyordu. 5 senedir dulum hem de. Hiç de mutsuz değilim. Yeni bir arkadaş bulacağıma da adım gibi eminim. Bu yüzden var mısınız benimle arkadaş olmaya? Ben her zaman burada olacağım. Söz veriyorum. Aradığım insanı bulana kadar aranızdayım yani. Canlarım ben insanları çok severim. Kimseyi kırmak istemem. O yüzden teklifleri tek tek değerlendireceğim. Kim güven veriyorsa onunla yola koyulacağım. Tamam merak etmeyin telefonumu da vereceğim. Siz sormadan söylemek istedim.

Mesaj Gönderin


Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Mesajlar


  1. Selam ben Galip eski profesyonel futbolcuyum şu an kendi işimi yapıyorum kafeterya işletiyorum aynı zamanda emekliyim eşimden boşandım yani dulum sevebileceğim kafa yapısı bana uygun biri olursa her şey değişebilir ayrıntıları yüz yüze konuşalım isterim sizce sakıncası yoksa kısaca kendimi tanıttım sanırım telefonunuzu bekliyorum iyi günler

Daha Fazla Mesaj