Whatsapp Bayan Telefon Numaraları

Profil Açıklaması

Whatsapp Bayan Telefon Numaraları arayanlar merhaba ben Serap. İyi günler diliyorum yazımı okuyacak herkese. Whatsapp sohbet etmek isteyen var mı acaba? Ben hazırım. Hem de dünden razıyım gerçekten. Öyle yokluktan falan değil yanlış anlaşılmasın. Çevremi genişletmek istiyorum. Aslında whatsapp kadınlarla sohbet konusunda yeterince iyi bir ortam. Ne bileyim resim atıyorum canlı konuşuyorum bunlar güzel şeyler. Hele bir de aşık olduğum olursa var ya anlatamam size. Birazını anlatacağım sadece. Biraz heyecanlanın ki mesajlarınızdan sonra numaramı vereyim de bir an önce arkadaş olalım değil mi?

Whatsapptan konuşmak isteyenler

Bayan telefon numaraları arayanlar önce merhaba desin. Kendini güzelce tanıtsın istiyorum. Sonrasında zaten bayanlar elektrik alırsa çok da güzel davranır. Ben 26 yaşındayım. Bekarım arkadaşlar. Dul olup olmadığımı merak ettiniz şimdi kesin. Orası bende kalsın. Dediğim gibi bazı şeyler mesajlarda anlatılır. Yüz yüze konuşulur. Bunlar benim özelim. Zaten kadın telefon numara arayışında olanların çoğu bana denk geliyor ya arkadaşlar sevgi konusunda tamam iyiyim falan ama herkesle sevgili olamam ki. Bunu biliyorsunuz umarım. 3-4 kişiyle arkadaş olurum belki. İki kişiyle dost ama bir kişiyle sevgili. Bunun ötesi var mı yok mu ne kadar etkileneceğime bağlı dostlar.

Şimdi arkadaşlar söylemek istediğim bir şey daha var. Genelde insanların bakış açısı farklı olabilir. Yani bayanlara karşı bu durum böyle maalesef. Whatsapp bayan telefon numarası isteyenleri bu yüzden mesaja davet ediyorum. Biraz sohbet ederiz. İşinizi gücünüzü kendinizi anlatırsınız. Ben de tabi açılamadığım konularda görüş belirtirim. Sevgili olmak kolay yahu. Önemli olan gerisinin gelmesi değil mi? Gerçekten hiç sevgilisi olmayanlar bile yazıyor bana.

Kameralı Whatsapp Bayan Telefon Numaraları

Biliyorum ki Whatsapp bayan sohbet daha etkileyici. Neden mi? Çünkü sanki yan yana oluyoruz arkadaşlarla. Mesela geçen eski sevgilim beni özlemiş. Hal hatır sormaya aradı. Çok oralı olmadım ama yine de açtım işte. İnsanlık yaptım. Sonra ne diyor biliyor musunuz? Beni çok özlemiş. Güzelliğimi unutamamış. Dedim geçti o devirler beyefendi geçti. Beni hak edenle ben görüşürüm, arkadaş olurum. Her önüne gelenle ya da eski sevgililerimle yeniden başlasam benim işim yaş arkadaşlar. Yanlış isem söyleyin lütfen. Neyse şimdi biraz daha açık konuşalım.

Erkeklerle Sohbet Etmek İsteyen Bayanlar

Bayan arkadaş telefon numarası isteyenler burada ise şunu söylemeyi doğru buluyorum. Arkadaşlar önce merhaba ile başlanır. Sonra nasılsın diye sorulur. Ben de buna göre yanıtlar veririm sonrası da güzel bir şekilde devam eder. Sohbet etmek isteyen bayanlar bunlara bakar öncelikle. Görmek isteyenlere de zaten numaramı vereceğim. Sadece Whatsapp üzerinden görüntülü konuşuruz. Beni gördükten sonra hemen aklınızdan geçecek olan şeyleri biliyorum. Böyle güzeller de mi varmış diyeceksiniz. Olsun deyin ben razıyım. Yeter ki gözleriniz aşk ile baksın. Sevda ile baksın. Bana 1 adım gelene 10 değil 100 adım giderim ben bunu da bilin lütfen.

Görüntülü Konuşmak İsteyen Bayanlar

Whatsapp kızla konuşma numaraları arıyorsanız içim çok bu aralar. Konuşacak insanlara ihtiyacım var. İlk mesaj atanlar bu yüzden biraz daha şanslı olacaklar diye düşünüyorum. Bunun dışında gezmeyi çok severim. Tatile çıkmak gibi huyum yok ama davet edeni kırmam. Bodrum’a bayılırım. Denize sıfır mekanlar benim yerimdir. Çok gittim oralara mekanlarda tanınan biriyim.

İş konusuna gelince benim işe ihtiyacım yok. Zaten çalışıyorum yani. Bu konuda benimle beraber yola çıkacak olanlar inanın ciddi ciddi şanslı olacak. Yani benim param sevgilimin parasıdır. Bu konuları da konuşmayı çok istemem arkadaşlar. Gel gelelim mesaj atacak olanları şimdiden tebrik ediyorum. Güzel bir başlangıç yapacağımızı umut ederek şimdi buradan ayrılıyorum. En güzel vakitlerim akşam saatleridir. Çok boş zamanım oluyor ve genelde sohbet ederek geçiriyorum. Ayrıca Dul whatsapp sohbet ilanları için bana değil başkasına yazın lütfen. O şekilde aradığınız kişi ben değilim sanırım. Whatsapp’tan arkadaş bulma amacındaysanız mesajlarınızı bekliyor olacağım

Mesaj Gönderin


Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Mesajlar


Daha Fazla Mesaj