Whatsapp Arkadaş Arıyorum

Profil Açıklaması
Medeni Durum: Bekar
İsim: Ezgi
Yaş: 29
Boy Kilo: 168 / 59
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Whatsapp Arkadaşlığı
Meslek: Bankacı

Arkadaşlar Ezgi ben. Selamlar nasılsınız öncelikle? Burada olma nedenim belli aslında. Whatsapp arkadaş arıyorum. Sonrasını kimse bilemez. Yani iyi bir ikili mi oluruz ya da dostça mı geçiriniz göreceğiz. Genelde yalnız takılan biriyim ben. Yaşım oldu 29. Can sıkıntısından bunaldım desem yeridir ya. Ama umuyorum ki Whatsapp sohbet numaraları sayesinde buradan en iyi arkadaşı bulacağım. Ben sabaha kadar telefonda konuşabilirim arkadaşlar unutmayın. Bu yüzden mesajlarınızı mutlaka yazın. Gerçekten ılımlı ve anlayışlı bir insanım. Yaşayıp görelim derim. Whatsapp bayan sohbet arkadaş arıyorum diyenlerin mesajlarını bekliyorum.

Whatsapp Arkadaş Arıyorum

Biraz kendim hakkında bilgi vereyim. Şimdi ben çalışan biriyim ve durumum yerinde. Neyse ki birikimim var ve bu yaz tatile çıkacağım. Aslında Whatsapp arkadaşlığımız belki tatil arkadaşlığına dönüşebilir ne dersiniz? Bazı şeylere karar vermekte zorlanıyorum bu konuda bana yardımcı olun. Ayrıca sormak istediğiniz ne varsa ben buradayım. Gerçekten ılımlı biri olduğum için insanlar çekinmeden benle dertleşebiliyor. Ya benim dertlerimi kim dinleyecek?

Whatsapp arkadaşlık sitesi

Elbette dert değil tek konuşacağımız şey. Çok güzel şeylerden bahsedeceğim. Ortak yönlerimiz olur hem fena mı ya. Umuyorum ki benle konuşan da çok şanslı bir erkek olacak. Her neyse arkadaşlar buradayım sizlerleyim. Yorum yazın mesaj atın da döneyim telefon numaram ile. Çok lafı uzatmak istemiyorum buradan. Güzel bir vakit geçsin telefonun başındayım sürekli okumak istiyorum sizden gelen mesajları. Kıskanç değilim, kimseyi kısıtlayan bir yapım yok. Öyle işte devamını telefonda anlatırım arkadaşlar. Aranızdan ayrılıyorum ama siz yazana kadar.

Mesaj Gönderin


Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Mesajlar


Daha Fazla Mesaj