Uzman Çavuş Evlilik İlanları

Profil Açıklaması

Selamlar Alper ben. Uzman çavuş olarak görev yapıyorum. 27 yaşındayım ve bu yüzden uzman çavuş evlilik ilanları konusunda ilan açmak istedim. Çünkü evlenmeye karar verdim. Malum hem asker hem bekar olunca hayat inanın çekilmez hale geliyor. Çevremdeki benim gibi uzman çavuş ve Astsubay arkadaşlarında evli olduğunu düşünürsek iyiden iyiye kendimi garip ve yalnız hissettiğimi söylemek isterim. Ee tabi bekarlık sultanlıktır diyen bazı arkadaşlarım çok erken diyor bazıları da evlen hayatın düzene girsin diyor. Biraz ikilemde kaldım doğrusu. Bir şansımı deneyeyim dedim aslında. Yani en azından sevgililik döneminde flört döneminde durum netleşir daha rahat anlaşılır sanırım.

Yalnızlık sorunu da başladı tabi. Şu aralar kimseyle konuşmuyorum ve doğal olarak ilanımı açarak kısmetimi bekliyorum diyebilirim. Şu zamanlarda evlilik gerçekten zor iş lakin doğru insan gelince de insan beklememeli. Ben şahsen daha önce ciddi bir arkadaşlık yaşadım ve maalesef bitti.

Uzman Çavuş Evlilik İlanları Arıyorum

Uzman çavuş evlilik ilanları açan benim gibi çok var mı bilmiyorum ama olması gereken şudur; insan birini beğenir, sohbet eder ve ciddi düşünmeye başlar. İşte hayat buradan sonra başlıyor bana göre. Ne bileyim ya evlenmek belki biz erkeklere göre kolay geliyor ama seçici de olabiliyoruz. Bir bayanda aradığım bazı özellikler var. Şimdi onlardan bahsedeyim.

Ben bir bayandan önce şefkat beklerim. Yani sadık olmalı. Ben de öyleyim. Çok kıskanç biri değilim. Eşimi sıkacak onu üzecek şeyler yapmam. Yıllardır böyleyim yani ben. Neyse bir de şu var biraz kafam takılıyor. Bana güvenecek mi? O güveni elbette veririm ben ama bilmiyorum ya aklımda deli sorular var. Haliyle mesaj atacak olan bayanlara numaramı vermek ve sohbete başlamak istiyorum.

Evlenmek İsteyen Uzman Çavuşlar

Uzun bir süre daha burada olacağım ben. Çünkü gelecek mesajlara hızlıca yanıt verip süreci yönetmek istiyorum. Telefon genelde elimde yani geç dönüş yapmam. Yeter ki mesaj gelsin. Uzman çavuş olduğum için belki kabul etmeyecek olanlar vardır. Gerisi sizde arkadaşlar ben kendimi yeteri kadar ifade ettiğimi düşünüyorum.

Mesaj Gönderin


Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Mesajlar