Üye Olmadan Arkadaş Bulma Siteleri

Kadriye benim adım. 30 yaşındayım. Gerçekten üye olmadan arkadaş bulma siteleri varmış ben görmemişim ya. Çok yalnızım şu aralar. Bir arkadaşım olsa şöyle içimi döksem kötü mü olur acaba diyordum. Artık buralardayım ben. Öyle değişik duygulara sahibim ki aşık olmamanız elde değil ay amacım bu değil yanlış anlaşılmasın lütfen. Ben sadece iyi kalpli bir arkadaş arıyorum hepsi bu. Üye olmadan arkadaş bulma siteleri genelde çok tutuluyor. Bunun nedeni de insanların yalnızlaşması işte. Görüyoruz ki herkes farklı havalarda. Kimisi aşk peşinde kimisi takılmacalarda.

Üye Olmadan Arkadaş Bulma Siteleri Arıyorum

Ben önce arkadaş arıyorum. Konuşalım, gülelim, dertleşelim istiyorum. Ama gün geliyor beni de anlamıyorlar. Çok örneği oldu zaten. Şimdi susuyor ve yeni bir sayfa açıyorum çok şükür.

Arkadaş bulmak kolay mı ya şu devirde. Bence hiç değil. Çünkü var olan emeğimiz boşa gidiyor. Birinin üzerinde deniyorsun kendini ve sonra bakıyorsun ki değmezmiş. Denemekten kastım ona aşkla bakıyorsun, arkadaşça yaklaşıyorsun ama yok ya olmuyor. Neyse ki insanlar bu süreci artık daha ciddi ele alıyor. En azından ben öyleyim. Kimse kusura bakmasın valla aştım kendimi. İlgi duyana ilgi gösteriyorum. Buradan mesaj atanlara elbette telefonumu da vereceğim. Aksi durumda nasıl tanışabiliriz ki zaten.

Üye Olmadan Girilen Arkadaşlık Siteleri

Bir de arkama dönüp bakıyorum ya hepsi mi boşunaymış. O kadar umutsuz oluyorum işte. Bundandır yakınmalarım kusura bakmayın. Evlilik çağında olmamdan dolayı biraz daha net düşünüyorum bazı şeyleri aslında. Olacağı varsa olur o ayrı mesele. Çok takıntılıyım ben ya böyle olmaz ki ama. Haydi mesajlarda görüşürüz öyleyse. Ciddi arkadaş arıyorum ben. Belki evlilik düşüneceğiz bilemeyiz. Ama bu güzelliğim hala yerinde sayıyor. Bakalım şanslı kişi kim olacak?

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

 • 10000
  Sevgili ArıyorumArkadaşlar merhabalar herkese öncelikle. Kendimi tanıtmak istiyorum. Merve ben. 29 yaşındayım. Açık konuşmak…
  Tags: o, arıyorum
 • 10000
  Bayan Arayan ErkeklerBayan arayan erkekler burada mı acaba? Bunu gerçekten soruyum arkadaşlar çünkü ben de…
  Tags: bayan, o, değil, arkadaş, arıyorum, ciddi, olur, ilanları
 • 10000
  Olgun Bayan ArayanlarBuket ben arkadaşlar. Selam herkese. Olgun bayan arayanlar konusunda buradan kendimi tanıtmak istedim.…
  Tags: bayan, o, arkadaş, zaten, kusura, ilanları
 • 10000
  Sohbet Arkadaş ArıyorumBirgül ben. İyi sohbetler arkadaşlar. Burada olmamın iki farklı nedeni var. Birincisi sohbet…
  Tags: arıyorum, arkadaş, işte, ilanları, bayan

Mesajlar


Daha Fazla Mesaj