Ukrayna’da Evlenmek İsteyen Bayanlar

Profil Açıklaması

Mehtap ben. Ukrayna’da evlenmek isteyen bayanlar dan biri olarak bu siteyi buldum sonunda oh be gerçekten. Her neyse evlenmek için buradayım arkadaşlar. Yaşım 29. Var mı kendine güvenen bir eş adayı? Tabi güven konusunda sorun yaşamamam gerekiyor. Bu zamana kadar taliplerim olmadı değil. Her birinde kusurlar vardı. Bende de var. Mesela kıskanç bir bayanım. Çok aşırı olmasa da kıskanıyorum ne yapayım? Ukrayna evlilik sitesi üzerinden bana mesaj atacak olanlara telefon numaramı göndereceğim ve duruma bakacağız işte. Neyse amacım evlenmek ve sohbet etmek zaten. Gerisi kendiliğinden gelir veya gelmez.

Aslında ben kendi halinde yaşayan biriyim genelde mutlu sayılırım eğlenmeyi severim burayada ilan verdiğim için bir nevi neyi insanlar tanıyacağım sohbet edeceğim falan. Bunlar güzel hisler. Tıpkı benim gibi arkadaşlar. Her neyse bu konuda ne kadar hatalı yaklaşımlar varsa onları da terk ederiz değil mi? Mesela bir bayanla kaba konuşmak gibi. Ya da ne bileyim bayana ses yükseltmek falan. Bunlar olmaz lütfen arkadaşlar önce böyle huylarınız varsa terk edin ondan sonra bana mesaj atın.

Ukrayna’da Yaşayan Türk Evlenmek İsteyen Bayanlar

Ücretsiz evlilik sitesi arıyordum aslında ne zamandır. Ama sadece Türkiye’den olması gerek arkadaşlığımızın. Uzak yerlerdeki arkadaşlar da yazabilir ama ciddi olanlar burada olursa şahane olur. Neyse şimdi kriterlerimi açıklayayım mı? Öncelikle benim kötü huyum yok sadece kıskançlık var. Onu da geçtim biraz hassas bir bayanım. Kırılırım en ufak bir şeyde. Belki de bu en garip huyum olabilir size göre. Son olarak kısıtlamaya gelemem. Beni kısıtlamayacak bir eş arıyorum. Elbette karşılıklı sorumluluk sahibi olmalıyız ama onu giyme, burada oturma, kız arkadaşlarınla görüşme falan derseniz bana ters. Bu olmaz. Az çok tanıttım kendimi. Söz sırası sizde beyler. Yazın da okuyalım numaramı vereyim, sonrası mutluluk olacak umarım.

Mesaj Gönderin


Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Mesajlar


  1. Fazla uzatmadan yorgun ve yalnız bir adamım. 33 yaş elektrik ustayım. Aileden çok zarar gören biriyim. Beni sevmeye çalışacak kadın için her şeyi yaparım. Tamam dersen en yakın zamanda seninle buluşup görüşmek isterim.

  2. Merhaba Edirne’de yaşıyorum eşim yok yaş 38 tercihim önce tanışmak sonra evlenmek arayın tanışalım öncelikle Ukrayna’da yaşayan bayanlarla tanışmak istiyorum

Daha Fazla Mesaj