Ücretsiz Arkadaşlık İlanı Ver

Perihan ben selamlar. 27 yaşındayım. Aslında ücretsiz arkadaşlık ilanı ver demek için ilk kez yazıyorum. Tabi burayı tercih etme sebebim Bedava arkadaşlık ilanı ver diye gördüğümdendir. Neyse konumuza dönecek olursak heyecanım var tabi neden olmasın. Düşünsenize ilk kez sanal ortamdan bir arkadaşlık kuracaksınız. Hayırlısı olsun diyorum ama ben. Bir de benim bazı huylarım var değişmeyen. Kızlar en çok bundan yakınıyor. Genelde saf ve temiz düşünürüm ama yine de sinirlendiğim anlar olabiliyor. Mesela adam tanımadan arkadaşlık isteği atıyor. Buyurun diyorum, ben sizi beğendim diyor. Ya konuşmadan neyi beğeniyorsun arkadaş ama değil mi?

Arkadaşlık Sitesi Ücretsiz Üye Olmadan

Ücretsiz arkadaşlık ilanı ver diyen kızlar da benim gibi düşünüyor olabilir. Önce selam sabah. Sonra numaramı veririm ve sohbete başlarız arkadaşlar. Gerçekten yoruyorlar insanı ya. Bu zaman kadar gerçekten sabırlı davrandım, insanlara hoşgörüyle baktım ama şimdi tam tersini yaşıyorum. Önce dürüst insanlar bana mesaj atsın olur mu? Yarı yolda bırakmayacak ve hep ilgilenecek arkadaşlar lütfen mesaj atsın.

Ben çalışan bir bayanım. Bu özelliğim sayesinden insanlar beni hep sevmiştir. Yani ayaklarımın üzerinde durabiliyorum. Belki bundan sonrası aşk olur ya da evlilik olur bilemem. Yine de nabza göre şerbet vermek en iyisi olacaktır. Tamam kırılırız belki de üzülürüz ancak genel olarak sevecen biriyim. Ya bana nasıl yaklaşılırsa ben de öyle gelirim işte.

Parasız Ücretsiz Arkadaşlık İlanı Ver

Günler hızlı geçiyor. Ben yaş olarak da ilerlediğim için takıntım var. Öncelikle 35 yaşından büyükler mesaj atmasın lütfen. Bu konuda hassasım ve rica ediyorum. Onun dışında yazacak olanlar da kendini birkaç cümle ile tanıtsın ve süreci birlikte yönetelim. Dedim ya her şeyin hayırlısı olsun. Gerisi ne olur bilinmez. Umarım da iyi olur. Siz yeter ki yazdıklarıma göre mesaj atın. Telefonumu vermek falan bunlar kolay işler.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

 • 10000
  Dul Türbanlı BayanlarSaniye ben. Merhaba. Adımla dalga geçmeyin öncelikle. Bu ismi ben koymadım çünkü. Aslında…
  Tags: arkadaş, önce, arkadaşlar, bayan, var, mesaj
 • 10000
  Dost Arayan Zengin Dul BayanlarDost Arayan Zengin Dul Bayanlar Telefonu Arayan Herkese Merhaba Elif ben. Arkadaşlar ben…
  Tags: var, arkadaşlar, arkadaş, ilk, ilanları, bayan
 • 10000
  Ev Arkadaşı Arayan Dul BayanlarMelek ben. Nasılsınız arkadaşlar? Attığım başlığı yanlış okumadınız evet ev arkadaşı arıyorum. Tabi…
  Tags: arkadaşlar, var, olur, arkadaş, olarak, göre, önce
 • 10000
  Ciddi Erkek Arayan BayanlarYaşamında bir kez olsun ciddi olmayan erkeklerle arkadaş bile olmam ben. Firuze adım.…
  Tags: var, arkadaşlar, arkadaş, ilanları

Mesajlar


 1. Merhaba yasemin adım Ayhan İstanbul’da yaşıyorum bekarım yalnız yaşıyorum annemi kaybettim üç sene önce 54 yaşındayım acaba seninle tanışmak istiyorum sende kabul edersen neşeli biriyimdir hayvanları seviyorum sinema tiyatro ve konserlere giderim seninle tanışmak isterim bir çay içmek ister misin yasemin hoşça kal sevgilerle.

 2. Selam adım murat 26 yas İzmir’de yaşıyorum dilersen tanışalım konuşalım konuşmamız anlaşmamız olursa neden olmasın önemli olan Allah korkumuz var kandırmak gibi bir niyetim yok

Daha Fazla Mesaj