Telefon Mesaj Arkadaşı Arıyorum

Ben geldim yahu hoş geldin yok mu? Ceren ben. 28 yaşındayım. Telefon mesaj arkadaşı arıyorum. Mesajlaşacak bayan arıyorum diyorsanız bende sizin gibi bir arayış sonucu buradayım. Neyse fazla uzatmadan konuya gireyim hemen. Ay ben çok yalnızım artık canım sıkılmaya başladı. Deneyimlerim beni yanıltmıyor çoğu zaman ama olsun ya hayırlısını beklemeye devam ediyorum.

Yine de bana yazacak olanların nasıl şanslı olduklarını da söylemek isterim. Güzellik merkezinde çalışıyorum ben. Kendime o kadar çok bakıyorum ki ya dönen bir daha bakıyor. Teklifler havada uçuşuyor, evlenelim mi diyen oluyor. Hangi birine karşılık vermem lazım bilemiyorum. O yüzden numaramı da değiştirdim, yeni numaramı buradan mesaj atacak olanlara vereceğim.

Telefon Bayan Mesaj Arkadaşı Arıyorum Diyenler

Günlerdir dalıp düşünüyorum ilan açayım mı diye. Telefon mesaj arkadaşı arıyorum ben dedim ya arkadaşlar. Sadece mesaj olmaz tabi konuşuruz da görüntülü de ararız o sorun değil. Asıl önemli olan şey anlaşabilmek. İnsanlar arasındaki ince çizgiyi bilmek lazım. Mesela bana şakadan da olsa laf söylenmesine hazmedemiyorum. Hemen arkadaşlığımı kesiyorum. Bu tek bende değil ki diğer kadın arkadaşlarımda da böyle.

Mesajlaşacak Arkadaş Arıyorum

Mesaj arkadaşı Tel arkadaş arıyorum adına ne derseniz deyin artık. Çünkü her gün yalnızım ben, evlenemem falan diye düşünmekten de yoruldum. Dediğim gibi çevremde çok teklif eden var ama önemi yok ki. Hissedemiyorum gerçek arkadaşlığı. Bu zoruma gidiyor işte. Aman ya neyse sustum tamam. Güzel şeylerden bahsedelim o halde. Şimdi ben anlayışlı bir erkek arkadaş arıyorum. Çok kıskanmasın isterim. Güzel ve bakımlı olduğum için bazen insanlar kısıtlamak istiyor yapmayın bunu.

Yaş kriterim 36 falan. Daha büyükler mesaj atmasın. Ha atabilir ama sadece mesajlaşırız yani görüntülü konuşma şansı tanımam. Herkesin prensipleri var sonuçta. Bunların dışında öyle büyük beklentilerim yok gördüğünüz üzere. Güzel bir arkadaşlık kuralım gerisi kendiliğinden gelecektir. Haydi o zaman telefon arkadaşlığı arıyorum diyerek benim gibi düşünenlerin aramasını bekliyorum anlaştık mı?

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

 • 10000
  Sohbet Arkadaş ArıyorumBirgül ben. İyi sohbetler arkadaşlar. Burada olmamın iki farklı nedeni var. Birincisi sohbet…
  Tags: arıyorum, arkadaş, var, güzel, sadece, ilanları, bayan
 • 10000
  Ücretsiz Arkadaşlık İlanı VerPerihan ben selamlar. 27 yaşındayım. Aslında ücretsiz arkadaşlık ilanı ver demek için ilk…
  Tags: mesaj, var, insanlar, bayan, arkadaş, ilanları
 • 10000
  Bayan Arayan ErkeklerBayan arayan erkekler burada mı acaba? Bunu gerçekten soruyum arkadaşlar çünkü ben de…
  Tags: bayan, var, o, lazım, değil, mesaj, arkadaş, güzel, mı, arıyorum
 • 10000
  Kız Arkadaş BulmaGizem ben. Selamlar. Kız arkadaş bulma konusunda görüyorum ki pek çok kişi konulara…
  Tags: arkadaş, güzel, arıyorum, falan, zaman, lazım, değil, bayan

Mesajlar


 1. Selam Ceren hanım nasılsınız İyisinizdir umarım Bende kafama göre sizin gibi naif sizin gibi saygın bir hanımefendi ile konuşmaktan müşerref duyuyorum yaşım 35 adım Mustafa. Sizinle tanışmak istiyorum ve arkadaş olmak istiyorum sizde buna müsait iseniz sizinle arkadaş olmaktan kıvanç duyarım tabi ki karşımdaki Değerli ve saygın bir hanımefendi

 2. Merhaba nasılsınız umarım rahatsız etmiyorum. Ben 39 yaşında 172 boy 75 kg biriyim tanışmak isterdim sizde uygun görürseniz sağlıkla kalın.
  Sağlıkla kalın görüşmek üzere

Daha Fazla Mesaj