Suriyeli Dul Bayanlar

Profil Açıklaması

Öncelikle Merhaba diyerek başlamak istiyorum ilanıma. Suriyeli dul bayanlar ile arkadaşlık kurmak isteyenler çok fazla sanırım. Ben de bu yüzden ilanımı açmak istedim. İsmimi sadece mesaj atanlarla paylaşacağım. Öyle ulu orta yerde her şeyimi anlatma paylaşma taraftarı değilim. Bana pek hoş gelmiyor bu durumlar. Yaşımı söyleyebilirim. Yaşım 34 arkadaşlar. Dulum. Evlenmeye karar veremedim henüz önce arkadaş olarak kalmayı uygun buluyorum. Tabii zaman ne gösterir bilemeyiz ama doğru olduğunu düşündüğüm kişiyle evlilik neden olmasın. Neyse umarım bana ulaşacak beyefendiler saygı çerçevesinde konuşurlar. Başka bir isteğim yok zaten. Malum toplumda bize karşı bir ön yargı var nedense.

Ailemle yaşıyorum ben. Ara sıra sosyal olmak için tabi ki geziyorum. Tek bir şehre bağlı yaşıyor olsam da bulacağım arkadaşla beraber güzel anılar biriktirmek istiyorum. Suriyeli dul bayanlar dan biri olarak öyle çok fazla isteklerim zaten yok. Gözü gönlü tok bir insanım. Girdiğim her ortamda dikkat çekiyorum yani güzel bir bayanım. Belli ki bazıları ciddi bazıları da öylesine düşünüyor. Ben bu yüzden telefonumu da sadece mesaj yazacak olan ciddi kişilere vereceğim.

Suriyeli dul bayan ile arkadaş olmak zor değil. Ha bu arada söylediğim her şeyi kendim için söylüyorum. Hepsi kişisel düşüncelerim. Evlenmek konusunda dediğim gibi aceleci olamam. Bu kişi benim için doğru insan dediğim anda her şey olabilir. Önce arkadaşımla tanışırım sohbet ederim. Olursa olur olmaz ise teşekkür eder kalkarım. Güzelliğimi boş yere harcamak istemiyorum yani. Anlıyorsunuz değil mi?

Yapmanız gereken şey bana yazmak. Uygun cümleler ile tabi ki. Bunun dışında var olan hayallerimi gerçekleştirmek amacındayım. Ne bileyim arkadaşımla güzel bir tatile çıkmak mesela. Ya da bilemedim şimdi önerilerinizi dinlemek isterim.

Boşanmış Suriyeli Dul Bayanlar

Yaşam koşulları zor da olsa bir şekilde mutlu olmaya çalışıyorum. Dulum ama çocuğum yok henüz. Çocuk sahibi olmak her kadının hayalidir aslında. Yine de bakalım nasip kısmet işleri bunlar. Aranızda olmaktan dolayı mutluyum. Umuyorum ki kendini bilen, anlayışlı ve elbette aşırı kıskanç olmayanlar bana yazacaktır. Bunun dışında aradığım tek şey aşk unutmayın lütfen.

Bir şey daha paylaşmak istiyorum ilanımı sonlandırmadan önce. Şimdi ben dedim ya mutlu olmanın peşindeyim diye. Bu süreçte mutlaka kendimle ilgili kararlar da aldım tabi ki. Mesela kriterlerim var gibi ama yok. Sadece aşk arıyorum başka bir durum yok ortada. Nasıl desem ya da nasıl derler hani romantik olmak önemli benim için. O sevgiyi hissetmem gerekiyor. Bunun dışında da büyük beklentilerim yok aslında. Ara sıra girip bakıyorum buradan yazan olacak mı diye. Mutlaka mesajlarınızı atın olur mu ona göre telefonumu paylaşacağım işte.

Söyleyeceklerim bu kadar. En kısa zamanda görüşeceğimizi umuyorum. Telefonda görüntülü sohbet de yaparız elbette. Birbirimizi görmek çok önemli. Bunun dışında ne bileyim biraz kaderciyim ben. Hayırlısı olsun herkes için. Önemli olan mutlu yaşamak değil mi zaten? Bekleyip göreceğiz. Biraz sabırsız bir kadın olsam da durum bundan ibaret. Kendinize iyi bakın ve mesaj atmayı unutmayın. Yeni bir ilan açmak istemiyorum bu yeterli gibi şimdilik.

Mesaj Gönderin


Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Mesajlar


Daha Fazla Mesaj