Suriyeli Bayan Arkadaş

Herkesi en içten dileklerimle selamlıyorum öncelikle. Biliyorum ki Suriyeli bayan arkadaş arayanlar çoğunlukta. Ben de şansımı denemek istedim kötü mü yaptım? Neslişah benim ismim. 23 yaşındayım. Arkadaş olmak isteyenlerle konuşmak istiyorum. Yalnızlıktan falan değil arkadaşlar çevrem hiç yok denecek kadar az çünkü bizlere burada bakış açısı çok farklı. İnsanlar bizimle pek arkadaşlık kurmak istemiyor. İstemesekte başka bir ülkede yaşıyoruz. Sosyal çevrenin az olduğu bir durumda inanın ruh halim bozuldu bozulacak. Günlerdir evden dışarı dahi çıkmadığım durumlar oluyor. Bu süreci atlatmam gerekiyor. Haliyle arkadaş olmak isteyenlerin mesajlarını an itibariyle merakla bekliyorum.

Bilirim ki Suriyeli bayan arkadaş numarası da aranıyor bu aralar. Bence artık aramanıza gerek yok. Neden mi? Ben varım işte. Yapısal olarak duygusal bir bayan olarak kendimi tanımlayabilirim. Aynı zamanda insanları çok severim. Sosyal olduğum söylenemez zaten bundan bahsetmiştim ama bu konuda konuşmak isterseniz de mesaj atmanız yeterli unutmayın.

Suriyeli Bayan Arkadaş Numaraları

Suriyeli bayan arkadaş konusunda mesaj atmak isteyenler daha fazla beklemeden bana yazabilir. Ben inanın çok heyecanlıyım. İlk kez arkadaşlık ilanı açıyorum ve yeni insanlarla tanışacağımı düşündüğüm de gerçekten mutlu oluyorum. Bu yüzden de sizlerden gelecek o güzel mesajları okumak için sabırsızlanıyorum. Numaramı vereceğim tamam merak etmeyin onu hep soruyorlar sakin olsun herkes. İlk kez Suriyeli bayan arkadaşla konuşacak neden Suriyeli biriyle arkadaş olmak istiyorlar? Bunun nedenini yazabilirler mi rica etsem acaba?

Kültürlerimiz hemen hemen aynı. Buraya geldiğim günden beri bunu gözlemleyebiliyorum. Güzel bir bayanım bakımlıyım, bakışlarım da etkiliyor insanları. Yine yanlış anlamayın ben herkese bakmam öyle ama işte güzelliğim demek ki insanların dikkatini çekiyor. Neyse arkadaşlar benim ileriye dönük ciddi bir insana ihtiyacım var. Açıkçası güzel vakit geçireceğim birisini arıyorum burada. Her zaman bilirim ki iyi insanların karşısına yine iyi insanlar çıkar. Bu yüzden meraklı bekleyişim sürecek. Siz de lütfen buna göre yazın bana. Güzel yazın ki arkadaşlığımız da her zaman güzel olsun. Tıpkı benim gibi. Tıpkı sizin gibi. En kısa zamanda görüşürüz umarım. Hoşça kalın.

Suriyeli Bayan Arkadaş Arıyorum

Tam gitmeden aklıma geldi onu da paylaşayım dedim. Arkadaşlar benim dediğim gibi büyük kriterlerim yok. Güzel olmam her şeye karşı ilgi duyacağım anlamına da gelmiyor. Bir de şöyle bir durum var. Talibim gerçekten çok. Her yazan da evlilik için yazıyor haliyle numaramı değiştirdim ve buradan yazanlara vermek istiyorum. Günde 5 kişiyle konuşamam ama buradan yazan herkese dönerim. Tanımam gerekiyor çünkü. Tanımadan evlilik de olmaz, arkadaşlık da olmaz. Şimdilik arkadaşlık aradığımı da unutmayın. Kader işi bunlar sonrası ne olur bilemeyiz elbette.

Telefon başında vakit geçirirken birçok şeyle karşılaşıyorum. Romantik sözler falan ne güzel hiç duymadım desem yeridir. Bu nedenle anlayışınıza sığınarak mesajlarınızı rica ediyorum. Öyle çok etkileyici sözleri sevmem ama anlamlı laflardan etkilendiğim bir gerçektir. Biraz duygusal da olunca tabi bu konuda az çok beklentisi oluyor bayanların. Bakımlıyım, güzelim falan bunlar geçici. Önemli olan şey kalıcı bir arkadaşlık. Sabır bende var beklerim yani mesajlar gelene kadar. Anında da dönüş yaparım orası da sizi mutlu edecektir. Görüşmek üzere.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

 • 10000
  Dul Türbanlı BayanlarSaniye ben. Merhaba. Adımla dalga geçmeyin öncelikle. Bu ismi ben koymadım çünkü. Aslında…
  Tags: arkadaş, güzel, arkadaşlar, bayan, var, arıyorum, mesaj, olmaz
 • 10000
  Ev Arkadaşı Arayan Dul BayanlarMelek ben. Nasılsınız arkadaşlar? Attığım başlığı yanlış okumadınız evet ev arkadaşı arıyorum. Tabi…
  Tags: arıyorum, arkadaşlar, var, güzel, falan, arkadaş, olarak, sevgili, yüzden
 • 10000
  Dost Arayan Zengin Dul BayanlarDost Arayan Zengin Dul Bayanlar Telefonu Arayan Herkese Merhaba Elif ben. Arkadaşlar ben…
  Tags: arıyorum, güzel, var, arkadaşlar, arkadaş, ilk, bayan
 • 10000
  Erkek Arayan Dul Bayan Cep Telefon NumaralarıErkek Arayan Dul Bayan Cep Telefon Numaraları. Duygu ben arkadaşlar. Erkek arayan dul…
  Tags: var, bayan, arkadaş, güzel, arkadaşlar

Mesajlar


 1. Biliyorum ilk olacak sizin için eğer tabi size de uygunsa birbirimizi yakından tanımak istiyorum kahve içelim tatlı tatlı sohbet etmek istiyorum bu güzelliğinizi her saniye izlemeye razıyım hanımefendi

 2. Merhabalar ben Almanya Duisburg da yaşıyorum ismim İhsan
  4 Çocuk babasıyım Çocuklarımın 3 ü evli
  Biri 16 yaşında Annesiyle yaşıyor
  Ben 2017 de ayrıldım
  Görüşmek ümidiyle hoşçakalın
  Allah a emanet olun

Daha Fazla Mesaj