Subayım Evlenmek İstiyorum

Profil Açıklaması

İyi günler arkadaşlar benim adım Mert. 27 yaşındayım. Burada bulunmamın tek nedeni, Subayım evlenmek istiyorum. Gerçekten yaşam şartları artık yoruyor beni. Yaşam şartı derken aslında standartlardan bahsediyorum. Yalnız yaşamak bana göre değilmiş. Önceden düşünürdüm ya subay olduktan sonra kafama göre yaşarım falan diye ama yok baktım olmuyor. Bir hanımefendiyle sohbet edip umarım anlaştıktan sonra evlilik kararı almayı düşünüyorum açıkçası. Bu konuda biliyorum ki subay arayanlar da vardır. Bakalım ya biraz şans biraz da kısmet durumları bunlar.

Evlenmek İsteyen Subaylar

Subayım evlenmek istiyorum dediğim zaman arkadaşlarım da beni destekledi. Yaşın geçiyor artık sana uygun bir hanımefendi bulman lazım falan diyorlardı. Ee tabi asker hayatı sonuçta sürekli tayinlerin çıkması oradan oraya sürüklenmek bu çekilmez hayatta birde dayanağın destekçin olmadığı zaman iyce zorlaşıyor. İnsan yanında bir güç bir destekçi arıyor. Tüm bunları da geçin aşık olmak sevmek dünyanın en güzel şeyi öyle değil mi? Sevdiğiniz insanlar aynı evi paylaşmaktan daha güzel ne olabilir ki? Neyse çok dağıtmak istemiyorum konuyu. Sivilde pek aktif değilim öyle sosyal değilim yani. Bu yüzden sanal ortamdan arkadaş bulmak daha mantıklı geldi bana. Şanslı bir erkeğim normalde ama bu durumlar için merakla karşıma çıkacak bayanı bekliyorum uzun zamandır.

Arkadaşlar evlenmek isteyen subaylar sayı olarak fazla gibi. İşimizdeyiz gücümüzdeyiz ama yalnızız. Bu durum can sıkmaya başladı işte. Neyse ki burası var ve mesaj atacak olan bayanların da olduğuna inanıyorum. Bir de mesaj atacak olanlara telefon numaramı vereceğim kesinlikle. Yoksa nasıl sohbet eder, nasıl tanışırız değil mi?

Subayım Evlenmek İstiyorum Telefonum

Durum böyle arkadaşlar ben evlilik kararımı aldım. Şimdi sıra karşıma çıkacak kişinin ne düşündüğünde. Herkesin kriterleri vardır. Mesela benim kriterlerim şu şekilde; kıskanç olmamalı, anlayışlı olmalı, saygılı ve sevgili olmalı. Aynı şeyler benim için de geçerli arkadaşlar merak etmeyin. Sevgi tek başına olmaz, karşılıksız olmaz. Böyle gördüm ben geçmişte. Artık önüme bakıyorum. Bu yüzden de gelecek olan tüm mesajları yanıtlayacağım. Harbiden artık yalnız kalmak istemiyorum ben. Yani anlayacağınız evlenmek isteyen subay ilanları olarak açtığım ilanım dan aradığım eşi bulabileceğimi düşünüyorum. Mesajlarınızı bekliyorum şimdiden sabırsızlıkla

Mesaj Gönderin


Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Mesajlar


  1. Eğer ki amacın cidden evlilikte tam adresi be. Derim ama dürüst ten gerçek anlamda bende sen gibi memur kardeşiyim. Yalan dolan sevmem yalanın yoksa ciddiysen beni tanı çok seveceksin

Daha Fazla Mesaj