Sohbet Arkadaş Arıyorum

Birgül ben. İyi sohbetler arkadaşlar. Burada olmamın iki farklı nedeni var. Birincisi sohbet arkadaş arıyorum ben. Böyle ne bileyim sohbet edeceğim, gerekirse çay kahve muhabbeti yapacağım birini arıyorum. Sevgili mi arıyorsun diye soracak olursanız yani onun gibi bir şey diyebiliriz. Yahu zaten güzel bir sohbet ile etkilenirsem neden sevgili olmayayım? Anladınız işte arkadaşlar durumu. Sohbet arkadaşı arıyorum diyerek kendime sevgili bulmakmış derdim dermişim :)) Kısa ve net olarak, durumu izah ettim sanırım size. Buradan çok kişinin bana yazacağını düşünüyorum. Zaman zaman yalnızlıklarım var benim. Depresyona giriyorum durduk yere. Buna son vermenin zamanı geldi işte. Üniversite mezunuyum okulu bitirdikten sonra kısa bir süreliğine çalıştım fakat bu aralar işsizim ve eve kapandım. Okul ortamında her şey çok güzel oluyor biliyorsunuz. Özlemiyorum değil o günleri.

Arkadaşlar günün her saatinde vaktim çok. Ben çalışıyorum ama dediğim gibi vaktim çok. Yine de akşam sohbetleri için de varım. Konuşabileceğim sohbet arkadaş arıyorum derken bu arkadaşa ısınırsam çok daha güzel şeyler olacağını adım gibi biliyorum. Yaşım 24. Evlenmek isteyenler çok oldu hayatımda.  Kimisini ben beğenmedim kimisi de sonradan vazgeçti zaten. Her önüne gelene tamam dersek işimiz var vallahi. Neyse konuşacağım birilerini arıyorum dedim arkadaşlar. Güzel şeylerden bahsetmek, baharı bekleyen kuşlar gibi anlaşmak gibi falan işte.

Konuşmalarımdan anlamışsınızdır arkadaşlar ben sıcak kanlı bir bayanım. Güzelliğime laf ettirmem. Zaten fotoğrafım var beğenmeyen yazmasın bana 🙂 Bunun dışında aklıma gelen başka şeyler de var. İlk ricam sizden ısrarcı olmamanız. Geçen bir arkadaşlık sitesinde biriyle tanıştım hemen numaranı ver oturalım görüşelim demeye başladı. Bir dur orada arkadaş bir dur. Benim canım isteyecek ki bunlar olacak. Ben tanışmama görüşmeme taraftarı değilim.

Erkek Sohbet Arkadaş Arıyorum

Sadece aynı düşüncede olmamız aynı şeyleri hissetmemiz gerekiyor tüm sorun bu işte. Bu konuda hassasım ben söylemek istiyorum arkadaşlar umarım bana hak veriyorsunuzdur. Bunun dışında varsa ne sormak isterseniz sorun arkadaşlar. Ben açık sözlüyüm. Güzelim, bakımlıyım ve sadece arkadaş arıyorum. Gerisini bilemez kimse. Elektrik alırsam güzel günler görürüz zaten. Mesajlarınızı bekliyorum o halde. Hoşça kalın.

Buraya kadar söylediklerimden sonra aklıma bir şey daha geldi. Arkadaşlar sohbet sırasında evlilik teklifi aldığım da oldu. Bu nedenle biraz yavaş ilerlemekte sanırım fayda var. Neyse ki ben anlayışlı biriyim de bu konuda sabırlı hareket ediyorum. İnsanların bakış açısı önemli ama saygı duyarım düşüncelerinize. Mesaj atarken bu nedenle amacınızı da yazın. Sadece sohbet etmek mi yoksa durumu ilerletmek mi? Bunlar harbiden önemli şeyler. Günün herhangi bir saatinde sohbet ederiz o konuda sorun yok. Gidişat önemli işte.

Geçenlerde sohbet ettiğim bir arkadaş benden etkilenmiş. Duygu ve düşüncelerini paylaştı saygı duydum tabi. Bir şey diyemedim ki. Herkesin duygusu var. Ama henüz çok erken ya 24 yaşında bir bayan için evlilik falan. Önce arkadaş olup tanımak daha iyi değil mi? Neyse bekleyip görelim bakalım her şeyin bir zamanı da var. Kısmet nerede olursa olsun gelir bulur elbette. Tek korkum uzun süre yalnız kalmak sadece bu yani benim meselem. Aman ya haydi görüşürüz mesajlarınızı bekliyorum.

Size Yakın İlanlar

Mesajlar


  1. Selam ben her şeyin karşılıklı olduğuna inanan biriyim gezmeyi kitap okumayı çeşitli aktiviteler yapmayı seven biriyim yaşım 29 dulum Balıkesir’de yaşıyorum tanışmak isterseniz konuşup arkadaş olmak isterim

  2. Merhaba Birgül, yazdıklarını okudum. İstanbul’da yaşıyorum. Seninle tanışmak, sohbet etmek, arkadaş olmak isterim. Sen de tanışmak istersen benim mesajıma dönüş yapmanı rica ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir