Sohbet Arkadaş Arıyorum

Birgül ben. İyi sohbetler arkadaşlar. Burada olmamın iki farklı nedeni var. Birincisi sohbet arkadaş arıyorum ben. Böyle ne bileyim sohbet edeceğim, gerekirse çay kahve muhabbeti yapacağım birini arıyorum. Sevgili mi arıyorsun diye soracak olursanız yani onun gibi bir şey diyebiliriz. Yahu zaten güzel bir sohbet ile etkilenirsem neden sevgili olmayayım? Anladınız işte arkadaşlar durumu. Sohbet arkadaşı arıyorum diyerek kendime sevgili bulmakmış derdim dermişim :))

Kısa ve net olarak, durumu izah ettim sanırım size. İstediğimde çok bir şey değil hani Muhabbet arkadaşı arıyorum hepsi bu. Buradan çok kişinin bana yazacağını düşünüyorum. Zaman zaman yalnızlıklarım var benim. Depresyona giriyorum durduk yere. Buna son vermenin zamanı geldi işte. Üniversite mezunuyum okulu bitirdikten sonra kısa bir süreliğine çalıştım fakat bu aralar işsizim ve eve kapandım. Okul ortamında her şey çok güzel oluyor biliyorsunuz. Özlemiyorum değil o günleri.

Güzel Kadınlarla Sohbet

Arkadaşlar günün her saatinde vaktim çok. İster gece ister gündüz hani Gece sohbet etmek isteyen bayanlar arıyorsanız aradığınız kişi tam olarak benim sanırım. Ben çalışıyorum ama dediğim gibi vaktim çok. Yine de akşam sohbetleri için de varım. Konuşabileceğim sohbet arkadaş arıyorum derken bu arkadaşa ısınırsam çok daha güzel şeyler olacağını adım gibi biliyorum. Yaşım 24. Evlenmek isteyenler çok oldu hayatımda.  Kimisini ben beğenmedim kimisi de sonradan vazgeçti zaten. Her önüne gelene tamam dersek işimiz var vallahi. Neyse konuşacağım birilerini arıyorum dedim arkadaşlar. Güzel şeylerden bahsetmek, baharı bekleyen kuşlar gibi anlaşmak gibi falan işte.

Konuşmalarımdan anlamışsınızdır arkadaşlar ben sıcak kanlı bir bayanım. Sohbet etmek isteyen bayanlar genelde çekingen olur ama ben tam tersiyim. Güzelim de. Güzelliğime laf ettirmem. Zaten fotoğrafım var beğenmeyen yazmasın bana 🙂 Bunun dışında aklıma gelen başka şeyler de var. İlk ricam sizden ısrarcı olmamanız. Geçen bir arkadaşlık sitesinde biriyle tanıştım hemen numaranı ver oturalım görüşelim demeye başladı. Bir dur orada arkadaş bir dur. Benim canım isteyecek ki bunlar olacak. Ben tanışmama görüşmeme taraftarı değilim. Öyle kolay değil Sohbet edecek bayan tel numarasını hemen alabilmek 😉

Erkek Sohbet Arkadaş Arıyorum

Sadece aynı düşüncede olmamız aynı şeyleri hissetmemiz gerekiyor tüm sorun bu işte. Bu konuda hassasım ben söylemek istiyorum arkadaşlar umarım bana hak veriyorsunuzdur. Bunun dışında varsa ne sormak isterseniz sorun arkadaşlar. Ben açık sözlüyüm. Güzelim, bakımlıyım ve sadece arkadaş arıyorum. Gerisini bilemez kimse. Elektrik alırsam güzel günler görürüz zaten. Mesajlarınızı bekliyorum o halde. Hoşça kalın.

Buraya kadar söylediklerimden sonra aklıma bir şey daha geldi. Arkadaşlar sohbet sırasında evlilik teklifi aldığım da oldu. Bu nedenle biraz yavaş ilerlemekte sanırım fayda var. Neyse ki ben anlayışlı biriyim de bu konuda sabırlı hareket ediyorum. İnsanların bakış açısı önemli ama saygı duyarım düşüncelerinize. Mesaj atarken bu nedenle amacınızı da yazın. Sadece sohbet etmek mi yoksa durumu ilerletmek mi? Bunlar harbiden önemli şeyler. Günün herhangi bir saatinde sohbet ederiz o konuda sorun yok. Gidişat önemli işte.

Yalnız Bayanlar Sohbet

Geçenlerde sohbet ettiğim bir arkadaş benden etkilenmiş. Duygu ve düşüncelerini paylaştı saygı duydum tabi. Bir şey diyemedim ki. Herkesin duygusu var. Ama henüz çok erken ya 24 yaşında bir bayan için evlilik falan. Önce arkadaş olup tanımak daha iyi değil mi? Neyse bekleyip görelim bakalım her şeyin bir zamanı da var. Kısmet nerede olursa olsun gelir bulur elbette. Tek korkum uzun süre yalnız kalmak sadece bu yani benim meselem. Aman ya haydi görüşürüz mesajlarınızı bekliyorum. Sadece sohbet arkadaşı arıyorum isterseniz Canlı sohbet arkadaş arıyorum diyede bana yazabilirsiniz. Ama sınırları aşmamak kaydı ile. Anlaştık mı canlar? O halde bana hemen mesaj atabilirsiniz.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

 • 10000
  Bayan Arkadaş ArıyorumReyhan ben arkadaşlar selam. Bayan arkadaş arıyorum diyenler için buradayım aslında. Her zaman…
  Tags: arkadaş, arıyorum, bayan, var, arkadaşlar, şey, güzel, ilanları
 • 10000
  Ev Arkadaşı ArıyorumArkadaşlar selam herkese. Adım Funda. 25 yaşındayım. Ev arkadaşı arıyorum aslında bu yüzden…
  Tags: arıyorum, arkadaş, bayan, ilanları
 • 10000
  Kendime Erkek Arkadaş Arıyorum Telefon NumaramSelam. Nasılsınız bakalım? Ben çok iyiyim. Öncelikle Leyla ben. Kendime Erkek arkadaş arıyorum…
  Tags: arkadaş, arıyorum, güzel, var
 • 10000
  Erkek Arkadaş Arayan BayanlarSelam millet. Buket ben nasılsınız. Herkes iyidir umarım? Erkek arkadaş arayan bayanlar çok…
  Tags: arkadaş, şey, ilanları, var

Mesajlar


 1. Merhaba Birgül hanım nasılsınız iyisinizdir umarım bende ilanınızı okudum İsmim Olçun yaşım 36 Sohbeti bende çok severim gece gündüz sohbeti çok severim espriliyim duygusalım umarım mesajımı okuyup bana dönersiniz saygılar esen kalın

 2. Benim duygularıma tercüman oldunuz
  Hanım efendi buradan konuşmak zor telefon yaz ben seni arayayım görüntülü görüntüsüz nasıl istersen sohbet ederiz arkadaş oluruz.. saygılar sevgiler hanım efendi.. Detayları telefonda konuşuruz..

Daha Fazla Mesaj