Sevgili Arıyorum

Arkadaşlar merhabalar herkese öncelikle. Kendimi tanıtmak istiyorum. Merve ben. 29 yaşındayım. Açık konuşmak gerekirse sevgili arıyorum onun için buradayım. Bulacağıma da eminim ama doğru kişi olup olmayacağını bilemiyorum. Bunun dışında insanlarla iletişim konusunda sorunum yok. Bakımlıyım ve güzelim ayrıca. Bunun dışında anlatacağım çok şey var. Sevgili arayan bayanlar arasında olduğum için kısmetim hep açık aslında. Ama bazı şeyler de istediğim gibi ilerlemiyor. Bakalım buradan beyefendilerle tanışmaya geldim.

Günlerdir bana gelen çok mesaj var. Dönüş yapıyorum hepsine. Numaramı verdiğim insanlar farklı dönüşler de yapıyor. Bu durum canımı sıkmaya başladı. Farklı dönüşler derken arkadaşlar yani anlayın işte. Bakın şöyle aktarayım. Elbette tamam farklı şeyler düşünebilirsiniz. Aklınızda yeni şeyler canlanabilir. Olabilir yani saygı duyarım. Ama ilk sohbette hemen lafa dalmak ne? Bu konuda sizden ricam var. Lütfen sohbeti seyrine göre sürdürelim olur mu? Yani direkt olarak özel konulara girmeyelim. Ben zaten sevgili arıyorum yani o konularda bilgim var merak etmeyin.

Sevgili arayanlar arasında olarak biraz daha kendimi tanıtmam gerekiyor sanırım. Arkadaşlar normal biriyim. Boyum da uzun. Bununla beraber hiç evlenmedim tabi ki. Dul değilim yani. Güzel bir sevgili süreci yaşamak istiyorum açık konuşmak gerekirse. Bu süreçte yanımda olacak ve bana dost olacak birileri vardır illa ki. Erkek arkadaş arıyorum ilanları da açtım çok yazan oldu. Ama dediğim gibi farklı farklı şeyler.

Bekar Yakışıklı Sevgili Arıyorum

Sevgili ilanı açan kızlara tavsiyemdir. Kendinizi biraz daha iyi tanıtın ki insanlar farklı amaçlarla gelmesinler. Mesela ben arkadaşlar. Sevgiyi aşkı çok iyi bilirim. Saygı olmadan sevgi olmuyor bunu da biliyorum. Haliyle sevgili arıyorum diyenler bu konulara giremiyor işte. Ben yanımda olmasını istediğim erkeği her zaman çok severim. Sahiplenirim. Kıskanırım da. Bunun dışında erkeklerde de olması gereken şeyler var. Örneğin koruma. Bir kızı korumadığınız sürece o size hiçbir zaman sevgili gözüyle bakamaz sizinle bir gelecek düşünemez. Korumak derken onu her şekilde onu korumak herşeyden herkesten. Güven vermelisiniz. Ben bu konuya çok dikkat ediyorum.

Güzel Sevgili Arayan Bayanlar

Muhabbet uzun sürdür farkındayım. Şimdi bu muhabbeti mesajlara taşıma zamanı geldi diye düşünüyorum arkadaşlar. Kibarlığı severim. Erkeklerin hitap şekline önem veririm. Şahsen ben görünüşte güzelim ama bir o kadar da kıskancım. Sahiplenmek duygusu bende aşırı var. Neyse bunu yaşayarak görürüz zaten. Bunun dışında söylemek istediğim bir şey daha var arkadaşlar.

Estetik olmak lazım. Ben bakımlıysam sevgilim de bakımlı olacak. Yanımda olacak her daim. Beni yalnız bırakmayacak. Yalnızlıktan korkuyorum gerçekten. Aşksızlık beni o kadar üzüyor yani. Sevgili olmak kolay tabi ama ilerletmek bakalım nasıl olacak. Herkes aynı düşüncede olmayabilir. O zaman gelin bunu da mesajlarda belirtin bana konuşalım olmaz mı? Kapanışa geliyoruz. Arkadaşlar numaramı da isteyeceksiniz biliyorum sizi bilmez miyim hiç. Vereceğim onda sorun yok. Yeni insanlarla tanışmak güzeldir arkadaşlar. Önemli olan şey aşkı sevgiyi devam ettirebilmek. Bakalım günler neler gösterecek neler yaşayacağız.

Benden buraya kadar. Mesajlarınızı beklemeye geçeyim o halde. Lütfen dediklerimi unutmayın. Aşk dolu olun, saygılı olun ki yürüsün bu işler. Yoksa inanın bir bayana nasıl davranmanız gerektiğini bilmiyorsanız devam etmez. Yürümez. Üzerine basa basa söylüyorum arkadaşlar. Lütfen kendinize iyi bakın ama sevgilinizi de aksatmayın. Benimle olur ya da olmaz o önemli değil.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

 • 10000
  Sohbet Arkadaş ArıyorumBirgül ben. İyi sohbetler arkadaşlar. Burada olmamın iki farklı nedeni var. Birincisi sohbet…
  Tags: arıyorum, arkadaşlar, var, şey
 • 10000
  Bayan Arkadaş ArıyorumReyhan ben arkadaşlar selam. Bayan arkadaş arıyorum diyenler için buradayım aslında. Her zaman…
  Tags: arıyorum, var, arkadaşlar, kadar, şey
 • 10000
  Erkek Arkadaş Arayan BayanlarSelam millet. Buket ben nasılsınız. Herkes iyidir umarım? Erkek arkadaş arayan bayanlar çok…
  Tags: o, şey, zaman, sevgili, var
 • 10000
  Dul BayanlarMerhabalar. Büşra ben. 40 yaşındayım. Dul bir bayanım. Aslında buradan Dul Bayanlar ile…
  Tags: arkadaşlar, arıyorum, var

Mesajlar


 1. Merhaba ben Can 26 yaşındayım bende mersinde elini tutup geçebileceğim bir şeyler paylaşabileceğim birini arıyorum bende inanıyorum birini bulacağıma görüşmek ve tanışmak isterim mesaj atabilirsin

 2. Merhaba ben Yılmaz 35 yaşındayım Adana’da yaşıyorum aslen Urfalıyım 2006 yılında trafik kazası geçirdim 178 boyunda 75 kiloyum sizinle tanışmak istiyorum

 3. Merhaba Ben Taner. Uzun süredir Hollanda’da yaşıyordum İstanbul’a yeni geldim. Bir arkadaşım olsun istiyorum. Mesajınızı gördüm sizinle tanışmak istiyorum

Daha Fazla Mesaj