Sanal Arkadaşlık Siteleri

Selam herkese Başak ben. 25 yaşındayım. Yeni sanal arkadaşlık siteleri araştırırken burayı gördüm. Eee güzelim, hoşum, iyiyim. Neden arkadaşım olmasın ama değil mi? Olacağına adım gibi eminim ama bazı hususlara dikkat etmenizi rica edeceğim. Birincisi hoşgörü. Bir bayanın her şeyine karışılmaz arkadaşlar. Giyim kuşam falan derken oturmasına, kalkmasına da laf söylenmez. Tabi karşılıklı sorumluluk olmalı ama bunun da sınırı var. Birkaç arkadaşlığım oldu tabi bu zamana kadar ama öyle dediğim gibi hep daraldım ve sıkıldım. Şimdi buradayım.

Yeni sanal arkadaşlık siteleri bakıyorum da artmaya başlamış. Ama buradaki yorumları görünce insanın içi bir hoş oluyor. Bazı durumlar olur diyorum yani arkadaşlıklar başlar falan sanırım. Elbette neden olmasın yeter ki gönüller bir olsun yahu. Aman ya neyse ben kriterlerimi söyleyeyim de ona göre bakalım artık.

Yeni Sanal Arkadaşlık Siteleri

Geçenlerde biri teklif etti arkadaş olalım dedi. Önce şans verdim falan baktım kısıtlamaya başladı. Hop diyorsun önce, karşı taraf da seviyorum kıskanıyorum diyor. Ya ilk günden bu neyin kıskanması ki? O yüzden buradan hemen numaramı vermem sadece mesaj atanlar alabilir numaramı. Daha sonra konuşuruz uzun uzun. Ben öyle kestirip atan biri değilim ama yine de dediğim gibi güzel şeyler olacaksa bu şekilde olmalıdır.

Şimdi gidiyorum ben ama mesajlarınızı bekliyorum dediğim gibi. Öte yandan son bir şey daha var. Arkadaşlar ciddi düşünmek mi yoksa takılmak mı? Bu sorunun yanıtlarını da alayım lütfen. Bana gelen nedense takılmaya geliyor sanki. Öyle şey olmaz kusura bakmayın. Birkaç kez konuştuk diye insanlar hemen farklı algılıyor. Benim burada olma amacım tamamen arkadaşlık kurmak. Gerisi kendiliğinden geliyor zaten kasmaya gerek yok.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

 • 10000
  Bayan Arayan ErkeklerBayan arayan erkekler burada mı acaba? Bunu gerçekten soruyum arkadaşlar çünkü ben de…
  Tags: bayan, arkadaşlar, kadar, var, mi, o, değil, mesaj, olsun, önce
 • 10000
  Bayan Dost ArıyorumŞüheda ben iyi günler. Bayan dost arıyorum diyenler varsa ben de karşılık olarak…
  Tags: bayan, arkadaşlar, değil, olsun, o, yüzden, hemen, güzel, sonra, arkadaş
 • 10000
  Bayan Arkadaş ArıyorumReyhan ben arkadaşlar selam. Bayan arkadaş arıyorum diyenler için buradayım aslında. Her zaman…
  Tags: arkadaş, bayan, var, arkadaşlar, kadar, yüzden, göre, şey, güzel, ilanları
 • 10000
  Dul Bayan ArkadaşMelek ben arkadaşlar iyisiniz umarım. Burada olmamın tek nedeni var. Dul bayan arkadaş…
  Tags: arkadaş, var, değil, bayan, kadar, o, arkadaşlar, diyorum, yok, tabi

Mesajlar


 1. İstanbul’da yaşıyorum yalnızım yaşım 36 sizinle tanışmak arkadaş olmak isterim arkadaşlık sohbet zaten anlaşabilirsek ilerisi gelir takıntılı değilim

 2. Ben Okan dul biriyim 46 yaş 177 boy kumral sayılırım özel sektörde çalışıyorum metal işlerinde ne istediğini bilen bayan arkadaşlarla tanışmak isterim