Romanya Evlilik İlanları

Profil Açıklaması

Selamlar Sultan benim ismim. 30 yaşındayım. Romanya evlilik ilanları konusunda ben de burada olmak istedim aslında. Amacım evlenmek. Ancak karşıma çıkacak olan insanların nasıl bir düşünceye sahip olduğunu da bilmem gerekiyor. Ya ben biraz açık sözlü bir bayanım. Şimdi beklentim ne biliyor musunuz? Romanya’da oturan, işi gücü olan ve anlayışlı bir erkek arkadaş arıyorum. Biraz romantik olsa sevinirim. Çünkü çevremde görüyorum Romanya evlilik ilanları üzerinden birbiriyle uyumlu arkadaşlıklar kuruluyor. Şahsen kıskanmıyor değilim ama olsun bir gün ben de güleceğim.

Burada ailemle kalıyorum. Kız çevrem çok olduğu için aslında rahatım. Arkadaşlık konusunda yalnız değilim yani. Ama gelin görün ki sevgiye muhtaç kalmışım. Bu nedenle evlilik için ilk adımı buradan atıyorum. Lütfen rica ediyorum mesaj atmadan numaramı yorumlardan talep etmeyin. Herkese açık bir şekilde numaramı elbette veremem yani.

Romanya Evlenmek İsteyen Bayanlar

Romanya’da gerçekten vaktim güzel geçiyor. Ülkemi çok seviyorum ama burada bazı şeyler gerçekten fazlası ile farklı. İnsanların hayata bakış açısı. Davranışları, Saygısı yada diğer şeyler. Çevrem iyi ve dürüst insanlarla dolu. Evlilik teklifi de aldım hatta. Çok mutlu oldum ama adam yabancı olduğu için kabul etmedim. Yanlış anlaşılmasın ben ayrımcı değilim ama kültürlerimiz farklı olmaz yani. Haliyle Türk arkadaşlardan birini tercih etmek istiyorum. Neyse bakalım ya biraz heyecan da var kusura bakmayın lütfen. Gelecek mesajlara göre numaramı vereceğim sonrasında konuşacağız.

Romanya Evlilik İlanları Arıyorum

Şimdi bir durum daha var. Ben uzun süre yalnız kaldığım için güven problemi yaşıyorum. Acaba karşımdaki kişi benimle gerçekten ciddi mi yoksa sadece vakit mi geçirecek eğlenecek mi düşüncesi hakim olmaya başladı kafamda. Umarım mesaj atacak olanlar kendini bir şekilde bana tanıtır ve bu düşünceyi kafamdan silerler. Aksi halde bu arkadaşlığımızı çok zorlayacak diye düşünüyorum. Ciddi olarak bu konuda sorunlarım var. Güvenemiyorum yani elimde değil. O yüzden mantıklı mesajlara dönüş yapacağım. Gerisini de göreceğiz nasıl olsa. Ha buradan olursunuz olmazsınız fark etmez. Aşk önemli arkadaşlar aşk önemli ya. Haydi kaçtım ben bakalım mesajlarda neler yazılacak.

Mesaj Gönderin


Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Mesajlar


 1. Merhaba öncelikle kendimi tanıtmak istiyorum benim adım Ali 53 yaşında 1.75 boyunda 60 kiloda ela gözlü ince yapıda kişiliği ve karakteri oturmuş doğayı ve denizi seven temiz iyi giyimli bir insanım sosyal olmayı müziği ve şarkı okumayı çok seviyorum Türkiye’de
  Tekirdağ şehrinde çorlu kasabasında yaşıyorum
  Açıkçası seni tanımak seviyeli ve düzeyli bir arkadaşlık kurmak isterim tabi ki öncelikle bunu senin özgür iradene bırakıyorum sana dürüst olmak istiyorum evlenip ayrılmış biriyim 22 yaşında bir oğlum var annesiyle yaşıyor bana hiçbir yükü yok ne zaman isterse baba oğul veya bir arkadaş gibi görüşüyoruz benim gibi evlenip ayrılmış Kişiler (istisnalar hariç) yalnız kalmayı pek sevmiyoruz hele benim gibi duygusal bir yengeç Burcu insanı için belki bir süre idare edilebilir peki ya sonra insan bir sese evde bir nefese ihtiyaç duyuyor beni anladığını düşünüyorum kendimi sana ne kadar burada yazıp çizsem pek bir şey ifade etmeyecek tanımak gerek hiç kimse burada kendini kişiliğini tam olarak ifade edemez beni anlıyorsun değil mi kısmet olurda bu mesaja cevap verirsen sana kendimi daha güzel ifade etmiş olurum.
  Bence insanlar birbirine bir şans vermeli diye düşünüyorum tabi bu benim fikrim eğer farklı düşünüyorsan buna da saygı duyarım.
  Kaybedecek neyimiz var ki sana öncelikle şunu söylemek istiyorum ben oyun oynamıyorum kimsenin parasında gözüm yoktur ve istemiyorum böylesi bir davranış içinde değilim bu utanç verici bir durum olur yalnız yaşıyorum tek başına ve artık yalnız olmak istemiyorum hayatımda bir kadınım olsun istiyorum kadınımla bir ömür boyu birlikte olmak istiyorum beni anlıyorsun sanırım ben ciddi bir ilişki kurmak istiyorum sana bir kadın olarak saygı duyuyorum seninle ilgileniyorum sana bir kaç resim göndermek istiyorum müzik benim için çok önemli ben müzik ruhuyla dolu bir insanım bir müzik korosunda görev alıyorum dönemsel olarak konserler veriyoruz şarkı söylemek müziğin içinde olmak benim hayatımın anlamı
  Her şey gönlünce olsun dileklerimi iletiyorum güzel insan bana yazarsan çok sevinirim.

  WhatsApp üzerinden eklersen sevinirim çok teşekkür ediyorum

 2. Selam güzelim size. Nereden başlasam kendime uygun bir eş arıyorum kafama yarasa sizinle tanışmak isterim uygun görüyor sen uygun bir gün görüşelim

Daha Fazla Mesaj