Resimli Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar

Profil Açıklaması

Erkek arkadaş arıyorum ben. Doğrudan söze girerim bu kadar açık ve net. Ama önemli olan farklı şeyler var bilin istedim. Mesele bir bayanı anlayabilmek. Adım Neşe bu arada. 30 yaşındayım. Resimli erkek arkadaş arayan bayanlar vardır adım gibi eminim işte bende öyleyim. Bir kişiyi görmeden farklı bir şey hissetmek olmaz ki saçmalık olur yani. Bu nedenle önce tanışmak daha sonra arkadaşlığa adım atmak sanırım daha iyi olacaktır.

Neyse bir de şu şekilde bakalım konuya. Şimdi yaşım 30 ya benim, evlilik teklifleri falan da geliyor ancak biraz duruyorum orada. Düşünüyorum çünkü kolay bir süreç değil evlenmek. Bazen ısrarcılar da oluyor. Güzellik uzmanı olduğum için kendime çok iyi bakıyorum. Bu durum da insanların benden hoşlanmasına neden oluyor. Bağlanmak iyi değil ya biz de arkadaş edindik biz de sohbet ettik ama öyle körü körüne bağlanmadık kimseye. Aman ya neyse iyi olur umarım. Mesaj atanlar şanslı ama onu da söyleyeyim.

Resimli Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar Telefonu

Ben bu zamana kadar kendimle ilgili çok şey paylaşmadım. Önce bakarım konuşma tarzına falan. Sonra derim ki bu adam beni korur, sever ve anlar. O zaman ilk adımı ben atarım işte. Ama baktım olmuyor, tarzım değil. İşte o dakika soğuturum kendimden. Ne bileyim işte mesajlara bakmam falan. Gerçi insanları da kıramıyorum öyle bir yapım yok. Yine de dediğim gibi anlayışlı beylerle sohbet etmek istiyorum.

Mesaj atacak olanlara numaramı vereceğim bilginiz olsun. İlk mesajı da karşı taraftan beklerim. Onun dışında söyleyeceğim pek bir şey yok. Sohbet ederken konuşuruz zaten. Resimli erkek arkadaş arayan bayanlar arasında olarak beklentilerim şimdilik bu kadar. Görüşürüz.

Mesaj Gönderin


Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Mesajlar


  1. Merhaba Neşe hanım ismin Ersin sosyal medya denen şeye pek inanmıyorum ama sizi yakından tanımak isterim. 41 yaşındayım yaşımı göstermiyorum minyon tipliyim uluslar arası çalışıyorum yurt dışı gidip geliyorum.

Daha Fazla Mesaj