Olgun Bayan Arayanlar

Buket ben arkadaşlar. Selam herkese. Olgun bayan arayanlar konusunda buradan kendimi tanıtmak istedim. Aslında biliyorum olgun bayanla tanışma öyle kolay değil diye düşünebilirsiniz. Bence yanılıyorsunuz. 47 yaşında güzel ve bakımlı bir kadın olarak buradan bana yazacak olanlarla iletişim kurmak isterim. Yalnızım çünkü. 2 sene önce eşimden ayrıldık. 18 senelik bir evliliğin ani bir şekilde bitmiş olması insanı bir nevi yıpratıyor. Ama hayatın devam ettiği gerçeğini kabul edersek yaşamak için bir şekilde hayata tutunmamız gerekmekte. Neyse çok özele girmek istemem mesaj atanlarla zaten uzunca konuşacağız. Olgun kadınlarla tanışma noktasında varsa kendinizi göstereceğiniz bir yer bence o yer tam da burası.

Arkadaşlar şimdi ben resmimi buradan paylaşmayı da uygun görmüyorum. Çünkü sadece bana yazacak olanların bunu hak ettiğine inanıyorum. O yüzden sadece bir tane resim eklemeyi uygun gördüm. Diğer resimleri Whatsapp üzerinden konuştuğum kişilere gönderebilirim. Hatta kamera açar rahat rahat konuşabiliriz de. Olgun bayan sitesi arayanlar da çoğu zaman bana ulaşıyor. Numaramı nereden bulmuşlar bilmiyorum. Bu yüzden yeni hat çıkardım kendime.

Bekar Olgun Bayan Arayanlar

Kendimi tanıtayım biraz. Kusura bakmayın lafı uzattım gibi. Arkadaşlar benim yaşım emin olun hiç söylediğim görüntüyü karşılamıyor. Yani çok daha dinç ve genç duruyorum. Ya da ben öyle düşünüyorum çünkü aynaya baktığımda kendimi hala çok güzel ve genç görüyorum. Zaten bana gelen arkadaşlık tekliflerinden de bunu anlayabiliyorum. Olgun kadın bulma bu kadar mı zorlaştı falan diyorum kendi kendime. Gördüğünüz üzere teklifleri de askıya aldım. Bir süre bekleteceğim. Önce buradaki beyefendileri bir görelim lütfen.

Olgun bayanlar arıyorum diyenlerin sayısı her geçen gün artmaya devam ederken benimle arkadaş olacakların nelerle karşılaşacağını da söylemek istiyorum. Birincisi heyecanlı bir aşk. İkincisi de uzun süreli sevgililik süreci. Sonuçta özgür bir kadınım. Güzel olmam birine ait olmam anlamına gelmiyor kusura bakmayın. Ama aşık olduğum kişiyle de uzun süre arkadaş olurum orası ayrı. Romantik erkekler ilk tercihimdir baylar. İkinci tercihim de sürekli aşk sözü paylaşanlardır. Ben çok severim bu tür şeyleri. Kısa sürede etkilenirim yani. Şimdi mesajlaşma zamanı o halde.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

 • 10000
  Dul Türbanlı BayanlarSaniye ben. Merhaba. Adımla dalga geçmeyin öncelikle. Bu ismi ben koymadım çünkü. Aslında…
  Tags: arkadaş, güzel, önce, arkadaşlar, bayan
 • 10000
  Dul Erkek ArıyorumArkadaşlar herkese öncelikle merhaba. Gül ben. 36 yaşındayım. Burada olmamın nedenini az çok…
  Tags: arkadaşlar, öyle, arkadaş, o, yüzden
 • 10000
  Ciddi Erkek Arayan BayanlarYaşamında bir kez olsun ciddi olmayan erkeklerle arkadaş bile olmam ben. Firuze adım.…
  Tags: o, arkadaşlar, öyle, arkadaş, ilanları
 • 10000
  Evlenmek İsteyen Zengin BayanlarNesrin ben arkadaşlar. İyi günler diliyorum öncelikle. Evlenmek isteyen zengin bayanlar arasındayım. Kendimi…
  Tags: o, zaten, yüzden, öyle, kendimi, güzel, arkadaş, buradan, şimdi, önce

Mesajlar


Daha Fazla Mesaj