Makedonya’da Evlenmek İsteyen Bayanlar

Profil Açıklaması

Öncelikle herkese selamlar. İlanımı okuyacak olan arkadaşlar ben Makedonya’da evlenmek isteyen bayanlar arasındayım. Uzun süredir düşünüyordum aslında ama sanal ortamdan yeni arkadaşlıklar edinmeyi daha doğru buldum. Bunun dışında yaşım 29. Güzel bir bayanım. Zaten hangi bayan kendisine çirkin diye hitap eder ki değil mi? Fotoğrafımdan beni azda olsa görüş fikir sahibi olabilirsiniz. Kıyağım olsun bu size 🙂 Mesele o değil arkadaşlar. Bence iç güzelliği daha önemli. Dünya yakışıklısısınız ama ne kadın ruhundan anlıyorsunuz ne elinizden bir iş geliyor nede ailenize bakabiliyorsunuz.

Makedonya Bayan Tel

Peki ya tam tersi? Düşünsenize huysuz bir kadınla 30 yıl geçirmek yerine huyu suyu güzel bir bayanla 10 yıl geçirmek nasıl güzel olur. Aslında ben tek bir evlilik yapmak isterim. Gözü yükseklerde olan biride değilim. Aza kanaat etmeyi şükretmeyi bilirim. Öyle beni parayla pulla etkileyemezsiniz ikinci kıyağım olsun buda size 🙂 O yüzden de telefonda sohbet ettikten sonra bakmak istiyorum duruma. Öyle herkesle arkadaş da olmam. Bazı kriterlerim var.

Makedonya’da Evlenmek İsteyen Bekar Yabancı Bayanlar

Makedonya evlilik bayan ilanları arayanları görüyorum. Arkadaşlar ben aslında tam Türk değilim. Babam Türk annem Makedonyalı. Bu yüzden sanırım yabancı bayan statüsündeyim. Her neyse bunun da önemi yok nasıl olsa. Gerçek şu ki evlenmek isteyen yabancı bayanlar konusunda arayış içinde olanlarla ilgili kriterlerimi paylaşmaya geldim.

Makedonya Evlilik ilanları

Birincisi ben ciddi bir arkadaşlık istiyorum. Evliliğe atılacak adımda bu çok önemli. Bunun dışında var olan güzelliğimi de boş yere harcatma niyetinde değilim. Neyse ki talibim çok olsa da henüz karar veremedim ve buradan gelecek olan mesajlara bakmayı düşündüm. Elbette herkes her istediğini elde edemese de bakalım ben kendimi şanslı görüyorum.

Evlenmek İsteyen Yabancı Bayanlar İlanları

Bir diğer kriterim, dürüst olunmasıdır. Yani bir erkek ne kadar dürüst olursa o kadar çok sever ve sevilir. Yanlışsam düzeltin arkadaşlar beni. Genelde insanlar benim güzelliğime iltifat eder ama ben huyumla, duruşumla ve sevgimle anılmak istiyorum. Yine de hayırlısı diyorum. Umarım mesajlarınızı atarsınız da ondan sonra güzelce sohbet etmeye başlarız. Sonrasını bilemeyiz. Arkadaş olarak başlayan ve evlenen sayısız insan var ama. Makedonya kızı ile evlenmek isteyenler varsa mesajlarını beklemekteyim.

Mesaj Gönderin


Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Mesajlar


  1. Merhaba sizinle tanışmak istiyorum ben Makedonya Üsküp’te asansör yürüyen merdiven imalatı montajı yapan firma sahibiyim telefon yazın konuşalım tanışalım cevap bekliyorum

  2. Merhaba benim adim Erdem 39 yaşında, arkadaşlarım yaşımdan daha küçük gösterdiğimi söylerler. Aile kültürüne bağlı, enerjik, eğlenmeyi seven birisiyim.
    Evlenmeyi ve aile kültürüne bağlı ciddi evlilik yapmak isteyen kalbimin diğer yarısını arıyorum

Daha Fazla Mesaj