Koca Arayan Bayanlar

İsmim Aleyna. İstanbul’dan yazıyorum arkadaşlar. Koca arayan bayanlar arasındayım malum o yüzden buradayım. Biraz garip bir başlık oldu ama artık bende evlenmek ve mutlu bir yuva kurmak istiyorum. İnsanların birbiriyle iyi geçinmesi gerektiğini her zaman savunuyorum. Bu yüzden de karşıma çıkan erkekler hep iyi niyetli. Ancak yaşımdan dolayı biraz seçiciyim sanırım. 26 yaşındayım. Biraz erken mi diye soracak olursanız evet erken olabilir ama bu durum kimseyi ilgilendirmez. Ben aşk istiyorum artık. Koca aramak suç değil sanırım? Hele ki günümüz dünyasında hiç değil sanırım. Ha bir de doğru insanı beklerken sanırım yaşım geçecek. O yüzden de önce sanal bir arkadaşlık kurup tanışmak istiyorum.

Koca arayan bayanlar küçümseniyor gibi. Çünkü herkes kendine bir süs vermiş. Kusura bakmayın da öyle sağdan soldan fotoğraf atarak biz mutluyuz biz falanız filanız diyenler çok. Özellikle de çevremdeki kızlar bunu çok yapıyor. Çok takmasam da aşkın özlemini çektiğim için içim burkulmuyor değil.

Güzel olmama rağmen çok seçiciyim işte bu durum çok kötü bir şey yahu. Çoğu kez sevgili olmak isteyenleri ret ettim. Armudun sapı üzümün çöpü misali illa bir şeyler buluverdim insanlarda 🙂 Hemen gözünüz korktu değil mi :). Seçiciyim derken tip falan değil yanlış anlamayın. Tamamen huya bakarım. Bir erkeğin huyu iyiyse kendisi de iyidir unutmayın bunu. Kadına verdiği değer saygı konuşma üslubu bunlar benim için çok önemli kriterlerdir.

Bir de erkekler derler ya hep bekarlık sultanlıktır diye. Bence öyle değil. Bekar erkek arıyorum diyen kadınlar olduğu kadar koca arayan bayan arıyorum diyen bir sürü insan var. Ya bu yüzden umarım ki anlaşabilirim tanışacağım kişiyle. İnanın bunu çok isterim. Uzun süreli birliktelik de aşkı öldürür bunu da bilirim. Yine de sevgili olacağım kişiyle güzel geçineceğimi söylemek doğru olacaktır. Mesajlarınızı yazarken yaşınızı ve beklentilerinizi paylaşabilirsiniz. Bunun dışında ciddi bir beklentim yok. Maddi ihtiyaçlarım da yok kendi ayağımın üzerinde durabiliyorum. Sevgilim insan olsun yeter. Sevsin saysın ve her zaman da yanımda olsun. Ee ne duruyorsunuz mesajlarınızı gönderinde hayalini kurduğum aşkı bulayım artık.

Evlenmemiş Koca Arayan Bayanlar

Evet buraya kadar yazdıklarımı umarım anladınız arkadaşlar. İçimdeki heyecan ve hevesin bir yere kadar devam ettiğini söyleyebilirim. Haliyle canım da sıkılır, belki ters cevaplar da verebilirim ama lütfen alınmayın tamam mı? Olur böyle şeyler. Bayanlar sakindir, öfkeli değildir ama siniri geçince tanınmayacak bir kişiye dönüşebilir. Buraya dikkat lütfen. Son zamanlarda gelen tekliflere bakıyorum da yarısı ciddi yarısı takılmaca. Yapmayın şunu işte. Ben evlenmek isteyen bayanlar arasında olduğumu burada zaten yazmışım. Gelen mesajları da ona göre değerlendireceğim valla.

Gel zaman git zaman ömür geçiyor. 26 yaşında olmama rağmen koca arayan bayanlar arasında yerimi aldım. Evimi kurmak oturup huzurla eşimi beklemek istiyorum arkadaşlar. Süreç bundan ibaret işte. İnanıyorum ya ruh ikizimi elbette bulacağım. Yarın ya da diğer gün fark etmiyor. Benden bu kadar şimdilik. Heyecanla mesajlarınızı beklerken kalbim de küt küt atıyor olacak. Bu bayan abartıyor falan diyebilirsiniz ama yok arkadaşlar gerçekten abartı falan yok. Neysem oyum ben ve yazdım işte açıkça. Görüşürüz.

Size Yakın İlanlar

Mesajlar


  1. Merhaba adım Mesut Sakarya merkezde oturuyorum niyetim ciddi bir arkadaşlık ve anlaşabilirsek ileriye dönük bir evlilik amaçlı yaşım 41 sizce sorun olmazsa tanışmak isterim güler yüzlü bir eş ve kalbi güzel bir bayanla tanışıp yuva kurmak için yazıyorum boş muhabbet değil veya gönül eğlendirmek değil bir ömür boyunca devam edecek olan bir evlilik ve aile kurabilecek ve güler yüzlü sevgi dolu biriyle bir ömür büyü eşim olsun istiyorum Whatsapp numaramdan mesaj atarsanız memnun olurum saygılar sunarım kendinize iyi bakınız

  2. Sezer ben Sezer 33 yaş Gaziantep’te yaşıyorum 165 boy 60 kg esmer kova burcu özel sektör de çalışıyorum evlilik yaptım ayrıldım 1 kızım ama annesinin yanında kalıyor 23 yaşında evlendim hiç yüzüm gülmedi sevdiğini önemseyen biriyim birlikte karar verme taraftarıyım. Acayip duygusalım. Biraz asabiyim. Çok değişkenim. Mesela mutluyken iki dakika sonra hemen mutsuz olabiliyorum. Çabuk parlar. Çabuk sönerim. Yumuşak kalpliyim. Kimseyi kıramam. Birini istemeden kırınca çok mutsuz olan biriyim. Çok sabırlıyım ama boş konuşan insanlara katlanamam.Çok sessiz sakın bir yapım var her zaman çok düşünürüm olumlu düşüncelere daha çok zaman tanıyorum olumsuz düşünmek yerine sevdiğim şeyleri düşünüyorum ve yapıyorum girişkence mücadeleci ruhum var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir