Kız Numaraları

Selam. Büşra ben. Kız numaraları arayanlar için aslında kendimi bir anda burada buldum. Bu konuda arayış içinde olanlar varsa eğer arkadaş olabiliriz. Tabi ki günümüz sohbetleri artık telefondan ilerliyor. Bu durumda kadın numaraları öyle çok da ulaşılamaz şeyler değil. Yani demek istediğim, erkek arkadaş arayan bayanlar buna benzer platformlardan rahatlıkla ilan açabiliyor. Önemli olan şey ise doğru kişiyle karşılaşmak. Bu durumda benim de bazı isteklerim olacak eğer okursanız. Yaşım 25 bu arada.

Kadın numaraları ararken bence ilan sitelerine göz atın. Arkadaşlık kurmak isteyen çok sayıda bayan var benim gibi. Peki neden yalnızsın diye soracak olursanız, benim sevgilim zaten vardı bir zamanlar. Neden bittiğini merak edecek olursanız şöyle söylesem yeterli gibi. Anlaşamadık arkadaşlar. İsteklerimiz farklıydı ve o bu durumu abarttı. İstedikçe istedi. Ben en başta pek ses çıkarmadım ne dediyse tamam yaptım ama her şeyin bir sonu var öyle değil mi?

Ya bu konu nereden nereye geldi anlamadım neyse arkadaşlar ben erkek arkadaş arıyorum. Telefon numarasına gelelim. Buradan hemen yazmam doğru değil. Sadece ilgi gösterip mesaj atanlarla paylaşacağım kusura bakmayın. Her önüne gelene telefon dağıtırsam olmaz. Güzel sonuçlar çıkmaz ortaya. Bunun dışında sizlerden ricam var. Yaşınızı mutlaka paylaşın. Çok büyük erkeklerle arkadaşlık kurmak istemem. Ha olursa da ciddi düşünenler olabilir orası ayrı.

Kısaca kendimden bahsedeyim sizlere 170 boyunda 54 kiloda bakımlı giyimine özen gösteren bir bayanım. Film izlemeyi, Sinemayı Alışverişi çok severim. Boş zamanlarımda arkadaşlarımda buluşup çeşitlik aktiviteler yaparız. Yeni yerler görmeye bayılırım. Farklı şehirlere gitmeyi farklı kültürleri öğrenmeyi severim. En büyük hayalim yurt dışına geziye çıkmak. Dünyanın farklı ülkelerini farklı yerlerini görmek. Farklı insanlarla tanışmak.

Kız numaraları konusunda açtığım başlık nerelere geldi böyle 🙂 Neyse içimi de dökmüş oldum bir bahaneyle aslında. Bunun dışında aklıma gelen pek bir şey yok. Sağlıcakla kalın lütfen. Mesajlarınızı beklediğimi de unutmayın. Sevgi her şeydir bana göre. Sevgi umut değildir anı yaşamaktır arkadaşlar. Hissedemediğin kişiyle aşk yaşamak da bana göre değil. Anladınız umarım. Görüşmek umudu ile hoşça kalın

Kız Numaraları Arayanlar

İnternet’te kız numarası arayanlar çok ve bunun farkındayım. Peki şunu da sorayım mı size? Doğru kızı nasıl anlayacaksınız? Yani hangi kızın sizin için gerçek bir arkadaş olacağınız nereden bileceksiniz? Kimse geleceği göremez ama hissedebilir. Şahsen ben insanın gözüne bakınca anlayabiliyorum. O yüzden görüntülü sohbet ederken bakacağız göreceğiz. Ama her şeyden önce hayırlısını istiyorum. Yaşım gereği biraz stresli olabilirim ve bu durumdan canım sıkılsa da sabırla beklemeye devam ediyor olacağım.

Evet arkadaşlar bir de şöyle bir durum var. Can sıkıntısında ne yapıyorsunuz? Diyelim benim gibi yalnızsınız, müzik mi dinlersiniz, yoksa karşınızdaki kişiyle tartışır mısınız? Bu soru saçma gelebilir size ama önemli gerçekten. Ya da arkadaş olduk diyelim ve çok sinirlisiniz. Bana kızar mısınız? Bir erkeğin stresli olmaması gerektiğini düşünüyorum. Onu mutlu edecek kişi kız arkadaşıdır açık ve net. Tabi herkesin huyu suyu farklı şu dönemde. Arkadaşlık da çıkarlar üzerine kurulmuş nedense. Umarım böyle kişilerle ben karşılaşmam. Canım sıkılır, unuturum ama yine de arkadaşımdan hemen vazgeçmem.

Size Yakın İlanlar

Mesajlar


  1. Selam ben Serhat 33 yaşındayım çalışıyorum İstanbul’da oturuyorum güzel bir arkadaşlık istiyorum niyetim ciddi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir