Kendime Erkek Arkadaş Arıyorum Telefon Numaram

Selam. Nasılsınız bakalım? Ben çok iyiyim. Öncelikle Leyla ben. Kendime Erkek arkadaş arıyorum telefon numaram da var tabi ki. Ancak bunun için önce mesajlarınızı görmem gerekiyor. Mesajlarda ne söyleyeceğini bilmeyen yoktur sanırım. Yaşım 28 bu arada. Kısa ve net konuşmak istiyorum. Kendime erkek arkadaş arıyorum. Var mı güvenilir bir erkek? Romantik bir erkek var mı ciddi olarak soruyorum bunu. Çünkü karşılaştığım insanlar bana güvensizlik verdi. Sevemedim, ısınamadım. Gerçekten aşk aramaya başladım işte. Evlenmeyi de henüz düşünmüyorum. Belki tanışacağım kişiyle olabilir ama o da çok sonra.

Erkek Arkadaş Arıyorum Telefon Numaram

Siz aşk nedir bilir misiniz? Ben bilirim. Bu yaşıma kadar güzel aşklar yaşadım elbet. Ama hiçbirisi yanımda kalmadı. Kalamadı desem yeridir. Neyse erkek arkadaş arıyorum tel vereceğim. Mesajlarınızı yazarken bazı durumlara dikkat etmenizi de istiyorum. Öncelikle yaşınızı lütfen doğru yazın arkadaşlar olur mu? Kendimden büyük kişiler de yazabilir sorun yok ancak bu konuda duyarsız olmamanızı rica ediyorum. Bunun dışında günden güne yalnızlığım büyümesini istemiyorum. Yani biraz daha heyecan yaptığım için ilk gelen mesajlara anında dönüş yapacağım bilin istedim.

Benim evlenmek gibi bir niyetim henüz yok. Tanımadan evlilik olmaz ki zaten. Bekar olduğum için biraz rahatım. Şöyle beni kollayacak bir erkek olsa fena mı olur canlarım? Kıskansa ya da hep sevse hiç bırakmasa. Bununla beraber istediğim an yanıma gelebilse ya da ben gitsem. Ya inanın aşk olunca her şey güzel oluyor. Sevgi saygı falan kendiliğinden oluşuyor. Bunun dışında soracağınız bir şey varsa lütfen buyurun mesajlarınızı atmanız yeterlidir.

Erkek Arkadaş Arayan Bayan Telefon Gerçek Numaraları

Günümüzdeki aşklara bakıyorum da insanlar ne kadar yalnızlaşmış. Kız arkadaşlarımın sevgilisi var ama gören yok. Telefondan aşk yaşıyoruz diyorlar. Tamam saygı duyarım ama ne bileyim öyle oluyor mu ki? Ben şahsen görmeden nasıl sevgili olurum bilemem. Bu nedenle amacım iyi bir arkadaşlık süreci yönetmek. Sonuçta dul değilim. Genç ve güzel bir kadınım şükürler olsun. Kibarlık çok önemli unutmadan söyleyeyim.

Erkek arkadaş arayan bayan telefon numaraları denildiğinde akla gelen farklı şeyler olabiliyor. Benim numaram her yerde yok arkadaşlar. Sadece buradan vereceğim çünkü. Bunun dışında farklı sitelerde henüz ilan açmadım. Buradan gelsin de teklifler bakalım neler olacak. Sonrasında insanlar arasındaki iletişime önem veriyorum hep. Erkek ve kadınlar ne kadar birbirine güzel davranırsa o kadar uzun süre arkadaş olurlar. Çevremden de biliyorum bunu ben neyse.

Kendime Yakışıklı Erkek Arkadaş Arıyorum Telefon Numaram

Sözü dolaştırmayı pek sevmem. İnsanların aşk ile yaşamasını isteyen biriyim. Arkadaşlık teklifi için gelecek olanların bana yazacakları şeyler aslında çok doğal iki çift güzel söz. Etkilenirim romantik erkeklerden. Ayrıca erkek arkadaşım illa olacak diye bir şey de yok. Tanışırız bakarız ilerleriz. Seversem zaten ömür boyu da beraber olabiliriz. Evliliği dediğim gibi henüz istemiyorum. Şu güzel hayatın tadını bir çıkaralım.

Kendime erkek arkadaş arıyorum derken gördüğünüz üzere şaka yapmıyorum. Bu konuda çok ciddiyim ben. Tekliflerinizde ısrarcı olmanıza gerek yok. Telefon numaramı da vereceğim hemen. Sesimi duyunca heyecanlanmayın ama lütfen. Bir de beni görünce kısa sürede aşık olmamanızı istiyorum. Sohbetimizi edelim önce olur mu? Aşk konusunda tecrübeliyim merak etmeyin. Kimseyi yarı yolda bırakacak biri de değilim. Bu nedenle günden güne artan yalnızlığıma artık son vereceğim umarım. Son bir şey daha var. Güzel olduğum kadar insanların derdini sabaha kadar dinleyebilme özelliğine de sahibim. Bol bol konuşuruz yani merak etmeyin. Kendime Erkek Arkadaş Arıyorum telefon numaram diye ilan açtım herkesten mesaj bekliyorum

Size Yakın İlanlar

Mesajlar


  1. Selam nasılsın Leyla seninle tanışmak isterim İsmim Rafet İstanbul Ataşehir yaşıyorum 25 yaşındayım yalnızım tanışmak istersen lütfen dön bana

  2. Selam ben Şanlıurfa dan ikamet eden Tayfun yaş 35 boy 175 kg 75 ela gözlü siyah saçlı tanışmak isterim sizinle

  3. Merhaba hanım efendi ben Yılmaz emekli öğretmenim. 56 yaşındayım. Tokatta yaşıyorum. Boy 1.67 kilo 65 esmerim sportif ve enerjik yapım var gezmeyi spor yapmayı sinema ve tiyatro izlemeyi doğayı denizi insanlara faydalı olmayı severim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir