Kapalı Bayanlar Evlilik Sitesi

Merhaba. Büşra ben. Kapalı ve güzel bir bayanım. Bu konuda kendime yakıştırdığım için kapanmadım arkadaşlar. Aile yapımız ve inancım gereği kendimi bildim bileli kapalı bir bayanım. Neyse mevzu o değil sanırım. Kapalı bayanlar evlilik sitesi ile ilgili arayış içindeydim uzun süredir. Burayı fark ettim. Her geçen gün içimdeki büyüyen heyecanı yenemiyorum. Ben 29 yaşındayım. Evlenmek istiyorum. Kapalı bayan arayan erkeklerin var olduğunu biliyorum ama çevremde ki insanlarında bana uygun olmadığı düşüncesindeyim. Yani arayışım tamamen bambaşka sıradan klasik bir evlilik değil hayalini kurduğum şey. Buraya ilan vererek hem mantık evliliği yapmak hemde hayatımın aşkını bulmak istiyorum. Mesaj atan herkesle konuşmak isterim. Sonuçta evleneceğim insanı yakından da tanımam gerekiyor.

Çevremde ki birkaç kişi ile görüşmem oldu ancak anlaşamadık maalesef. Sanırım erkekler iş ciddiye bindiğinde ve söz konusu evlilik olduğunda bir panik havasına bürünüyorlar. Evliliğin getirdiği sorumluluğu kaldıramayacaklarını düşünüyorlar. Yaşamış olduğum tatsız bu tecrübenin ardından görüşmemi noktalamak zorunda kaldım. Bundan sonra ben de kimseyle erkenden evlilik kararı almamaya başladım. Ne dersiniz yanlış mı doğru mu bu yaptığım? Yeteri kadar tanımadan artık kimse ile bu tarz hayallere girmek istemiyorum. Üzülen ben oluyorum sonucunda.

Neyse şimdi biraz da kendimi tanıtayım. Olaylar bitmez ben de ya korkmayın öyle olaylar değil duygusal olaylar. Arkadaşlar güzel bir bayanım. Haliyle estetik bir duruşum var. Bakanın bir daha bakacağı bir tipim diyebilirim. Zaten fotoğrafımdan da görebilirsiniz beni. Boyum 169 kilom 50 bakımlı giyinmesini bilen hanım hanımcık bir bayanım. Müziği sporu film izlemeyi ve her kadın gibi alışverişi severim.

Ücretsiz Kapalı Bayanlar Evlilik Sitesi

Gerçekten evlenmek isteyenlerin mutlaka mesajlarınızı bekliyorum arkadaşlar. Bakalım kısmetse olur. Bu konuda kapalı bayanlar evlilik sitesi sayesinde bana ulaşanlara yanıt vermeme gibi bir durum söz konusu olamaz yani. Ben sizden çok daha fazla istiyorum evlenmeyi emin olabilirsiniz. Ama tabii ki  yukarı da dediğim gibi doğru insan doğru kişiyle olmalı bu. O halde şimdilik gidiyorum ben. Son olarak mesaj atanlara ama aklıma mantığıma uyan kişilere telefonumu vereceğim.

Kapalı bayan arkadaş arayanlar sanırım şanslı biraz söylemeden gitmek istemedim. Özellikle de kapalı bayanlar evlilik sitesi konusunda çok fazla alternatif var gibi. Ancak doğru bayanla karşılaşmak daha önemli diye düşünüyorum. Mesela benim arkadaşlarım var ikisi de evlendi. Birisi hiç mutlu değil. Adam onu kapalı diye sevmiş falan. Açılmak istedim demiş ve ayrılmayı düşünmüşler yani böyle şeyler de oluyor. Gereksiz durumlar ya bana göre. Tamam kapalı gördün sevdin evlendin ama saygı duysan ne olacak ki be adam? Değil mi yani ya. Bu konular beni aşar gerçekten sadece düşüncemi paylaşmak istedim sizinle.

Evet bir de can sıkıntısına çare bulamıyorum şu sıralar. Her zaman içimde bir sorun var gibi. Oysa günüm güzel geçiyor ama akşam çöktü mü yüreğime canım harbiden sıkılıyor ya. Bunun nedenini de çözemedim henüz. Yalnızlıktan olsa gerek ne dersiniz? Umarım anlarsınız beni ya of daraldım yine gerçekten sabredemiyorum mesajlarınızı atın lütfen. Zaman çok hızlı geçiyor ve bu durum gerçekten can sıkmaya başladı. O halde en kısa sürede görüşmek üzere.

Size Yakın İlanlar

Mesajlar


  1. Konya 3. Ana jet üstünde memur olarak çalışmaktayım artık evlilik yapmak istiyorum ister bekar olur isterse dul olsun benim gözümde hepsi aynı değerdedir hayatı gerçek evlik düşünen bayan arasın evlik düşünmeyenler aramasın tercihim türbanlı bayanlar Konyalıyım yaş 35 kilom 78

  2. Herkese hayırlı günler niyetim gerçekten ciddi Allah huzurunda dünya evine girecek biriyle mutlu huzurlu bir yuva kurmak istiyorum sevmek sevilmek istiyorum her şeyden önce Allah’a sonra karşındakine güvenmek istiyorum beni varlığınla yokluğunla kabul edecek benimle mezara kadar gelebileceklerini bekliyorum ya sorun değil önemli Kalbin yüreğin güzel olsun her yerde yaşarım ciddi olanları bekliyorum Allah’a emanet ol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir