İsviçre Evlilik Sitesi

Arkadaşlar iyi günler dilerim. İsviçre evlilik sitesi konusunda uzun süredir arayış içindeydim ve buldum sonunda. Adım Hale. Yaşım 37. İsviçre’de evlenmek isteyen dul bayanlar arasındayım aslında. Bu nedenle kendimi anlatabileceğim, güzel sohbet edebileceğim ve evleneceğim birini arıyorum. Tabi her güzel bayan gibi benim de bazı isteklerim var. Kısmet olur olmaz bunu artık bilemem bekler görürüz zaman bize ne verir. Belirttiğim kriterlere uyum sağlamayanlar da yazabilir. Belki telefonda sohbet ederken anlaşırız ne bileyim. Türkiye’den de teklif geliyor aslında ama bakalım henüz dönmek istemiyorum burada iş güç falan devam ediyor. Önceliğimiz aşk olsun.

İsviçre’de Evlenmek İsteyen Dul Bayanlar

Arkadaşlar dulum ben söylediğim gibi. Bu durum sizin için ne kadar önemli bilemem. İsterseniz önce arkadaşça başlarız sonrasında daha güzel bir sevgili ve sonrasında bilemezsiniz belki evlilik. İsviçre evlilik sitesi bana şans getirecektir diye umuyorum. Uzun süredir buradayım ben. Gerçek anlamda kendi derdimi paylaşacağım bir arkadaş arıyorum ama yol arkadaşı. Uzun uzun yürüyeceğiz, evlilik yani. Bizim insanlarımız evlilikten hep kaçıyor aslında bu çok saçma. Tanımadan anlaşmadan elbette evlenme hayali kurmamalı insanlar. Bakalım ben bu konuda ikinci kez şansını demek istiyorum.

İsviçre Evlilik Sitesi İlanları

Burada çevrem çok geniş. Yabancı arkadaşlıklar bile kurdum. Dil öğrendim. Bu arkadaşlardan biri geçen arkadaşlık teklif etti ama ben hayır dedim. Geleneğini kültürünü bilmediğim bir insanla sadece arkadaş kalırım zaten sevgili olamam. Bu konularda çok hassasım nedense. Farklı kültürlere adapte olsam da karşımda ki kişi ile sadece arkadaş kalmak isterim. Hayatıma girecek olan kişi sevgilim diyeceğim kişinin yine benden bizden biri olması gerektiğini düşünüyorum. İşte bu yüzden ilanımı açtık umarım mesajlarınız gelir de konuşmaya başlarız.

İsteklerimi de söyleyeyim unutmadan. Dürüst, saygı ve sevgi dolu bir erkek arkadaş olması yeterli. Bir erkekte bunlar varsa zaten her şey güzel olur. Mutlu bir yuva kurulur. Daha önceki evliliğimin bitme nedeni kıskançlıktı. Dürüst değildi bana karşı. Dayanamadım ve boşandık. Şimdi güzel ve yeni bir sayfa açtım kendime. Herkes şiirini yazsın da okuyalım değil mi?

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

 • 10000
  Romanya Evlilik İlanlarıSelamlar Sultan benim ismim. 30 yaşındayım. Romanya evlilik ilanları konusunda ben de burada…
  Tags: evlilik, ilanları, burada, mi, var, şimdi, farklı, bakalım, arıyorum, çevrem
 • 10000
  İtalya Evlilik İlanlarıSenem ben. İtalya evlilik ilanları konusunda arayış içinde olanlar için burada olduğumu söylemek…
  Tags: evlenmek, ilanları, evlilik, bayanlar, önce, arkadaşlar, istiyorum, şimdi, yüzden, güzel
 • 10000
  Belçika Evlilik İlanlarıSude ben. Belçika evlilik ilanları konusunda kendimle ilgili bazı şeyler paylaşmak istedim. Evet…
  Tags: evlilik, ilanları, burada, evlenmek, elbette, var, mi, demek, zaman, saygı
 • 10000
  Evlilik Arayan BayanlarGülseren ben. 25 yaşındayım. Evlilik arayan bayanlar arasındayım arkadaşlar. Yani gerçek aşk arıyorum…
  Tags: evlilik, arkadaşlar, bayanlar, değil, mi, önce, var, tabi

Mesajlar


 1. Merhaba insana değer veren, duygusal, kişisel tarzını olduğu gibi kabul eden, saygılı, hiddetten uzak sevgiyle yaklaşan, kültürlü tahsil seviyesi mi desem… Öyle biriyim. Öğrendim diye yazmış olduğunuz dili biliyorum. Çeşitli dillerin kavramlarına da yatkınlığım var. Yazmakla bitmez memnun kalacağınız cevaplara da, hele siz mesaj bir cevap verin öyle yazıyım yada görüşelim, değil mi? bunlar: gelir, konum, pasaport, kimlik, görünüm.. Aklınıza gelen her türlü sorular olabilir. Önce bir cevap yazınki yazmazsanız üzücü tabi ki. Görüşmek üzere. İyi günler. umarım cevabınız gecikmez.

 2. Merhaba, ismim Ömer yaşım 22 İstanbul’da doğdum altınbaş üniversitesinde acil tıp teknisyenliği bölümü okuyorum gerçekten gönül bağı kurabileceğim birbirimizden anlayabileceğimiz düzgün menfaatsiz bir yuva bir arkadaşlık kurmak istiyorum. Yeri geldiğinde beraber oturup derin hayallere dalacağımız yeri geldiğinde ise gülüp eğlenebileceğim birisini istiyorum. Hiç bir şekilde art niyetim yok.

Daha Fazla Mesaj