İsviçre Evlilik Sitesi

Profil Açıklaması

Arkadaşlar iyi günler dilerim. İsviçre evlilik sitesi konusunda uzun süredir arayış içindeydim ve buldum sonunda. Adım Hale. Yaşım 37. İsviçre’de evlenmek isteyen dul bayanlar arasındayım aslında. Bu nedenle kendimi anlatabileceğim, güzel sohbet edebileceğim ve evleneceğim birini arıyorum. Tabi her güzel bayan gibi benim de bazı isteklerim var. Kısmet olur olmaz bunu artık bilemem bekler görürüz zaman bize ne verir. Belirttiğim kriterlere uyum sağlamayanlar da yazabilir. Belki telefonda sohbet ederken anlaşırız ne bileyim. Türkiye’den de teklif geliyor aslında ama bakalım henüz dönmek istemiyorum burada iş güç falan devam ediyor. Önceliğimiz aşk olsun.

İsviçre’de Evlenmek İsteyen Dul Bayanlar

Arkadaşlar dulum ben söylediğim gibi. Bu durum sizin için ne kadar önemli bilemem. İsterseniz önce arkadaşça başlarız sonrasında daha güzel bir sevgili ve sonrasında bilemezsiniz belki evlilik. İsviçre evlilik sitesi bana şans getirecektir diye umuyorum. Uzun süredir buradayım ben. Gerçek anlamda kendi derdimi paylaşacağım bir arkadaş arıyorum ama yol arkadaşı. Uzun uzun yürüyeceğiz, evlilik yani. Bizim insanlarımız evlilikten hep kaçıyor aslında bu çok saçma. Tanımadan anlaşmadan elbette evlenme hayali kurmamalı insanlar. Bakalım ben bu konuda ikinci kez şansını demek istiyorum.

İsviçre Evlilik Sitesi İlanları

Burada çevrem çok geniş. Yabancı arkadaşlıklar bile kurdum. Dil öğrendim. Bu arkadaşlardan biri geçen arkadaşlık teklif etti ama ben hayır dedim. Geleneğini kültürünü bilmediğim bir insanla sadece arkadaş kalırım zaten sevgili olamam. Bu konularda çok hassasım nedense. Farklı kültürlere adapte olsam da karşımda ki kişi ile sadece arkadaş kalmak isterim. Hayatıma girecek olan kişi sevgilim diyeceğim kişinin yine benden bizden biri olması gerektiğini düşünüyorum. İşte bu yüzden ilanımı açtık umarım mesajlarınız gelir de konuşmaya başlarız.

İsteklerimi de söyleyeyim unutmadan. Dürüst, saygı ve sevgi dolu bir erkek arkadaş olması yeterli. Bir erkekte bunlar varsa zaten her şey güzel olur. Mutlu bir yuva kurulur. Daha önceki evliliğimin bitme nedeni kıskançlıktı. Dürüst değildi bana karşı. Dayanamadım ve boşandık. Şimdi güzel ve yeni bir sayfa açtım kendime. Herkes şiirini yazsın da okuyalım değil mi?

Mesaj Gönderin


Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Mesajlar


  1. İyi akşamlar Hale. Ben evlilik için veya gönül eğlendirmek için değilim burada konuşacağım dertleşeceğim seviyeli bir arkadaşlık için buradayım. Evet dersen mesaj atarsın

Daha Fazla Mesaj