İstanbul Evlilik Sitesi

Selam herkese. Benim ismim Nurgül. İstanbul evlilik sitesi ilanları için uzun süredir arayıştaydım ve artık burayı buldum. Sanıyorum bu defa güzel bir arkadaş bulacağım ama ciddi düşüneceğim. İnsanların genelde nasıl bir kafa yapısına sahip olduğunu bilemiyoruz ancak duygularımızı aktardığımızda fark edebiliyoruz. Evlilik sitesi İstanbul için burayı buldum ve daha fazla beklemek istemedim. Yaşım 32 arkadaşlar. Kendine ciddi erkek arayan bayanlar arasındayım. Umuyorum fazla zaman geçmeden aradığım eşi bulurum. Ama şunu da biliyorum ki İstanbul evlilik sitesi sayesinde insanlar birbiriyle kolayca muhabbet ediyor ve ciddi kararlar alabiliyor. İşte onlardan biri olmak için buradayım.

İstanbul Evlilik Sitesi İlanları

Ben kendimden bahsedeyim müsaade verirseniz. Alıngan bir yapım var gibi ama çok değil. Onun dışında güzel düşünürüm ki hep güzel olsun. Lakin karşıma çıkacak adamın da bazı özelliklere sahip olması gerekiyor. Örnek verecek olursam, ilgi sahibi olmalı. Hiçbir zaman ilgiyi elden kaybetmemeli. En azından sevmeli sürekli. İki taraflı düşünmeli anlayacağınız. Geçenlerde mesela bir erkek arkadaşım oldu ve maalesef ciddi düşünemedik. Sebebi de aşırı ama çok aşırı kıskanç olması.

Böyle durumlarla başa çıkabiliriz bence. Yani iki taraf oturacak, düşünecek, doğru karar verecek. Ben evlenmek için ilan açıyorum arkadaşlar. Kolay bir durum değil evet farkındayım ama ne yapalım bir kez kararımı aldım. Daha önce evlenmedim, nişan falan da olmadı. Haliyle bakacağız duruma işte. Mesaj atan beylere anında dönüş yapacağım çünkü telefon dışında sohbet etmek bana göre mantıksız. Size göre de öyleyse mesajlarınızı atmaya başlayabilirsiniz. Günden güne yalnızlığım devam ediyor ve artık buna son vermem gerekiyor. Ben güzel bir bayanım. Bu nedenle anlayışlı, kıskanç olmayan ve ilgi dolu bir adamla tanışmak istiyorum.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

 • 10000
  İstanbul Evlilik SitesiSelam herkese. Benim ismim Nurgül. İstanbul evlilik sitesi ilanları için uzun süredir arayıştaydım…
  Tags: istanbul, sitesi, evlilik, ciddi, güzel, işte, arkadaşlar, erkek, zaman, ediyor
 • 10000
  İstanbul Dul Bayan TelZeyno ben. 38 yaşındayım. İstanbul dul bayanlar arasındayım. Ek olarak İstanbul dul bayan…
  Tags: istanbul, nasıl, arkadaşlar, dışında, bayanlar, arkadaş, ilanları
 • 10000
  Erkek Arayan Bayanlar İstanbulSeda ben arkadaşlar. Erkek arayan bayanlar İstanbul arayışındayım ve kendimi anlatabileceğim, beni sevebilecek…
  Tags: erkek, istanbul, bayanlar, arayan, artık, arkadaşlar, durum, zaman, mesajlarınızı, böyle
 • 10000
  Sohbet Arkadaş ArıyorumBirgül ben. İyi sohbetler arkadaşlar. Burada olmamın iki farklı nedeni var. Birincisi sohbet…
  Tags: sohbet, arkadaş, arkadaşlar, var, güzel, işte, ilanları

Mesajlar