İstanbul Dul Bayan Tel

Profil Açıklaması

Zeyno ben. 38 yaşındayım. İstanbul dul bayanlar arasındayım. Ek olarak İstanbul dul bayan tel arayanlara geldim. Numaramı vereceğim merak etmesin kimse ama ilanımı sonuna kadar okuyun çünkü ricam var sizlerden. İlk ricam duygusal bir kadınım ve kadının dilinden anlamanız gerekiyor. İkinci ricam asla ve asla şakadan da olsa laflara gelemiyorum. Peki nasıl laf bunlar? Arkadaşlar arasında olur ya hani ne bileyim kızdıracak sözler. Bunun dışında romantik adam mısınız değil misiniz ilgilenmem. Ben yoluma bakarım. Kimin yanında mutluysam o benim en iyi arkadaşımdır.

İstanbul Dul Bayan Tel Numaraları

İstanbul dul bayan tel arayanlar bunların yanı sıra benim gibi kendini tanıtmalı. Yoksa anlaşamayız ki. Ayrıca sessiz ve sakin bir arkadaşlıktan yanayım. Telefonda konuşmayı severim. Dert dinlerim, yeri gelir erkek arkadaşımı güldürürüm. Bunun dışında nasıl desem ya aşk ve sevgi zamanla olacak şeyler. İlk bakışta aşka inanmam. Dul bayan arıyorum İstanbul da diyenler bunlara dikkat etsinler lütfen

Günler çok hızlı geçiyor be arkadaşlar. Malum İstanbulda dul bayan olmakta zor yani. Eee benim yaşım da ilerliyor doğal olarak. Artık buna son vermek lazım. Nasıl anlatsam ki üff ama gerçekten. Yanımda yok hiç kimse. Hepsi farklı diyarlarda. Güvenemedim ki birinin peşinden gitmeye. Ya kadınlar çok kısa sürede mi vazgeçiyor anlamıyorum ben öyle oldum. Ama şimdi kararlıyım. Karşıma çıkacak olanı sonuna kadar sevmek istiyorum.

Dul Bayanlar İstanbul

Gündemimde hep aşk yok benim. Arkadaşlıkların yeri ayrıdır bende. Gecemi gündüzümü veririm yani. Ayrıca çalışan bir kadınım. Kimseden beklentim yok yani. Biraz kırılgan olsam da kendime çabuk gelirim. Güzel bir bayanım, bakımsız asla gezmem. İşte böyle arkadaşlar ya. Aradığınız kriterlere sahip olduğumu düşünüyorum. O halde bekletmeyin beni ki numaramı vereyim. Hoşça kalın ve aşkla kalın. Gerisi kendiliğinden oluyor emin olabilirsiniz. Kaçtım ben haydi bakalım.

Mesaj Gönderin


Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Mesajlar


  1. Merhaba Zeyno hanım ben Veli İstanbul’da yaşıyorum yaşım 42 sizinle tanışma ve arkadaş olma yolunda ilerlemek ve güzel vakit geçirmek dileğiyle selam ve sevgiler

  2. Merhaba Zeyno. Güzelliğinize ve yüzünüzün ışığına hayran kaldım. Siz inanılmaz derecede güzelsiniz. Ama görüyorum ki hala şarkı söyleyen bir kuş kadar konuşkansınız. Sizinle daha yakından tanışmak istiyorum.

Daha Fazla Mesaj