İnstagram Sevgili ve Kız Bulma Tanışma Sayfaları

Profil Açıklaması

Banu ben instagram sevgili bulma sayfaları için bir ilanda ben vermek istedim. İnstagram tanışma sayfaları bu kadar popülerken neden böyle bir ilan açmayayım dedim. Ek olarak bu dul bayanlar instagram ilanı değildir. Henüz evlenmemiş biri olarak söyleyeyim dedim. :). 28 yaşındayım. Üniversite mezunuyum ama şuan için çalışmıyorum. Arkadaşlık başlangıcında karşımda ki kişiyi iyice anlayıp karar veren bir insanım. Aceleci biri değilim. Geç olsun güzel olsun düşüncesindeyim.

Mutlaka hayatıma biri girecek, mutlaka hayatımda biri olmalı diye düşünmüyorum. Tabii ki bir sevgili bir arkadaş arıyorum ama mümkünse bunu iyi seçmek doğru insanı bulmak istiyorum. instagram kız bulma dendiğinde insanlar genelde boy boy fotoğraflarını görmek istiyor karşısında ki kişinin. Merak etmeyin size hem telefonumu hem de resimleri göstereceğim hatta görüntülü olarak bile konuşmamız mümkün olacak. Tabi bunlar için benimde bazı şartlarım isteklerim var. Neyse bunlar basit aşılamayacak şeyler değil. Sıradan her bayanın karşısında ki erkekten isteyeceği şeyler diyeyim.

İnstagram Sevgili Bulma Sayfaları

Kriterlerim olduğunu söylemiştim. Karşımda ki erketen ne bekliyorum hemen onu size açıklayayım. Ben normalde çok duygusal bir kızımdır. Haliyle de bu yönüm romantikliği ortaya çıkarıyor ve romantik kadın ruhundan anlayan kişiler beni daha çok etkiliyor. Bir erkekte ilk olarak baktığım şey düzgün diksiyon ve giyimidir. Kişi eğer konuşmasını biliyor ve düzgün giyiniyorsa o erkek olmuş demektir benim için. Bu aşamayı geçerseniz bir sonraki kriterim az önce söylediğim romantizm kısmı olacak. Ben sürekli romantik olalım bana şiirler yazılsın demiyorum ama kadınlar zarif varlıklardır beyler biraz kadın ruhuna dokunun kadını anlayın ki sizi sevsin sizin olsun gözü sizden başkasını görmesin.

Dul Bayanlar İnstagram Adresleri

Yine buna bezer bir instagram sayfasına katıldım grup olarak 🙂 Sonradan gördüm ki dul bayanlar instagram sayfasıymış. Yazımın girişinde o yüzden belirtme mecburiyeti hissettim yanlış olmasın diye. Daha sevgili bulacağız bir birimizi beğeneceğiz filan çok işimiz var çok :). Çenem düştü biraz sanırım kusura bakmayın arkadaşlar fırsat bulmuşken yazayım içimi dökeyim dedim.

Hiç Tanımadığın Kızla Tanışma Yolları İnstagramda Nasıl Olur

Bir şey daha söyleyeyim arkadaşlar. Hiç tanımadığın kızla tanışma yolları instagramda nasıl olur. Arkadaşlar bu işin İnstagram’ı Facebook’u normal hayatı  filan yok. Siz eğer ki düzgün bir karakter deyseniz, siz eğer konuşmasını biliyorsanız, siz eğer karşınızdaki insana güven veriyorsanız isterseniz uzayda olun her bayan ile iletişim kurabilirsiniz. Biz kadınlar hassas varlıklarız. Kendimizi nerede güvenli huzurlu hissedersek orada buluruz.

Bir laf vardır dışı güzel olmayanın içini kimse merak etmez diye. İlk öncelikle bakımlı düzgün konuşan iyi giyimli biri olup karşınızdaki bayanın dikkatini çekeceksiniz ki o sizin içinizi merak edip size yanaşacak sizinle arkadaş olacak. Ayyy bu ne böyle kendimi Güzin abla gibi hissettim taktikler veriyorum. Tamam hadi çok fazla yazdım arkadaşlar artık sıra sizde. Eminim benim gibi bir bayanla tanışmayı arkadaş olmayı istiyorsunuzdur. O halde mesaj atsın belirttiğim özelliklerde ki beyefendiler

Mesaj Gönderin


Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Mesajlar


  1. Kendinizi çok güzel ifade ettiniz hanımefendi, eğer sizce yaş faktörü önemli değilse tanışmak istiyorum. Ben kendine iyi bakan bir insanım yaşımın çok altında gösteren fiziki yapım var ben öne insanım yaş ilerledikçe adam olmak tercihini yaptım.