Iğdır Dul Bayan

Iğdır dul bayan arayan beyler durun artık ya ben geldim. Kimim ben? Adım duygu. 37 yaşındayım. Evet kimse inanmıyor dul olduğuma. Mesaj atanlara cep numaramı vereceğim Whatsapp’tan görüşeceğiz o zaman anlarsınız dul muyum değil miyim ya en kızdığım konulardan biri. Geçen tanıştık biriyle diyor ki böyle güzelsin dul değilsin kesin. Ya ne alakası var acaba? Demek ki hiç güzel dul görmemişler. Neyse beyler ben yeni bir başlangıç yapmak adına buradayım. Sizler de umarım bu durumdasınız. Öyle olmasa burada ne işimiz var yani doğal olarak. İyi ki başlangıç yapmayı düşünmüşüm. Her başlangıç yeni bir mutluluktur unutmayın.

Iğdır dul bayan numarası arayanlara seslenmek istiyorum. Kriterlerimi lütfen okuyun ona göre mesaj atın. Ben anlayışlı bir erkek arkadaş arıyorum. Çok sıkmayacak, kıskanmayacak, emir vermeden konuşacak biriyle sevgili olacağım. Çok yaşadım çok deneyim sahibi oldum ama artık yeter. Son 2 arkadaşım beni üzdü ciddi anlamda. Hepsini sildim, 1 senedir de kafamı topluyorum. Sıra geldi kalıcı bir dost bulmaya.

Iğdır Dul Bayan Whatsapp

Iğdır dul bayan whatsapp numarası vereceği size o konuda sorun yok. Sohbetimize görüntülü olarak devam etmek istiyorum. Çünkü görmeden olmaz, gözlerinin içine bakmadan olmaz ki bu işler. Tanımak istiyorum her anlamda. Güzel şansı yok bende ama öyle olsa yalnız kalmazdım böyle. Neyse o konulara girmeyeceğim. Herkes istediğini de sorabilir. Bakalım biraz vakit geçsin de neler olacak merak içindeyim.

Son zamanlarda yalnızlık biraz daha ağır basıyor. Bu yüzden ilk mesajları atanlar şanslı olacak haberiniz olsun. Herkes şansını denemeli diyorum başka bir lafım yok. Güzellikse güzelim, bakımlılıksa en bakımlı benim. Çalışan bir bayan olduğum için her zaman ilgi duyulan biriyim.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

 • 10000
  Iğdır Bayan ArkadaşIğdır bayan arkadaş arayanlar var ya ne kadar şanslısınız biliyor musunuz? Ben geldim…
  Tags: iğdır, bayan, güzel, var, o, neyse, başlangıç, yok, beyler, istiyorum
 • 10000
  Evlenmek İsteyen Dul BayanlarCeylan ben arkadaşlar. İyisiniz umarım. Evlenmek isteyen dul bayanlar telefon numarası arayanlar için…
  Tags: dul, yok, bayan
 • 10000
  Suriyeli Dul BayanlarÖncelikle Merhaba diyerek başlamak istiyorum ilanıma. Suriyeli dul bayanlar ile arkadaşlık kurmak isteyenler…
  Tags: yok, dul, güzel, mesaj, istiyorum, var, olarak, biraz, öyle, herkes
 • 10000
  Dul Erkek ArıyorumArkadaşlar herkese öncelikle merhaba. Gül ben. 36 yaşındayım. Burada olmamın nedenini az çok…
  Tags: dul, biraz, öyle, yok, var, zaman, böyle, o, istiyorum, olacak

Mesajlar