Hollanda Evlenmek İsteyen Bayanlar

Profil Açıklaması

Selamlar. Nurçin ben. Hollanda evlenmek isteyen bayanlar arasında buldum kendimi. Çünkü artık zamanın geldiğini düşünüyorum. Yaşım 33. Aslında genç gösteriyorum ve bu benim en sevdiğim özelliğim. Ayrıca insanların bakış açılarıyla ilgilenmiyorum. Kimisi çok güzel buluyor, kimisi de ne bileyim ya boş işler. Benim buraya ilan açma amacım tamamen evlenmek. Türk bayanım ve Türk bir erkek ile evlenmek istiyorum.

Yabancı taliplerim de olmuyor değil. Hollanda’da aile şirketimiz var. Haliyle her zaman ülkeme gelemiyorum. Ülkemin özlemini çeksem de işimiz burada olduğu için öyle her canım istediğinde gidip gelemiyorum maalesef ki. Ama ne olursa olsun yaz döneminde mutlaka Türkiyeyi ziyaret ediyorum. Gerçekten çok özledim ve umarım evleneceğim kişiyi bulursam tamamen geri dönerek kalmak amacındayım. Burada sıkılmıyorum her şey çok güzel ama sevgi olmayınca insan dert sahibi olabiliyor. Birde nedense bana buranın insanları buranın erkekleri itici geliyor. Yani belki bende bir sorun var bilemiyorum ama kendi kanımdan kendi vatanımdan olsun düşüncesi hakim bende.

Hollanda Evlenmek İsteyen Türk Bayanlar

Hollanda evlenmek isteyen bayanlar konusunda başka ilan var mı bilemem ama ben gerçekten çoğu zaman sıkılıyorum burada. Akrabalarım da evlenmem gerektiğini söylediği zaman geriliyorum. Sanki geç kalmışımda bu saatten sonra nasıl evlenecekmişim gibi düşünceler oluşturuyorlar bende. Canımı sıkıyorlar başka bir şey değil yani :). Sohbete vaktim var. Genelde akşamları telefon veya bilgisayar başındayım. Bunun dışında insanların kadınlar hakkındaki düşünceleri önemlidir. Mesela şöyle bir şey sorsam; Neden evlenmek istiyorsunuz? Bunun yanıtlarını bana mesajla atabilecek olan var mı aranızda?

Evlilik bir oyun değil. Büyük bir sorumluluktur. Ayrıca insanların mutlaka doğru kişiyi bulması gerekir. Ben de mesajları okurken aslında seçim yapmış olacağım bir nevi. Görmeden de bir şey hissedemem o ayrı mesele. Telefon numaramı vereceğim o zaman anlarız kimin ciddi olduğunu.

Arkadaşlar benden şimdilik bu kadar. Umarım güzel bir şekilde mesajlarıma dönüş sağlarsınız. Ben inanıyorum doğru kişiyi bulacağıma. Zaten bulamasam bile illa ki arkadaş olarak kalacağım kişiler olacaktır. Bakalım sohbetler devam ederken güzel sonuçlarla da karşılaşabiliriz. En kısa zamanda görüşmek üzere. Mesajlarınızı bekliyorum unutmayın.

Mesaj Gönderin


Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Mesajlar


  1. Merhaba nasılsınız umarım rahatsız etmedim ismim Bedir veterinerim İzmir’de bir toplantı ve iş için Almanya Münih’e geleceğim ve sanırım artık çok sık gelip gideceğim eğer sizin için de uygunsa dürüst saygılı sohbet akıcılığı güvenilir bir arkadaşlık için içinizden yazmak yada aramak gelirse saygılar teşekkürler

Daha Fazla Mesaj