Gürcistan’da Evlenmek İsteyen Bayanlar

Profil Açıklaması

Selamlar Aslıhan ben. 28 yaşındayım. Aslında Gürcistan’da evlenmek isteyen bayanlar arasında yerimi aldım. Burada oturuyorum çünkü ailem de burada. Burada ufak bir iş yerimiz var bende orada çalışıyorum. Ancak bu zamana kadar taliplerim olsa da bir türlü alışamadım. Türkiye’den bakalım yazacak olanlar vardır sanırım ya. Türkiye’ye çok sık geliyorum zaten sınır komşusu olduğumuz için vize filan işlemleri olmadığından hemen geçebiliyoruz Türkiye’ye. Burada gerçekten canım sıkılıyor bazen yalnızlıktan. Kız ve erkek arkadaşlar var sorun yok da kendimi anlatabileceğim, beni sevecek ve benim de seveceğim biri yok işte ona üzülüyorum. Sonuç olarak evlilik kararı aldığım için gelen teklifleri de değerlendireceğimi söylemek isterim.

Gürcistan’da evlenmek isteyen bayanlar sayı olarak fazla olabilir. En azından benim gibi çevremde 2-3 kız arkadaşım da kararını aldı. Tabi güzel günler geçiriyoruz aslında ama sevgi olmayınca bazı şeyler yürümüyor maalesef. Ben şahsım adına gürcü uyruklu biri ile evlenme taraftarı değilim. Kendi vatanımdan aynı dile aynı kültüre sahip biriyle evlenmeyi düşünüyorum. Biraz milliyetçiyim sanırım bu konuda da. Neyse durum bundan ibaret. Mesaj atacak olan baylara numaramı veririm ve konuşmaya başlarız.

Gürcistan’da Evlenmek İsteyen Güzel Bayanlar

Arkadaşlar güzellik göreceli de olsa kendimi biraz tanıtmak istiyorum. Benim boyum biraz uzun. Saçlar siyah. Esmerim haliyle. Bu tipleri seven çok kişi var bilirim. Hatta yanlış hatırlamıyorsam 6 ay kadar önce de bir arkadaşlık ilanı açmıştım oradan mesajlar geldi. Telefonda sohbet ederken görüntülü açtık aman açmaz olaydık. Çocuk bana bayıldı resmen. Evlenelim falan derken öğrendim ki eski sevgilisini unutmak için bana yazıyormuş. Sonra ne mi oldu? Engelledim gitti. Bu tarz basit şeylere gerek yok kimse kimsenin vaktini çalmasın.

Arkadaşlar sonuç olarak sevgi farklıdır, başkasını unutmak için atacağınız adımlar farklıdır. Bu tür durumlara gelemiyorum ben. İşte bu yüzden sadece ciddi evlilik düşünen erkekler yazsın bana. Gerisi biraz şans işi aslında. Aman ya neyse ben bulacağım illa birini ama gönül ister ki sanaldan konuşmaya başladığım biri olsun. Sizden daha heyecanla bekliyorum unutmayın lütfen.

Mesaj Gönderin


Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Mesajlar


  1. Merhaba, detaylı olarak konuşmak duygu ve düşüncelerimi ifade etmek istiyorum. İyi niyetli aklı başında bir adamım. Lütfen benimle iletişime geçin, Whatsapp kullanıyorum.

  2. Sevdiğim Eşim Olur musun yaşım 26 Hasan Niyetim Ciddi Ömür boyu Sürecek Bir Evlilik Yapmak istiyorum Beni Gerçekten Seven Birine Bağlanmak istiyorum O Kişi Sen Olursun cevabını bekliyorum

Daha Fazla Mesaj