Evlilik İlanları Telefon Numaraları

İyi günler diliyorum herkese ilk olarak. Yeliz ben. 28 yaşındayım. Burada bulunmamım birkaç sebebi var arkadaşlar. İlk olarak evlenmek istiyorum. Açık sözlü bir bayanımdır. Bu nedenle evlilik ilanları telefon numaraları sayesinde bana ulaşanların tekliflerini değerlendirmek istiyorum. Telefonunu nereden bulacağız diyenler var şu an adım gibi eminim. Maalesef numaramı sadece mesaj atanlarla paylaşacağım arkadaşlar. Bu konuda tavizim yok. Eğer ki ciddi bir arkadaşlık sevgili süreci yaşamak istiyorsanız kurallarıma uymak zorundasınız. Ha yok ben gelemem diyenlere de şimdiden güle güzel demek istiyorum.

Arkadaşlar evlilik kolay bir süreç gibi gelse de aslında en önemlisi insanları tanımak. Yani dünyada herkes evleniyor çocuk sahibi oluyor. Bunlar arasında kaç tanesi anlaşarak tanışarak evleniyor acaba? Yanıtlarını bilen yazsın beni aydınlatsın. Şahsen ben bu sürecin nasıl sürdüğünü de merak ediyorum. Tamam evlenmek iyidir güzeldir ama tanımadığın biriyle evlenmek nasıl bir duygudur? Sonuçta bir ömür beraber geçireceğin kişi öyle değil mi?

Ciddi Evlilik İlanları Telefon Numaraları

Evlilik ilanları telefon numaraları her yerde kolay bulunmaz. Önce merhaba deyip kendinizi tanıtmanız gerekir. Bunun dışında söylemek istediklerinizi de paylaşmanızda yarar var. Mesela kadınlara bakış açınız nasıl ya da evlilik size göre ne ifade ediyor? Evlendikten sonra ki planlarınız nedir? Geleceğe bakış açınız nedir? Eşinizle beraber hayattaki evlilik sürecinde ki planlarınız neler? Bunların cevaplarını bana verebilir misiniz? Veremiyorsanız yine de yazın ben kendimi daha iyi bir şekilde anlatayım arkadaşlar. Her gün aynı şeyleri konuşmaktan da sıkıldım. Evlenecek adam arıyorum.

Son zamanlarında insanların diğer insanlara bakış açısı çok değişmiş. Ya da bana öyle geliyor gibi. Bunun dışında nasıl desem kendimi de tanıtayım ya çok pardon unuttum. Arkadaşlar yaşımı söylemiştim zaten. Bakımlı ve güzel olduğumu da ekleyeyim bari. Ses tonum da yüzüm kadar güzeldir. Aman konuştuktan sonra kendinize hakim olun ona göre :). Tanıyalım birbirimizi. Belki kahve içeriz ne dersiniz? Kolay değil işte evlenmek. Yaşım geçiyor ama artık kendime ait bir yuvam olsun istiyorum. Büyük bir kriter şartım yok. Tek şartım insanca düşünelim yeterli benim için.

2020 Evlilik İlanları

Evlilik ilanları 2019 bir ilan açmıştım vakti zamanında ama dönüş alamadım yeterince. Neyse. Bazı erkekler evliliği basite alıyor sanırım. Bu da güzel bir şey değil söylemeden edemeyeceğim. Mesela evlilik büyük sorumluluktur bilirsiniz. Bir de beraber yaşamayı istediğin insanın bakış açısı var işte yukarıda da söyledim. Var olan duygu ve düşünceler temiz kalmalıdır. Herkes tarafından kabul görür görmez orası hiç önemli değil lakin bu süreci değerlendirirken insanların bir araya gelerek nelerden hoşlandıklarını ya da hoşlanmadıklarını söylemeleri lazım. Nasıl olsa evlenirim iyi gider demiyorum ben yani. Her insanın bir yerde siniri patlayabilir oysa ben sabırlıyım ama çok kıskançlığa gelemiyorum mesela.

Bu hayatta güzel şeylerin olması gerekiyor ve oluyor da biz fark etmeden. Neden sonra soğumak geliyor birden. Tek bir hareket bile insanın tüm heyecanının bitmesine sebep olabiliyor. Bunun dışında nasıl desem ki yani biraz da saygı lazım. Dürüst erkekler ilk tercihimdir. Yoksa buradan evlilik ilanı açmak falan çözmeyebilir durumu. Sonuç olarak gelen mesajlara göre dönüş yapacağım ondan sonra da yolumuzu çizeceğiz sanırım. En kısa zamanda görüşmek üzere kendinize iyi bakın.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

 • 10000
  Evlilik Arayan BayanlarGülseren ben. 25 yaşındayım. Evlilik arayan bayanlar arasındayım arkadaşlar. Yani gerçek aşk arıyorum…
  Tags: evlilik, arkadaşlar, değil, olarak, var
 • 10000
  Ciddi Evlilik Düşünen BayanlarZümrüt ben. Ciddi Evlilik Düşünen Bayanlar sayesinde buradayım. Artık evlenmenin zamanı geldi diye…
  Tags: evlilik, var, güzel, telefon, numaraları, evlenmek, bayan, yok, arkadaşlar, ilanları
 • 10000
  Evlenmek İstiyorumKocaman selamlar herkese. Adım Dilara. 26 yaşındayım ve evlenmek istiyorum. İlanımı açarken aslında…
  Tags: evlilik, istiyorum, evlenmek, arkadaşlar, dışında, ilanları, kolay, olarak, bayan
 • 10000
  Evlenmek İsteyen BayanlarMerhabalar. Ben Doğa. Evlenmek isteyen bayanlar konusunda arayış içinde olanlar artık bana yazabilir.…
  Tags: evlenmek, var, yok, güzel, değil, dışında, arkadaşlar, bayan, sevgili, bulma

Mesajlar


 1. Selam Yeliz. Adım Ergün 33 yaşındayım ilanı gördüm ilgimi çekti. Sizinle konuşmak tanışmak istiyorum. Whatsapptan konuşalım Mesajını bekleyeceğim. İyi günler

Daha Fazla Mesaj