Evlilik Arayan Bayanlar

Profil Açıklaması

Gülseren ben. 25 yaşındayım. Evlilik arayan bayanlar arasındayım arkadaşlar. Yani gerçek aşk arıyorum ben. Beni mutlu edecek iyi ki karşıma çıkmışsın dedirtecek bir eş bir hayat arkadaşı arayışındayım. Sevgili gibi ayrılacak isek hiç tanışmayalım. Biraz sert giriş yaptım sanırım kusura bakmayın ama ciddi arkadaşlıklar kurmak amacındayım. Bugüne kadar aldığım onlarca evlilik teklifi var. Çok hızlı geliştiği için karar veremedim tabi birde yeterince tanımadan ve güvenmeden evlilik gibi ciddi bir olaya kalkışmak istemedim. Yakın çevremden görüştüğüm kişilerden bu tarz teklifler geldiğinde uzak durmaya gayret ediyorum. Bu bana biraz garip geliyor. En başından tanımalıyım hayatıma girecek olan kişiyi. Ben keşfetmeliyim onu sanki 🙂

Bedava Evlilik Tanışma Siteleri

Evlilik düşünen bayanların cep numaraları da merak konusu değil mi? Tamam merak etmesin kimse. Mesaj atanlara dönüş yapacağım. Tanışmadan konuşmadan böyle bir karar alamayız tabi ki. Bu yüzden evlilik isteyen bayanlar her zaman sağlam adım atmak zorunda. Karşısındaki kişiyi mutlu etmek isteyenler önce saygıyla yaklaşmalı. Ben böyle gördüm böyle bilirim arkadaşlar. Sonuç olarak evlenmeye karar vermek büyük bir sorumluluk değil mi? Bence öyle.

Evlilik tanışma siteleri çok ziyaretçi alıyor kanımca. Çünkü çevremdeki birkaç bayan arkadaşım bu siteler üzerinden arkadaş bulmuş. Evlenmeye bile karar vermişler. Yani hızlı gidiyorlar sanki ama bu beni ilgilendirmez. Ben bulacağım aşka bakarım. Tanışacağım yakışıklı erkeği tanırım.

Evlilik Arayan Bayanlar Cep Numaraları

Varsın olmasın bir süre daha arkadaşım. İlla ki karşıma çıkacak evleneceğim adam. Şiir gibi konuştum ya. Neyse arkadaşlar evlenmeyi düşünenleri mesajlara bekliyorum. Bu arada çalışıyorum. Erkeğime yük olmam yani. Her zaman huyu güzel, kendi güzel bir bayan olarak yaşamaya devam ediyorum. Anlaşamayacağımız bir durum yok sanırım. Ama tabi önce konuşmak gerek. Oturup duruma bakmak gerek. Evlilik dediğimiz şey çocuk oyuncağı değil haliyle. Gidiyorum şimdilik ben. Yazacağınız mesajlarda yaşınızı, kişilik özelliklerinizi ve biraz da yüz şeklinizi anlatırsanız numaramı vermem daha kolay olur. Yüz şeklinden kastım tip olarak değil. Somurtkan mı yoksa güler yüzlü müsünüz onu sordum. Neyse Evlilik arayan bayanlar arayışındaysanız mesajlarınızı bekliyor olacağım. Görüşmek üzere.

Ha bir şey daha var belirtmek istediğim. Arkadaşlar bana mesaj atacaksınız ya hani. Belirlediğiniz bir yaş sınırı var mı merak ederim ben. Yaşımı söyledim ben ama belki insanlar daha büyük yaşlarda bir kadınla tanışmak ve hayatını birleştirmek istiyor anlayamıyorum bunu. Kader kısmet demek mi lazım yoksa ne bileyim ya işte hayırlısı deyip teklifi kabul etmek mi lazım anlayamıyorum. Tüm bu nedenlerden ötürü de canım sıkılarak yaşamaya devam ediyorum.

Arkadaşlar ben bu durumları kafamda netleştiremedim. Bu yüzden erkek arkadaşım olacak kişiyle daha sıcak kanlı olarak konuşacağım. Açık ve net bir kadınım zaten. Böyle olmasam karşıma çıkacak herkesle konuşurdum zaten. Ama önce bakıyorum konuşma tarzına, yaşam biçimine falan. Of ya yine durdu kafam. Cidden sıkıldım ben daha ne diyeyim. Sabırsız biri olduğum için de önüme gelen fırsatları tepebiliyorum. Bekleyip göreceğiz işte siz yeter ki mesajlarınızı gönderin gerisi gelir bir şekilde. Ben kaçtım canlar. Heyecanlıyım unutmayın. Yeter ki siz kendinizi güzelce ifade edin. Gerisi çok kolay bir süreç merak etmeyin.

Mesaj Gönderin


Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Mesajlar


  1. Ben Sakarya’dan Kenan her şeyi yasayabileceğim olgun bayan arkadaş arıyorum. Pazara kadar değil mezara kadar.. Sevgiye ilgiye acım.. Sonsuza dek askı yasamak istiyorum

  2. Merhaba ben Cengiz sizin ile tanışmak istiyorum. Ciddi ve dürüst konuşmak gerekirse fazla bir zamanım yok yurt dışına gideceğim iş için. Beni yanlış anlamazsanız sizi telefon numaralarını yazıyorum dönüş yaparsan sevinirim

Daha Fazla Mesaj