Evlenmek İstiyorum

Profil Açıklaması

Kocaman selamlar herkese. Adım Dilara. 26 yaşındayım ve evlenmek istiyorum. İlanımı açarken aslında ne kadar heyecanlı olduğumu fark edemezsiniz. Çünkü evlilik ilanları diye arama yaptığımda ilk burası çıktı karşıma ben de değerlendirmek istedim. Doğru mu yaptım bilmiyorum insanlar genelde gerçek hayattan eş adayı bulur ama ben böyle bir delilik yapmak istedim. Her neyse amaç ücretsiz evlilik sitesi bulmaktı buldum ve şimdi buradayım.

Evlenmek İstiyorum Telefonum

Arkadaşlar benim burada olma amacım belli ve sadece evlenmek istiyorum. Ben aile olarak biraz problemli bir evde sorunlu bir anne baba ile büyüdüm. Sıcak bir yuvanın özlemini hep aradım. Hep başkalarına özendim neden ben değilim o kişi dedim. Bu yüzden evliliğe sıcak yuva kurmaya hasterim. Tabi ince eleyerek sık dokuyarak bunu yapmak istiyorum, ki bende aileme çocuklarıma yaşadıklarımı yaşatmayayım. Bunun dışında tabi ki mesajlarınızda arkadaş olalım falan da diyeceksiniz. Sorun yok zaten arkadaş olmadan evlilik düşünülemez. Ben heyecanlı ve bir o kadar da sakin olan bir bayanım. Yani her an panik içinde yaşamam. Anın tadını çıkarmaya bakarım. Gezerim, tozarım falan ama asıl önemli olan şey bu değil.

Gerçekten evlilik istiyorum diyen erkeklerin mesajlarını bekliyorum. Genelde evlilik ilanları telefon numaraları da araştırılıyor. Boşuna araştırmayın gerçekten öyle kolay bulamazsınız. Ama ben mesaj atan herkese vereceğim numaramı. Ya bir bayan evlenmek istiyorum diyorsa konuşacak insanlarla. Anlaşmanın yollarını arayacak. Bunun dışında sorunsuz bir evlilik yaşamak da kolay mı bilemem göreceğiz.

Ücretsiz Evlilik Sitesi İlanları

Son zamanlarda bu tür siteler rağbet görüyor. Nedeni belli işte insanlar kolay anlaşabileceği kişileri buradan bulabiliyor sadece. Sanırım öyle yani her neyse arkadaşlar ben dürüst, saygılı ve sevgi dolu bir erkek arıyorum. Lütfen bu kriterler dışında olanlar yazmasın. Bir de 35 yaş üstü olmasın.

Ek olarak dini evlilik sitesi konusunda da ilan açayım dedim meğer buradan da oluyormuş. Ben dinin gerektirdiği gibi yaşıyorum ayrıca arkadaşlar. Bu yüzden mesajlarınızı atarken bir kez daha düşünmenizi rica eder iyi günler dilerim.

Mesaj Gönderin


Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Mesajlar


  1. Merhaba Dilara hanım sizi tanımak isterim. yaşım 32 İstanbul’da yaşıyorum güvenlik görevlisiyim hiç evlenmedim sosyal medya üzerinden tanışmak isterim

Daha Fazla Mesaj