Evlenmek İsteyen Memur Bayanlar

Profil Açıklaması
Medeni Durum: Bekar
İsim: Gonca
Yaş: 32
Boy Kilo: 166 / 60
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Evlilik
Meslek: Memur

Gonca ben iyi günler. Evlenmek isteyen memur bayanlar arasındayım. Evet çok şükür çalışıyorum memur olarak ancak evlenmeye karar verdim. Yaşım 32 ve sanırım zamanı geldi. Hatta geçiyor gibide. Benim şimdiye kadar çoktan evlenip çoluk çocuğa karışmam gerekiyordu :). Bunun dışında tabi ki her güzel bayan gibi birtakım isteklerim önceliklerim kriterlerim var. Öncelikle insanlar arasında ayrım yapmam ancak bazı durumlara da dikkat ederim. Mesela erkeğin kendine bakması lazım. Ya da ne bileyim saygılı ve dürüst olması da lazım. Örnekleri ilanımın devamında çoğaltacağım. Bir de mesaj atanlara numaramı vermeyi düşünüyorum. Ancak bu şekilde güzel bir iletişim kurma şansımız olacaktır.

Evlenmek isteyen memur bayanlar ilanlarını açmaya devam ediyor. Bu ne demek biliyor musunuz? Gerçek hayattan sanırım umut yok. Yani gerçek hayattaki insanlara güven yok. Haliyle sanal ortamda kurulacak arkadaşlıklar daha güvenilir olabiliyor. Buradan isteklerini önceliklerini yaşamak istedikleri hayatı belirtiyorlar. Şartlar uygunsa görüşmek istiyorlar. Sanırım aşk değilde mantıklı olanı arıyorlar. Tabi her kadında bu durum farklı olsa da ben böyle düşünüyorum.

Evlenmek İsteyen Bekar Memur Bayanlar

Yaşımın 32 olmasına bakmayın. 25 gibi duruyorum. Çok sempatik sıcak kanlı biriyimdir. Değişik şeyleri severim. Yeni yerlere görmeye bayılırım. Gezmeyi severim. Özellikle de tarihi yerleri. Futbol ile hiç aram yoktur. Bunu neden yazdığımı inanın bilmiyorum bende 🙂 Düzenli spor yaparım zaten fiziğimden net anlaşılır.

Doğal olarak bakımlı olduğum için her zaman insanlarla iyi geçinirim yani severler beni. Bakımlı olduğumdan da değil, güzel bir görünüşüm var. Bu yüzden yanımda oturmak bile insanlara öz güven sağlıyor sanırım. Arkadaşlar bunun dışında evleneceğim kişinin çalışması gerekiyor. Bu durum gerçekten önemli benim için. Ha tabi çalışmayanlar da mesajlarını atabilir ama sadece arkadaş olabiliriz.

Gördüğünüz üzere öyle büyük beklentilerim yok. Bu saatten sonra mutlu olmak istiyorum ben. Farklı bir beklentim olmayacaktır. Zaten çalışıyorum, kendi ayaklarımın üzerinde durabiliyorum. Bu bana yeter. Nerede oturduğumu falan da telefonda sorarsanız paylaşırım. Ama mesaj atmayanlara bilgi vermek istemiyorum. Böyle işte arkadaşlar. Memur bayan arkadaş arıyorum diyenler buyursun mesajlara şimdi. Heyecanlıyım biraz. İlk kez bir evlilik ilanı açtım sonuçta. Görüşmek üzere.

Mesaj Gönderin


Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Mesajlar


Daha Fazla Mesaj