Evlenmek İsteyen Erkek Öğretmenler

Profil Açıklaması

Herkesi en içten dileklerimle selamlıyorum arkadaşlar iyi misiniz? Bende biraz heyecan var. Evlenmek isteyen erkek öğretmenler aslında buradan konu açtı mı diye bakıyorum fark edemedim sanırım. Ben kendimi tanıtayım. İsmim Deniz. 29 yaşındayım. Öğretmenim evlenmek istiyorum. Mesleğimi oldukça seven biriyim. Sanırım insanlara çok fazla değer veriyorum ve bu yüzden bu mesleğe aşığım diyebilirim. Çünkü insanlara yeni bir şeyler öğretmek onların ufkunu genişletmek, hayata bakış açılarını değiştirmek bence harika bir şey. Ve öğretmenlik bence gerçekten çok kutsal bir meslek. Neyse herkes gibi benim de kriterlerim var. Bunun dışında huzurlu bir yaşantım var diyebilirim. Tek sorun yalnız olmak. Bir bayan ile tanışarak evlenmek amacındayım. Şans işleri sanırım. Bekleyip göreceğiz. Herkes mesajını yazabilir.

Evlenmek İsteyen Erkek Öğretmenler Telefonları

Arkadaşlar ben yeni atandım aslında. 1 sene kadar oldu. Söylediğim gibi mesleğimi severek yapıyorum. Annem artık durma evlen diyor. Ben de onu dinliyorum tabi ki. Sadece o dedi diye değil, benim de aklımda vardı böyle bir durum. Evlenmek güzel bir şey aslında sorumluluk istiyor olsun o kadar da değil mi? İnsanları görüyorum da evlenince ne kadar da mutlular. Bir de çocuk oldu mu inanılmaz güzel şeyler yaşanıyor. Neyse bunlar şu an benim için sanırım bir hayal. Gerçek aşkı bulmadan hayal kurmak istemiyorum.

Evlenmek isteyen bekar öğretmenler de var umuyorum onlar da bana yazar. İlla çalışan birinin olmasına gerek yok ama mesleğime yakın biri olursa daha iyi olabilir. Bu kesin kes şartım değil Bayan öğretmen evlilik olacak diye. Bunun dışında kibarım, yakışıklıyım falan. Kendimi övmek de istemiyorum fazla. Göründüğün gibi olacaksın yanlış mıyım? Mesajlarınızı atarken bunu göz önünde bulundurmanızı rica ediyorum.

Bekar erkek öğretmen hayatı zor yani anlayacağınız üzere.  Sonuç olarak evlenme kararı aldığım için mutluyum. Kimlerin yazacağını merak ediyorum. Aslında meraktan ziyade insanların benimle ilgili neler düşündüğünü öğrenmek istiyorum. Gözünüzde nasıl biriyim sizce? Haydi bayanlar yazalım arkadaş oluruz belki kimse bilmez. Evlenmek isteyenlere öncelikle dönüş yapacağım. Bunun dışında arkadaşlık kurmak isteyenlerle de tabi ki konuşacağım. Sorun yok arkadaşlar telefon numaramı da özelden vereceğim. Evlenmek İsteyen Erkek Öğretmenler arayışında olanların bana ulaşmasını istiyorum görüşmek üzere.

Mesaj Gönderin


Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar