Evlenmek İsteyen Engelli Bayan İlanları

Profil Açıklaması
Medeni Durum: Bekar
İsim: Gamze
Yaş: 28
Boy Kilo: 164 / 58
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Yalnız
Aradığı İlişki Türü: Evlilik
Meslek: Özel Sektör

İyi günler Evlenmek isteyen engelli bayan ilanları arayanlar için buradayım. Gamze ben. Şimdiden arkadaş olduk iyi mi? Nasılsınız arkadaşlar iyi misiniz ben çok iyiyim. Tabi heyecan var dorukta hem de. Çünkü buradan hayalini kurduğum evliliği gerçekleştireceğimi düşünüyorum. Yaşım 28 benim. Büyük bir engelim olmamakla beraber engelli evlilik Whatsapp grupları çok aradım. Uzun zamandır da takip ediyordum. Sonra dedim ki aç ilanını kısmetin seni bulsun.

Evlenmek İsteyen Engelli Bayan İlanları

Yani ilan açma fikri doğdu aklımda. Benim neyim eksik? Evlenmek isteyen engelli kadınlar neden ciddi adım atmasın ileriye dönük? Herkes gibi ben de yalnızlıktan şikayetçiyim. Bunun nasıl telafi edileceği malum ortada işte. Buradan yazacaksınız düşüncelerinizi, sizinle sohbet etmek isteyen beyler de yazacak bu kadar basit. Ama bence şans da lazım. Benim gibi kadersizlerde şans ne gezer ki ah neyse. Tadımın tuzumun olmadığı bir dönemdeyim. Her şey tersine gidiyor. İş yerimden ayrıldım yeni bir iş bakıyorum. En önemlisi yalnız başıma yaşıyorum.

Engelli Evlilik Sitesi

Engel konusunda şimdi merak edersiniz söyleyeyim. Bir gözüm sadece %70 oranında görmüyor başka da bir problem yok. Güzel ve bakımlıyım. Muhabbetim sarar insanları. Bizim kızlarla otururken acayip eğleniriz. Tabi çoğunun sevgilisi de geliyor yanlarına. Bir ben kalıyorum tek başıma. Canım sağ olsun o da olacak deyip evime gidiyorum. Kahvemi yapıp televizyona dalıyorum. Başka yapacak bir şeyim yok ne yazık ki. Fal baktırmayı da seviyorum ama bıraktım. Kaderime razı geleceğim bu kez ama mücadelem sürecek. Yorum ve mesajlara hemen dönüş yapmak istiyorum. Süreç uzamasın yani.

Mesaj Gönderin


Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Mesajlar