Evlenmek İsteyen Emekli Erkekleri

Profil Açıklaması

İyi günler diliyorum. Ahmet ben. 58 yaşındayım. Evlenmek isteyen emekli erkekleri arasındayım yani. Zamanında erken emekli oldum ve bahçeye yerleştim. Burada vaktim çok güzel geçiyor. Dulum ayrıca. Halim vaktim yerinde ama çok şükür. Bunun dışında evlenmeye neden karar verdim diye merak edecek olursanız onu da söyleyeyim. Aslında her işimi kendim yapabiliyorum da şu yalnızlığa bir türlü çare bulamıyorum. Haliyle aldığım karara saygı duyacağınızı bekliyorum.

Evlenmek İsteyen Bekar Emekli Erkekleri

Arkadaşlar benim aradığım bayan arkadaşın kendine saygısı olması yeterli. Çünkü kendini seven eşini de sever. Bunun dışından insanlarla iyi geçinirim. Bazen bahçede sıkılırsam şehirdeki evime geçerim orada kitap okurum. Yani zamanım böyle geçiyor. Lakin artık hayat arkadaşı arıyorum. Takdir edersiniz ki bir erkek yalnızlıktan çabuk sıkılır. Bayanlar öyle değil sanırım. Erkeğin yapısında var sanırım bu sorun. Olsun bu da böyle olsun. Gerçek bir aşk adamı arıyorsanız mesajlarınızı bana göndermeniz yeterli olacaktır.

Eklemek istediğim bir şey daha var. Yaş kriterim aslında 35-45 arasıdır. Yine de bakalım kısmetimizde kim varsa o yazar zaten. Ama mutlaka bu yaş grubu bana mesaj yazsın demiyorum. Tanışmak sohbet etmek isteyen herkes mesaj yazabilir nasip kısmet işi bu işler neyin nasıl olacağını hiç birimiz bilemeyiz. Öyle değil mi? Mesaj atan arkadaşlar numarasını da gönderebilir. Ya da ben gönderirim hiç sorun değil siz nasıl isterseniz sevgili bayanlar.

Evlenmek İsteyen Emekli Beyler Numarası

Evlenmek isteyen emekli beyler olabilir arkadaşlar. Çünkü dul kalmak aslında ne bileyim ya birçok sorunu beraberinde getiriyor. Mesela ben 5 senedir dulum ve artık kalan yıllarımı bahçemde güzel bir şekilde geçirmek istiyorum. Akrabalarım ziyaret ediyor çok da tek kalmıyorum ama gönül birlikteliği olsa sanırım daha iyi olacak. Hani derdini anlatabileceğin, beraber bir şeyler yapabileceğin. Umarım anlatabilmişimdir ne istediğimi. Neyse arkadaşlar çok da uzatmak istemem. Kendine bakan, anlayışlı ve iyi bayan arkadaşlar mesajlarını gönderebilir. Hemen dönüş yapacağım kimseyi bekletme gibi bir amacım yok. En kısa zamanda görüşmek üzere o zaman. Emekli arkadaş arıyorum diyorsanız mesajlarınızı bekliyor olacağım. Kendiniz çok iyi bakın.

Mesaj Gönderin


Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Mesajlar


  1. Saygı sevgi içinde konuşmak istiyorum üniversiteye bağlı birimde çalışıyorum oğlumla yaşıyorum nasip akışına bırakıp konuşmak tanışmak istiyorum sevgiler

Daha Fazla Mesaj