Evlenmek İsteyen Dul Bayanlar

Ceylan ben arkadaşlar. İyisiniz umarım. Evlenmek isteyen dul bayanlar telefon numarası arayanlar için buradayım. 35 yaşındayım. 3 yıldır dulum. Çocuğum yok. Sevgili aramıyorum aslında. Evlenecek bir kişi arayışındayım. Yaşamış olduğum evliliğimden ağzım yandığı için daha dikkatli ve seçerek bir arkadaşlık kurma adına buraya ilan vermeyi uygun buldum. İletişime geçmek isteyenlere vereceğim telefonumu. Bunun dışında tanışmak ve konuşmak için lütfen mesajlarınızı gönderiniz. Her zaman en iyisi olsun isterim. Haliyle en iyiye ulaşmak için de elimden geleni yaparım.

Ciddi Evlilik Düşünen Dul Bayanlar

Evlenmek isteyen dul bayanlar her zaman sevgi doludur. Çünkü bir kez evlenmişlerdir ve nasıl davranması gerektiğini iyi bilir. Bunun dışında ciddi evlilik düşünen dul bayanlar konusunda gelen tekliflere bakıyorum hepsi ayrı güzel. Romantik erkeklerden hoşlanırım açıkçası. Bir kadın daha ne isteyebilir mi? Öyle parada falan gözüm yok. Huzur istiyorum ya ben başka bir şey değil. Ayrıca dul evlilik sitesi üzerinden bana ulaşanlara da dönüş yapıyorum. Umarım buradan da ciddi arkadaşlar bana yazacaktır. Abuk subuk saçma sapan mesaj atacak olan kişiler kesinlikle yazmasın.

Evlenmek İsteyen Dul Bekar Bayanlar

Evlenmek isteyen dul kadınlar bakımlıdır, güzeldir. Bunu size ispatlayabilirim arkadaşlar. Ama önce mesajları görmem lazım. Gün içinde neler mi yapıyorum? Kitap okuyorum, işime gidip geliyorum. Sinemaya gidiyorum. Artık orada duruyorum. Tek başıma nereye kadar? Sinemaya gidiyorum etrafımda sevgili bir sürü çifti görünce içim burkulmuyor değilim. İnsan bazı şeylerin özlemini çekiyor ister istemez. Ben böyle biriyle arkadaş olamam önce tanışacağım konuşacağım. Sonra şartlarımız uygunsa bir arkadaşlık sürecimiz olmuş olur. Evlenmek isteyen dul kadınlar konusunda benimle kuracağınız iletişim kurarken saygıyı elden bırakmamanızı rica ediyorum. Ağırbaşlı insanların yeri bende çok ayrı.

Çok da uzatmanın anlamı yok arkadaşlar. Mesajlarınızı yazın. Kriterlerimi az çok anladınız. Uyum sağlamasanız bile yazın belki anlaşırız. Dul olmam sizin için bir sorunsa bir şey demem. Yine de şansınızı deneyim derim ben. Dul evlilik siteleri sayesinde gelen tekliflerin haddi hesabı yok. Bakalım kiminle arkadaş olacağım.

Ücretsiz Dul Evlilik Sitesi

Dul bayan arıyorum diyenlerin de yazmasını istiyorum aslında. Her evlilik öncesi sohbet önemlidir. Elbette önceliğim kendi kriterlerime uyan erkeklerle sohbet etmek. Bunun dışında herkes ne düşünürse düşünsün yani bu işler öyle aceleye gelmemeli. Ayrıca insanların nasıl bir yapıda olması gerektiğini biliyorum. Bana göre bir erkek önce saygılı olmalı, sevgi beslemeli ve her zaman dürüstlükten yana olmalıdır. Buna ek olarak var olan sevgiyi korumalı. Güven vermeli tamam mı? Bunun dışında kalanlarla sadece sohbet ederim arkadaş olurum ama evliliği düşünmem.

Evet durum bundan ibaret işte söylediklerimi savunuyorum. Yeter ki mesaj atın bana sonrasına bakacağız birlikte. İnsanlar yalnız kalabilir, üzgün olabilir falan filan ama doğru insanı bulma noktasında sabırlı davranmak gerekiyor. Bayanları üzecek kıracak bir yapıdaysanız mesaj atmanıza kesinlikle gerek yok bilin istedim. Evet bir de heyecanlı bir kadın olduğum için mesajlarınızı bekliyor olacağım. Anında dönüş yaparım o konuda sorun yok ama şuna karar verin önce  dul bir bayanla evlenmek istiyor musunuz?

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

 • 10000
  Evlenmek İsteyen Zengin BayanlarNesrin ben arkadaşlar. İyi günler diliyorum öncelikle. Evlenmek isteyen zengin bayanlar arasındayım. Kendimi…
  Tags: evlenmek, yok, isteyen, bayanlar, önce, bayan, arkadaşlar, dışında, evlilik, ilanları
 • 10000
  Kapalı Bayanlar Evlilik SitesiMerhaba. Büşra ben. Kapalı ve güzel bir bayanım. Bu konuda kendime yakıştırdığım için…
  Tags: evlilik, bayanlar, arkadaşlar
 • 10000
  Ciddi Evlilik Düşünen BayanlarZümrüt ben. Ciddi Evlilik Düşünen Bayanlar sayesinde buradayım. Artık evlenmenin zamanı geldi diye…
  Tags: evlilik, bayanlar, önce, evlenmek, bayan, yok, isteyen, arkadaşlar, ilanları
 • 10000
  Evlilik Arayan BayanlarGülseren ben. 25 yaşındayım. Evlilik arayan bayanlar arasındayım arkadaşlar. Yani gerçek aşk arıyorum…
  Tags: evlilik, arkadaşlar, bayanlar, önce

Mesajlar


 1. Merhaba nasılsınız iyi misiniz Ben Serkan 41 yaşındayım bekarım İstanbul’da Güngören’de oturuyorum bekarım Anadolu üniversitesi iktisat mezunuyum adalet ikinci üniversite mezunuyum dikey geçiş sınavına hazırlanıyorum hukuk fakültesi düşünüyorum kurumsal büyük bir firmada uzman yardımcısı olarak çalışıyorum aslen Eskişehirliyim yay burcuyum aslen Eskişehirliyim yay burcuyum ciddi seviyeli ve düzeyli sonu evlilik ile bitecek bir arkadaşlık kurmak sizi daha yakından tanımak isterim eğer sizde isterseniz ismim Serkan bir kere çaldırırsanız size dönüş yaparım yada Whatsap dan görüşebiliriz kendinize iyi bakın iyi günler dilerim

Daha Fazla Mesaj