Evlenmek İsteyen Bayanlar

Merhabalar. Ben Doğa. Evlenmek isteyen bayanlar konusunda arayış içinde olanlar artık bana yazabilir. Evlenmek isteyen bayan tel ve fotoğrafları konusunda çok ciddiyim. Yaşım 27. Artık hayatımın bir düzene girmesi gerektiğini düşünüyorum. Evlilik konusunda erken diyenler var ya da ne bileyim geç kaldın diyenler bile var. Kime ne bundan? Bu benim hayatım. Buradan da inanıyorum ki doğru insanı bulacağım. Evlenmek isteyen bayanlar arasında da çok rekabet var. Herkes en iyisini istiyor. Ben de diyorum ki saygılı bir beyefendi olsun gerisi kendiliğinden gelir. Saygının huzurun olmadığı yerde dünya yakışıklısı olsan neye yarar. İnsanlar mutlu olmak için evleniyor mutsuz olmak için değil öyle değil mi arkadaşlar. Bu yüzden öyle aman aman tipe filan takılmam. İşi gücü olsun ailesine bakabilsin yeter. Çok büyük beklentilerim zaten yok.

Evlenmek İsteyen Bayanlar Telefonları

Evlenmek isteyen bayanlar ne yapmalı? Hemen söyleyeyim benim gibi olmalı 🙂 Arkadaşlar huysuz biri değilim ben. Gayet iyi geçinirim insanlarla. Huyu suyu güzel bir insanım. Nazlı değilim kaprisli değilim. Bunun dışında evleneceğim adamda bazı kriterler olsun isterim. Öncelikle sevecen olsun. Saygılı olsun bayanlara. Çok da kıskanç olmasın. Biraz fazla mı oldum? Daha durun böyle güzel bir bayanla tanışmak kolay olmasa gerek. Hem Güzel bir bayanla evlenmek istiyorum diyeceksiniz hemde şartsız şurtsuz olsun isteyeceksiniz. O kadar kolay değil yani. Haliyle her zaman en iyisini isteyen bayanlardan da farkım var. Ben paraya önem vermem. Sadece insanlık olsun isterim. Bunun dışında evlenmek isteyen bayanların telefon numaraları konusunda aramayı bırakın ben varım işte.

Evlenmek İsteyen Bekar Kadınlar

Evlenmek isteyen kadınlar arasında birçok arkadaşım var. Birde evlenmek istiyorum diyen kadın biraz kendine hareketlerine dikkat edecek ne bileyim ben çok önem veririm bu tarz şeylere. Bunun dışında benden ricaları da var. Eğer buradan birileri yazarsa onlar da yazacak. Yahu siz bana ne bakıyorsunuz? Kızlar arasında kıskançlık çok oluyor böyle arkadaşlar. Anlarsınız yani. Her neyse bakalım yazacak beyefendiler bu konu hakkında ne düşünüyor? Valla ben sizden daha çok merak ediyorum.

Sizlerde farkındasınızdır son zamanlarda ne aşklarda nede insanlarda ciddiyet kalmadı herkes bir menfaat bir çıkar peşinde. Sevgiler de hep yarım kalıyor. Buna bir son verme amacında olanları mesajlara bekliyorum. Bakımlı ve güzel bir bayanla evlenmek güzel bir şey olsa gerek. Yanlışsam düzeltin ama durum böyle bence. Mesajlarınızı heyecanla beklemeye başlıyorum o zaman.

Ciddi Evlenmek İsteyen Bayanlar

Evlenmek biraz heyecanlı bir süreçtir. Bunun dışında büyük sorumluluk ister. Ayrıca sevgi ve emek ister. Emek vermeden mantık evliliği yapanlar genelde boşanıyor ya da bana öyle denk geliyor sanki. Neyse bu konu şuan benim ilgi alanım değil. Ben evlilikten başka bir şey istemiyorum. Çok yakışıklı da olsun demiyorum. Beni taşıyabilsin gerisi kendiliğinden gelir eminim. Ama ağırbaşlı olsa çok daha mantıklı olacaktır. Genelde insanlar arasında kıyaslama yapar bayanlar. Ben de bu da yok yapmam yani.

Yalnızlık sorunumla ilgili insanlar benimle konuşmaya çalışıyor. Konuşmayın arkadaşım ben evlenecek adam arıyorum. Tamam önce arkadaş olacağız ama bir durun ya direkt gel kanka olalım falan diyenler bile var. Yok arkadaş benim bu tür şeylerde gözüm yok. Evimin hanımı olma düşüncesindeyim. İlla ki olacak buradan ya da başka yerden. Keşke sabırsız bir kadın olmasam da oturup bekleyebilsem. Ama yok hemen birileri yazsın da konuşalım istiyorum. Neyse ya görüşürüz arkadaşlar mesajlarınızı bekliyorum.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

 • 10000
  Evlenmek İstiyorumKocaman selamlar herkese. Adım Dilara. 26 yaşındayım ve evlenmek istiyorum. İlanımı açarken aslında…
  Tags: evlenmek, arkadaşlar, dışında, ilanları, bayan
 • 10000
  Evlenmek İsteyen Zengin BayanlarNesrin ben arkadaşlar. İyi günler diliyorum öncelikle. Evlenmek isteyen zengin bayanlar arasındayım. Kendimi…
  Tags: evlenmek, yok, var, isteyen, bayanlar, olsun, değil, güzel, bayan, arkadaşlar
 • 10000
  Evlenmek İsteyen Dul BayanlarCeylan ben arkadaşlar. İyisiniz umarım. Evlenmek isteyen dul bayanlar telefon numarası arayanlar için…
  Tags: evlenmek, bayanlar, isteyen, yok, arkadaşlar, dışında, bayan, ilanları
 • 10000
  Ciddi Erkek Arayan BayanlarYaşamında bir kez olsun ciddi olmayan erkeklerle arkadaş bile olmam ben. Firuze adım.…
  Tags: değil, bayanlar, var, arkadaşlar, bulma, ilanları

Mesajlar


 1. Merhaba.
  Nasılsınız.
  Ben 31 yaşında mühendisim. Şimdiye kadar ciddi ilişkim olmadı. Biraz içine kapanık biriyim sanırım ondan kaynaklı. Bu sizin için sorun teşkil eder mi bilmiyorum. Artık aşkı sonuna kadar yaşamak istiyorum. Davetimi kabul ederseniz, beni mutlu edersiniz.

 2. Merhaba ben Orhan kemal 34 yaşındayım Avusturya’da yaşıyorum ciddi arkadaş arıyorum eğer sizde ciddiyseniz tanışalım önce fotoğrafınızı sonra görüntülü konuşalım olur mu

Daha Fazla Mesaj