Evlenmek İsteyen Bayan Öğretmenler

Profil Açıklaması

Sevgi benim adım. Evlenmek isteyen bayan öğretmenler için arayışta olanlar bana mesaj atabilir. Yaşım 32. Zamanı geldi sanıyorum. Çünkü bekar öğretmen arkadaşım da kalmadı çevremde. Hepsi mutlu mesut yaşıyor oh be güzel. İnsan imrenerek bakıyor ya ama yok sıra bende artık. Güzel bir arkadaşlıkla başlayacak bu süreç. Daha sonra bol sohbet, tanıma ve tanışma aşamasına geçeceğiz. Ben çizdim yolumu haberiniz olsun. Evlenmek isteyen öğretmenler genel olarak ciddi düşünür ve ona göre davranır. Herkese boncuk dağıtmaz. Bilmiyorum ben öyle biri olamadım hiç. Aldığım teklifler oluyor tabi ama tanışmadan adım atamam kimse için.

Evlenmek isteyen bayan öğretmenler rağbet görüyor. Aranan bayanlarız bunu iyi biliyorum. Nedeni de şu; hem okumuş hem de nasıl davranılmasını bilen insanlarız yani. Tabi okumakla olmuyor bu işler ama tahsili olmalı bir bayanın. Kendi ayaklarının üzerinde durmalı. Kocasından para beklememeli yani. İyi ki böyleyim. Çalışan bir erkek arkadaş arıyorum öncelikle. Evlilik kararı alabilmemiz için bir sürü konuda da anlaşmamız şart.

Evlenmek İsteyen Bayan Öğretmenler İlanı

Şimdi bana mesajlar gelecek, tek tek okuyacağım. Ondan sonra telefonumu vereceğim ve ya Whatsapp’tan ya da sesli aramayla görüşeceğiz. Gerisini kimse bilemez. Bu hayatta her şey kısmet arkadaşlar bunu biliyorsunuz umarım. Genel olarak kendime vakit ayırıyorum akşamları. Hatta geçen sinemaya gittim ama canım sıkıldı. Yanımda erkek arkadaşım ya da eşim yok neylersin.

Böyle işte anlatacaklarım. Ciddi bir site bulduğuma sevindim. Umuyorum ki gerçekten ilgili, sevgi ve saygı besleyen insanlar çıkacaktır karşıma. Gerisi çok güzel bir mutluluk süreci olmalıdır. Her iki taraf için de hayırlısı olsun arkadaşlar. Şu hayatta sevgiyi paylaşarak ilerlemeliyiz diye düşünüyorum. Ya siz?

Mesaj Gönderin


Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Mesajlar


  1. Merhabalar Sevgi Hanım açıkça söylüyeyim sizi tesadüfen gördüm.Hoş bir bayan olduğunuz izlenimi oluştu bende.Uygun görürseniz sizinle tanışmak, sohbet etmek isterim.

Daha Fazla Mesaj