Evlenmek İsteyen Askerler

Profil Açıklaması

Selamlar Fuat ben. 33 yaşındayım. Aslında evlenmek isteyen askerler arasındayım. Bu konuda kendimi çok yalnız hissediyorum. Herkesin konuştuğu birileri var ama benim uzun süredir yok. Asker olabilirim evet ama bu durum sevgilimin olmaması gerektiğini göstermiyor. Benim çok fazla vaktim olmadığı için en azından ilanımı açayım düşüncesiyle buradayım. Akşamları telefon başındayım o konuda sorun yok. Tabi gündüzleri de olabildiğince sevgilimi yalnız bırakmak istemem. Ama malum işim gereği bunun çok kolay olacağı kanısında değilim. Birde sürekli olarak tayinimiz çıkmakta. Buda demek oluyor ki sık sık şehir değiştirebiliriz. Bunun bilince olarak mesaj atarsanız sonradan size sürpriz yapmış olmayayım.

Evlenmek isteyen askerler bence çok fazla. Sadece benim arkadaşım olan onlarca kişi eş arıyor. Herkes sevgiye hasret kalmış sanki. Yani ben de bunlardan biriyim. Biri olsa böyle ne bileyim, günaydın ile uyandırsa, akşam iyi geceler ile uyutsa. Tabi ben de çok sevsem, korusam kollasam. Ne bileyim işte ya umarım olur. Gerçekten sevebileceğim birini arıyorum.

Evlenmek İsteyen Bekar Askerler

Arkadaşlar bayanlarda bazı şeylere dikkat ederim ben. Öncelikle güven konusu her zaman önemlidir. Gözüm arkada kalsın istemem. Tamamen kayıtsız şartsız karşımda ki insana güvenmek istiyorum. Sevgili olduğumuz zaman bunları daha ayrıntılı konuşacağız zaten. Önden paylaşmak istedim sadece. Bunun dışında düşünüyorum da umarım bulacağım kişi beni de sever. Ben kimseyi kırmak ya da üzmek düşüncesinde değilim. Böyle beraber güzel günler geçirelim istiyorum. Evlilik de ilk hayalim. Beraber film izlemek çeşitli aktiviteler yapmak, sinemaya gitmek alışveriş vs. Bunlar inanın sevdiğiniz insanla yapabileceğiniz çok güzel şeyler.

Tabi insan her zaman umduğunu bulamıyor arkadaşlar. Ben şansımı önce buradan denemek istedim. Lütfen mesajlarınızı gönderin. Numaramı vereyim ve sohbete başlayalım. Güzel günler göreceğimize adım kadar eminim ama önce tanımak lazım. Anlamak ve güvenmek lazım. Sonrasında her şey olacağın varır zaten.

Benden bu kadar arkadaşlar şimdilik. Gerçekten evlenmek isteyen bayanların mesaj atmasını istiyorum. Gördüğüm an dönüş yapacağım bu konuda sorun yok. Yeter ki sevmek isteyelim, beraber harika bir ömür geçirmek isteyelim. Kendiliğinden gerisi gelir zaten. Görüşmek üzere.

Mesaj Gönderin


Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Mesajlar


  1. Yazdıklarımın size gidip gitmediğinden ya da burada olduğunuzdan emin değilim. Umarım görüyorsunuzdur inşallah buradasınız dır. Öyle değil ise üzülebilirim ama çok şükür inançlıyım zira nasipse olur varsa döner yine seni bulur. Dönüşünüz için ne olur ne olmaz buraya itinayla e mail bırakacağım sosyal medya kullanmıyorum

Daha Fazla Mesaj