Ev Arkadaşı Arıyorum

Profil Açıklaması

Arkadaşlar selam herkese. Adım Funda. 25 yaşındayım. Ev arkadaşı arıyorum aslında bu yüzden ilan açtım. Üniversite öğrencisiyim. Huyuma uygun davranabilecek bir arkadaş ararken aslında kriterlerimi de paylaşmak istedim. Baktım ki ev arkadaşı ilanları konusunda bayağı bir talep var. Zaten ev arkadaşı arama yapanların anlaşabileceği insanlara ulaşması gerekiyor. Neyse şimdi arkadaşlar şöyle bir durum var. Ben görev odaklı bir bayanım. Yani 1 haftada 7 gün var ise bu günleri bölüşerek herkes evin temizliğini, yemeğini falan yapmalı.

Erkek Ev Arkadaşı Arayan Bayanlar

Cinsiyet ayrımı da yok kusura bakmasın kimse. Fakat bir bayan olarak bu konuda çok seçici olmak zorundayım. Malum sonuçta evime hiç tanımadığım birini alıp evi beraber kullanacağız. Bu kişin gerek arkadaş çevresi gerek yaşam tarzı çok önemli. Evimde gereksiz arkadaş grubunu toplayıp kakara kikiri yapacak olanları asla istemem. Ne bileyim bende bu eve ortağım kira veriyorum her şeyi yapmam benimde hakkım diye düşünmeyin. Böyle düşünceleriniz varsa mesajda atmayın bana lütfen. Güvenilir aklı başında dürüst kişiler olmasını temenni ediyorum.

Ev Arkadaşı Arayanlar

Geçenlerde ev arkadaşı arayanlar sahibinden ilanı gördüm. Sanırım insanlar anlaşabileceği kişileri arıyor. Bu yüzden şansımız denemek lazım diye düşündüm. Bayan yanına bay ev arkadaşı arayanlar arasında olarak beyefendilere şunu da söylemek isterim. İş bölümü yapılacak, haftanın belirli günlerinde ortak salon kullanılabilecek. Ev zaten 3+1 arkadaşlar. Tabi ki arkadaş gruplarımız falan gelebilir ama dediğim gibi düzenli bir programla yaşanacak bu evde. Şahsen kriterlerime uyum sağlayacağını düşünenler mesaj atarak numaramı isteyebilir.

Ücretsiz Ev Arkadaşı Arıyorum

Ev arkadaşı bul için bu zamana kadar aslında çok gayret ettim. Bulmuştum da ama anlaşamadık işte. Kira parası falan derken birçok konuda pürüz yaşadım. Bu yüzden ev arkadaşı arıyorum dediğim zaman hemen konuya girmek yerine önce ev nerede, temiz mi falan gibi soruların sorulması lazım. Bir bayan olarak tek başıma temizlik, yemek derken part time çalıştığım işe gecikebiliyorum. İşte bu nedenlerden dolayı beyefendilerden ricamdır hassasiyetli davranalım olur mu? Mesajlarınızı attıktan sonra hemen döneceğim çünkü acilen arıyorum ev arkadaşımı. Bu konuda bana destek olacak, yalnızlığımı da paylaşabilecek dürüst erkek arkadaşların mesajlarını bekliyorum. İyi günler dilerim.

Mesaj Gönderin


Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Mesajlar


  1. Selam Funda hanım nasılsınız? Yorumlarınızı okudum çok beğendim. Benim de böyle bir şeye ihtiyacım var gerçekten her konusunda çok titizim. Temizliğe çok önem veriyorum eğer bana dönerseniz ona göre konuşalım şartlar hepsi okudum kabulüm şartlarınızı burada. Başka sormak istediğin bir şey yok şimdilik bana güvenebilirsiniz.

Daha Fazla Mesaj