Ev Arkadaşı Arayan Dul Bayanlar

Melek ben. Nasılsınız arkadaşlar? Attığım başlığı yanlış okumadınız evet ev arkadaşı arıyorum. Tabi ki bekar olması iyi olur. Yaşım 30. üniversite okuyorum. Erken evlendim ve erken boşandım aslında. Bu yüzden de ev arkadaşı arayan dul bayanlar konusunda arayış içinde olanları mesajlara bekliyorum. Birçok kişi arkadaşlık ilanları olarak yorum yapıyor. Yapın o da olur ama ben yorumlara dönmek amacında değilim arkadaşlar. Sadece mesajları yanıtlıyorum ve numaramı da yine özelden veriyorum.

Arkadaşlar sabah okuldayım akşam eve dönüyorum. Bu yüzden akşamları tek kalıyorum ve gerçekten sıkılıyorum. İnanın bu konuda benim yanımda olmak isteyen çok erkek var. Ama güvenemedim hiçbirine. Önce buradan bir ilan açayım dedim. Tabi bazı kriterlerim olacak. Her zaman temiz olmalı erkek arkadaşım. Düzenli olmalı. Yaşadığımız evde görev sıralamasına göre hareket etmeli. Mesela bir akşam ben film keyfi yaparken o da gelip yapmalı. Ama temizlik sırası gelince öyle dinlenmek falan yok. Bunlar aşılacak şeyler aslında.

Aman neyse bunları zaten konuşuruz. Aslında istediğim söylediklerim son derece basit sıradan şeyler. Üniversite okurken ki eve çıktığımızda yaptığımız ne varsa aynısı gibi düşünün. Tahsilli bir bayanım saygıya çok önem veririm. Öğretmen olarak görev yapıyorum. Memurum yani. İlk tercihim doğru dürüst işi olan kendi ayakları üzerinde duran kişilerdir. Saygıya çok önem veririm. Saygısız insana tahammül dahi edemem. Ev arkadaşı arıyorum diye evime ipsiz sapsız insanları alacak değilim şimdiden bilmiş olun peşin peşin bilin bunu.

Yalnız Ev Arkadaşı Arayan Dul Bayanlar

Aslında çoğu zaman kendini şanslıyım. Çevrem geniş ve genelde bayan arkadaşlarım gelip kalalım diyorlar. Evde oturuyoruz eğleniyoruz falan ama sürekli kalamıyorlar. Bir de ben kızlarla pek anlaşamıyorum. Bu yüzden de anlayışlı bir erkek arkadaş arıyorum.

Ev arkadaşlık ilanları konusunda arayış içinde olanların bana yazması yeterli. Önce karşılıklı konuşuruz. Kriterlerimiz uyum sağlar ise bakarız muhakkak anlaşırız diye düşünüyorum. Aşk falan için önce yazmayın arkadaşlar. Ev arkadaşı arıyorum ben şu an sevgili değil. Zaten aynı ortamı paylaşacağım erkekle sevgili olma ihtimalim yüksek bu ayrı bir konu. Şimdilik kendinize güzel bakınız. Mesajlarınızı beklemeye başladım bile. Görüşmek dileğiyle en kısa zamanda.

Ev Arkadaşı Arayan Güzel Bayanlar

Eve çıkmak benim için bir nevi güzel oldu. Kafama göre takılıyorum ama gördüm ki yalnızlık da bir yere kadar. İnsanlar ne değişik olmuş ya. Erkek arkadaşım vardı önceden. Anlayışsız biriydi. Çok kıskanırdı. Ben de bu durumlardan yoruldum ve 2-3 sene arkadaş edinmedim. Şimdi zamanı geldi sanırım yoksa ilan açmazdım ki ben. Umarım bu da olur. Hayatta hep güzel şeyler olacak diye bir kural yok ama hep kötü de gitmeyecek değil mi? Neyse ya bakalım önümüzde neler var kimler var göreceğiz.

Arkadaşlar bir de anlatmak istediğim şeyler var. Mesela canım sıkıldığında hemen yanımda olacak mı erkek arkadaşım? Aynı evde kalsak bile benden başkasıyla ilgilenecek mi? Tabi dedim ya ben sevgili değil ev arkadaşı arıyorum. Aramızdaki duygusal süreçleri bilemem neler olur kim ne düşünür. Hoşlanacak mıyız falan işte. Şans işi ya. Kaç kişiyle görüştüm de anlaşamadık. Herkes farklı kafada. Kendime göre bir ev arkadaşı bulamadım işte. Aman ya bulunacak illa ki. Mesaj atanlara numaramı vereceğimi söylemiştim unutmayın lütfen.

Size Yakın İlanlar

Mesajlar


  1. Selam ben Konya merkezden Ali amacım yalansız seviyeli kalıcı evlilik amaçlı bir arkadaşlık lütfen ciddi olan bayanlar Konya çevresi ve civarı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir