Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar

Profil Açıklaması

Selam millet. Buket ben nasılsınız. Herkes iyidir umarım? Erkek arkadaş arayan bayanlar çok mu şaşırtıyor sizi yoksa? Bunlardan biri benim. Lütfen saygı duyalım. Erkek arkadaş aramak kötü bir şey değil. Demek ki var bir ihtiyacım. Öyle olmasa Erkek arkadaş arıyorum ilanları sevgili ilanı şeklinde açmazdım dimi? Yalnızlık başta olmak üzere şimdi buradan çok şey sıralayabilirim. Bunun dışında bilmenizi istediğim bazı durumlar da var. Erkek arkadaş arayan bayanlar ilanları sayesinde de bana yazan çok oldu. Yaşım gereği tabi ki hepsini yanıtladım. Bu arada ben 24 yaşındayım. Sevgili arıyorum açık konuşmak gerekirse. Yani erkek arayan bayan ilanları açarak bu konuda bana gelecek olanları biliyorum. Numaram mesaj atan herkese verilecektir tarafımdan. Şimdi biraz daha açık olalım o zaman. Ne dersiniz?

Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar İlanları

Erkek arayan kadınlar sessizdir genelde. Kendini buradan ifade eder. Tıpkı benim gibi. Sebebini merak edenlere söyleyeyim. Biz bu konuda biraz nazlıyız sanki. Yani utangaç bir yapıda olabiliriz. Her kadın aynı değildir ama erkek arkadaş arayan kadınlar biraz böyle gibi. Neyse bunun pek de önemi yok. Biri gelir o güzel dilimi açar daha da susmam söyleyeyim şimdiden. Nasıl mı olacak? Ben sohbeti çok seviyorum. Isındığım bir erkek olursa sabaha kadar sohbet edebilirim. Bu ne demek biliyor musunuz? Konuşacağım kişiyi sahiplenmişim artık sevgilimdir demek. Anladınız umarım. Bu yüzden mesajlarınızı atarken sizden bazı isteklerim olacak.

Erkek arkadaş Arayan Bayanlar Sitesi

Öncelikle bir erkekte aradığım en önemli özellik saygıdır. Diğer ilanlara bakıyorum da herkes aynı şeyi söylüyor. Kesinlikle olması gereken şey budur zaten. Saygılı erkek sevgilisini hep sever. Yalnız bırakmaz. Korur. Canını ona emanet eder. İstediğini de yapar. Bu nedenle sevgili olunca sadece gün içinde hayatım nasılsın, aşkım neredesin gibi şeyler konuşulmaz. Her şeyden bahsedilir. Canım sıkıldığı zaman değil her an konuşmak isterim haliyle. Arkadaş arayan kadınlar sayesinde erkekler de bunları öğrendi diye umuyorum. Zor da olsa insanlar arasındaki bağ ancak bu şekilde korunabilir diye düşünüyorum. Peki siz nasıl düşünüyorsunuz?

Söyler misiniz bana, bir bayanda olması gereken huylar neler? Erkekler hep huysuzluktan yakınır. Bence öyle değil. Şunu yapmayın artık arkadaşlar. Ciddi arkadaş arayan bayanlar hep huysuz mu sanki? Değil biliyorsunuz. Sadece nasıl davranmanız gerektiğini bilmiyorsunuz bana göre. Benim bir sevgilim vardı tamam mı onunla hep yan yanaydık. Ne istediyse de verdim o derece bağlıydık yani. Ne yaptı biliyor musunuz? Tahmin ettiğiniz dimi? Ben de ilk duyduğumda inanmadım. Malum kişinin telefonuna bakınca anladım.

Erkek Arayan Bekar Kadınlar

Yaşadığım bu durum nedeniyle artık güven konusunda kriterlerim var. Her önüne gelenle zaten sevgili olmuyorum. Olacağım kişiyle de en baştan konuşurum. Tamam erkek arkadaş arayan bayanlar çok fazla ama bu durum benim canımı çok daha fazla sıkmadan gerekli aksiyonları almam şart. Ben bekarım sonuçta. İstediğimle de gezer tozarım. Ama bu kişi sevgilim olur. Çevremde çok erkek arkadaşım var. Onlarla da zaman zaman takılıyoruz ama aşk yaşamıyoruz. Buna izin vermeyecek olan erkeği de çok severim. Sahiplenmek güzeldir arkadaşlar.

Gelelim kapanışa. Demek istediklerimi anladığınızı umuyorum. Sevgi, saygı ve dürüstlük. Başka bir şey istemez arkadaşlar. O yüzden günün her saatinde konuşmaya açığım ben. Yeter ki mesajlarınızı yazın bana. Bana sormak istediğiniz her şeyi saygıyı elden bırakmadan sorabilirsiniz. Yaşınızı da mesaj atarken yazarsanız ayrıca memnun olurum. En kısa zamanda görüşürüz o halde.

Mesaj Gönderin


Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Mesajlar


Daha Fazla Mesaj