Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar Facebook

Profil Açıklaması

Erkek arayan bayanlar facebook için bir ilanda ben vermek istedim arkadaşlar. Rümeysa ben yaşım 27. Erkek arkadaş arayan bayanlar facebook üzerinden arkadaş bulma çabasındayım ama şimdilik bir şey bulduğum yok. Maddi bir beklentim asla yok karşımda ki insandan sadece arkadaş olacağım biri lazım. Çalışıyorum. Eşimden uzun zaman önce ayrıldım.

Yalnız başıma yaşıyorum. Ailemle sık sık görüşsekte ayrı eve çıkmayı tercih ettim. Manevi olarak yalnızlık canıma tak etti desem yeridir. Mesaj atarsanız numaramı veririm ve konuşuruz. Sevgili arayan bayanlar facebook ilanları için farklı yerlerden yazanlar olacaktır sorun değil ama ben buradan yazanlarla iletişim kurmak istiyorum.

Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar Facebook İlanları

Ben genelde karşımda ki insana göre davranırım arkadaşlar. Bu ne demek bunu size şu şekilde açmak isterim. Bana gösterdiği saygı ve değer doğrultusunda bende karşımda ki insana aynı değeri aynı saygıyı gösteririm. Zamanında çok hatalar yaptım ve bazı şeylerden ders aldığımı düşünüyorum. Bu yüzden de adımlarımı daha dikkatli bir şekilde temkinli atmak istiyorum.

Zaman gelip geçiyor insan yanına ister istemez birilerini arıyor hayatına bir heyecan bir nefes istiyor. Bazı şeyleri beraber yapabilmek, beraber eğlenmek, beraber gülmek istiyor. Düşünsenize tüm gün çalışıyorum ve bomboş eve tek başıma giriyorum? Ne kadarda üzücü ne kadar yıpratıcı bir şey insan için.

Dul Bayan Arkadaş Arıyorum Facebook 

Benim hakkımda ne düşünürsünüz bilemem kısaca kendimi anlatmaya çalıştım. Bilirsiniz dul bir bayan olunca insanların bakış açısı da değişiyor ister istemez ki bunlar çok üzücü şeyler. Geçen bir ilanda gördüm facebook arkadaş arayan dul bayanlar diye bir ilana sapma sapan şeyler yazılmış. Okuyunca bende ilan veriyorum acaba diye tereddüt etmedim değil. Ama inanıyorum ki güzel ve kaliteli insanlarla karşılaşacağım.

Umudumu hiçbir zaman yitirmeyen biri olarak hep iyi şeyler düşünüyorum hep pozitif kalmaya hep hayata tutunmaya çalışıyorum. Neyse lafı fazlada uzatmak istemiyorum. Bayan arkadaş bul facebook gibi bir ilan arayışınız varsa işte ben sizin için buradayım. Fotoğraftan da anlayacağınız gibi güzel bakımlı biriyim. O halde gelsin mesajlar diyerek yazma sırasını size bırakıyorum. Görüşmek üzere.

Mesaj Gönderin


Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Mesajlar


  1. Selam yazdığınız yazıyı sonuna kadar okudum. Çok haklısınız. İnsan sohbet edebileceği hoş vakit geçirebileceği bir insan arıyor. Hayatınızdaki bu boşluğu sizin için doldurabilirim. Cevap yazarsanız pişman olmazsınız. iyi günler.

  2. Bende sizin gibi düşünüyorum. Dürüst samimi sıcak arkadaşlık istiyorum. Yaşım 47 Sincan’da oturuyorum yalnız yaşıyorum. Görüşmek isterseniz mail adresimi verebilirim

Daha Fazla Mesaj