Erkek Arayan Bayanlar İstanbul

Seda ben arkadaşlar. Erkek arayan bayanlar İstanbul arayışındayım ve kendimi anlatabileceğim, beni sevebilecek hoşlanacağım bir erkek arkadaş arıyorum açıkçası. Bu süreçte yanımda olacak varsa neyi bekliyor artık ilanı okuduktan sonra mesaj atabilir. 50 yaş üzeri erkek arkadaş telefon numarası İstanbul için de bana yazabilirsiniz. Sabırlı bir bayanım. Bakımlıyım, estetik bir bakış açısına sahibim. O da yetmedi, kıskanç değilim. Yanımdaki erkek her zaman mutlu olur açıkça söyleyeyim arkadaşlar. Neyse çok övmek amacında değilim kendimi. Haliyle mesaj atanlara cep numaramı vereceğim ve ondan sonra da yolumuzu çizeceğiz.

İstanbul Erkek Arayan Bayanlar İlanı

Biliyor musunuz erkek arıyorum İstanbul da diyen bayanlar sayı olarak çok fazla gibi geliyor bana. Bunu ben demiyorum, çevremden gördüklerimi söylüyorum. Yalnızlık bazen ağır geliyor bize. Konuşacak, kahve içecek, sinemaya gidecek birileri yoksa hayatımızda neye yarar ki? Katılıyor musunuz bu söylediklerime? O zaman mesajlarınızı beklemeye başladım bile. Yaşınız önemli değil. Kriterim yok. Yeter ki anlayışlı olsun, yanımda olsun ve hiç üzmesin. Gerisi kolay emin olabilirsiniz.

Erkek arayan bayanlar İstanbul ilanı açmamın bir diğer nedeni, belki ciddi bir süreç başlatabilmek. Gerçekten bazen üzülüyorum kendime. Diyorum ki ah be Seda, sen neden böyle yalnız kaldın ki? Kalırsın tabi insanlara güvenmezsen. Bende birazcık güven sorunu var. Onu nasıl çözeceğiz bilen varsa buyursun yazsın bana. Durum bunlardan ibaret işte. Ah be İstanbul, çok seviyorum burayı ama artık kendime vakit ayırmak amacındayım.

Erkek Arıyorum İstanbul

İnsanlar yalnız yaşayamaz doğası gereği arkadaşlar. Durum böyle olunca gerçekten heyecanlanıyor insan. Yeni bir ilan belki yeni bir arkadaşlığı başlatacak ve güzel günleri beraberinde getirecek. Neyse çok kafanız şişmesin ben gidiyorum ve mesajlarınızı bekliyorum artık. Lütfen bekletmeyin beni olur mu gerçekten son günlerde iyice daraldım artık.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

 • 10000
  İstanbul Evlilik SitesiSelam herkese. Benim ismim Nurgül. İstanbul evlilik sitesi ilanları için uzun süredir arayıştaydım…
  Tags: istanbul, arkadaşlar, erkek, zaman, artık, durum, böyle, mesajlarınızı, mesaj, arkadaş
 • 10000
  İstanbul Bayan ArkadaşMerhabalar. Kübra ben. İstanbul bayan arkadaş arıyorum diyenler burada mı acaba? Buradaysa bana…
  Tags: arkadaş, istanbul, arıyorum, o, kendime, varsa, neyse, arkadaşlar, mesaj
 • 10000
  İstanbul Dul Bayan TelZeyno ben. 38 yaşındayım. İstanbul dul bayanlar arasındayım. Ek olarak İstanbul dul bayan…
  Tags: istanbul, arkadaşlar, o, bayanlar, arkadaş
 • 10000
  Sevgili ArıyorumArkadaşlar merhabalar herkese öncelikle. Kendimi tanıtmak istiyorum. Merve ben. 29 yaşındayım. Açık konuşmak…
  Tags: arkadaşlar, o, arıyorum, yanımda, zaman

Mesajlar


Daha Fazla Mesaj