Engelli Bayan Arkadaş

Nur ben. Selamlar. Engelli bayan arkadaş konusunda arkadaşlık kurmak isteyenlerin olabileceğini düşündüğüm için yazıyorum. Arkadaşlar ismimi paylaşmak istemiyorum. Bu engelli olduğum için değil biri tanır düşüncesi yok içimde zaten öyle olmuş olsa fotoğraf eklemezdim ilanıma. Şimdilik böyle uygun gördüm diyelim. Nedenini sormazsanız memnun olurum. Sadece mesaj gönderecek olanlara sunacağım ismimi. Telefonumu da isteyenler olacaktır. Bunun için de mesajlarınızı bekliyorum. Elbette engelli bayan arkadaş arıyorum demek kötü bir şey değil. Benim engelim de öyle büyük bir durum değil ki zaten. Sadece sol gözümde küçük bir görme kaybı var. Bunun dışında kendime bakıyorum. Güzelim de. Yaşımı merak edenlere de söylemek isterim. Ben 26 yaşındayım.

Engelli erkek arkadaş arayan bayanlar arasında biri olarak telefonumu sadece mesaj atanlara göndereceğim demiştim. Bunun dışında evlilik için de bazı adımlar atmaya karar verdim arkadaşlar. Tabi karşıma çıkacak insan çok önemli bu konuda ki benim tek başıma bu kararı alıp hayatıma girecek olan her kişiyle o şekilde hareket edeceğim anlamına gelmez. Olursa olur düşüncesindeyim yani. Umarım bu konuda beni yalnız bırakmayacak insanlar buradadır. Ayrıca her geçen gün kendimi nedense yalnız hissetmeye başladım. Bazı dönemlerimiz zor geçiyor belki bilirsiniz. Bu yüzden de lütfen teklifinizi sunarken biraz seçici olun. Yani kelimelerinizi uygun bir şekilde seçin. Sonrası bende merak etmeyin.

Evlenmek isteyen engelli bayan ilanları her zaman rağbet görüyor. Farklı yerlerde de karşılaşıyorum. İnsanlar artık sevgiye hasret kalmış yemin ederim. Bu durum beni üzüyor arkadaşlar. Gerçek anlamda yalnızım anlatabildim mi? Evlenmek kolay değil ama önce sevgilim olsun istiyorum. İmkansız bir şey mi sizce bu? Değil tabi ki ama sırf bu duygularımın harekete geçmesi için ilan açtım işte.

Beni anladığınızı var sayarak şimdi mesajlarınızı beklemeye koyuluyorum arkadaşlar. Kendinize çok güzel bakın. Beni de unutmayın. Bilin ki burada sevgi arayan, aşk bekleyen güzel bir bayan var. Bir başıma kaldığım günler olsa da güzel günler göreceğimi adım gibi biliyorum ve hepinizden o güzel mesajları beklemeye başlıyorum.

Engelli Bayan Arkadaş Numaraları

Arkadaşlar birkaç sorum da olacak. Aşk nedir size göre? Var mı bir cevabınız bakalım. Vardır tabi ama ben ikna olacak mıyım orasını da merak ediyorum. İnsanlar arasında tartışmalar anlaşmazlıklar olabilir ancak bu durumların sürekli yaşanması da mutsuz eder. Ben tüm bu nedenlerden ötürü önce konuşup anlaşmaktan yanayım. Olursa arkadaşlık kurabilirim. Olmazsa birkaç gün üzülür geçerim.

Son zamanlarda yalnızlık seviyem çok yükseldi. Biraz halsiz düştüm tamamen stresten. Bir kadın yalnız kalmamalı diye düşünüyorum ben. Bunun dışında herkesin kendine özgü bir yaşam tarzı var saygı duyuyorum. Ek olarak gelmiş geçmiş en büyük sevgiyi de istemiyorum. Abartısız yaşanmalı aşk. Öyle kolay başlamamalı ayrıca.

İnsanlar ilgisizleşti. Bu nedenle gerçek sevenle sevmeyeni ayırt edemiyorum bazen. Haliyle bakalım gelen mesajları bir okuyayım ona göre insanlara şans vereceğim. Numaramı vermek de sorun değil söylemiştim zaten. Yeter ki anlayışlı biriyle karşılaşayım gerisi ciddi anlamda kolay. Sevgi nedir, saygı nedir bunların yanıtını bilen erkekler daha fazla beklemeden yazabilir bana.

Size Yakın İlanlar

Mesajlar


  1. Selam Nur hanım engelli fark etmez çok güzelsiniz sevgi engeli olmayın yeter gerçekten çok samimi söylüyorum çok güzelsiniz adım Recep 1.65 boy 60 kg ela gözlüyüm iş yerim var yalnız yaşıyorum Kocaeli Karamürsel ilçesinde oturuyorum

  2. Merhaba. Profilinizi okudum ve sizinle tanışmak istiyorum. Eğitim seviyesi yüksek bir beyim. Sizinle tanışmak istiyorum. Görüşmek dileğiyle Sadi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir